Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3816

    Как се псува човек? Обикновено с някоя дума от три букви. А компютър? С три клавиша… (Ctrl, Alt, Del)

  • 10861

    – Келнер, тези мухи в ресторанта ви ме дразнят! – Кажете кои конкретно и аз ще ги изловя.

  • 11165

    Бисере, веднага иэвади пищова между краката! Учителка по Биология

  • 1408

    – Мамо, мамо!Татко се задави с костилка от банан ! – Какво говориш, бананите нямат костолки. – Аз му я сложих !

  • 9329

    Двама се блъскат на пътя. Излизат от колите, оглеждат. По едно време единия вади бутилка уиски и казва: – Дай да пием по едно… Другия изпива половината шише на екс и му го връща: – Ха пийни и ти. – А, не, аз ще изчакам полицията да дойде и тогава.

  • 6343

    – Тази бяла кокошка според мен изглежда доста тъжна. Може би трябва да я заколим! – Смяташ ли, че това ще я развесели?

  • 5093

    Пътник пристига късно през нощта в евтин хотел и пита има ли свободна стая. – Имаме една на първия етаж. В коридора няма осветление, но ще я намерите лесно. Като стигнете до една греда, завийте на ляво и ще я намерите. Човекът тръгва по коридора, блъска си главата в нещо и изкрещява от болка. – На прав път сте! – вика окуражително портиерът. – Това беше гредата, а сега – веднага в ляво…

  • 3926

    "Айде сега, ти чукай, а ти гледай!" Учителка по труд и техника

  • 9067

    Две мухи искали да бият слона. Отишли при него и му казали: – Слоне, хайде да се бием! А той отговорил: – Ооо, не е честно, вие сте двама!

  • 9033

    Михаел Шумахер спечели победата. Коментар на Формула 1, БНТ

  • 4327

    Умрял един "Doom"-аджия и отишъл при свети Петър. Пита го той къде иска да отиде – в рая или в ада. "Doom"-аджията поискал да му покажат двете места. Видял рая, видял и ада и казал на свети Петър: – Дай ми сто здраве и двеста броня и ме пращай в ада.

  • 2888

    Нека разгледам за простота едно просто тяло. Учителски

  • 1253

    На един генерал му се родил внук. Той изпраща адютанта си да го види. Задъхан адютантът се връща и докладва: – Цялото прилича на вас, господин генерал: плешиво, бузесто, нищо не разбира и си дере гласа.

  • 182

    Бях малък и минавах покрай къщата на чичко Ленин. Оттам се носеше апетитна миризма на кюфтета. А аз – гладен, гладен… Срам не срам, звъня на вратата. Излиза чичко Ленин с престилка и вилица в ръката. – Чичко Ленин може ли едно кюфте, много съм гладен? – Да се махаш оттук! А очите му излъчваха ли излъчваха доброта…

  • 6560

    Звъни телефонът в полицията. – П-п-п-полицията ли е? -Да. – Т-т-тук има т-т-труп. – Къде? – На улица Г-г-г… – Гогол? – Н-не, Г-г-г… – Гарибалди? – Не, Г-г-г… – Стегнете се и се обадете пак, може някой да звъни за помощ! След четвърт час телефонът пак звъни. – П-п-п-полицията ли е? – Да. – Т-т-тук има т-т-т-труп. – Къде? – На улица Г-г-г… – Гогол? – Д-да. П-п-преместих г-г-го…

  • 5433

    Попитали радио Ереван: – Каква е разликата между долара и рублата? – Ами доларът е обезпечен със злато, а рублата – с танкове.