Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7227

    Мутра отива в туристическа агенция. – Какво ще обичате? – Ще ми се малко да си почина, ама ми трябва нещо по-така… – Какво ще кажете за Бахамските острови? – Не. Там вече ходих. Иска ми се нещо по-специално, да се отвлека от ядовете, от работата. – Малко ски из Алпите? – Не. И това съм го правил. – Знам, какво ви е нужно – сафари! – Това какво е? – Ще се повозите на джип, ще постреляте… – Че то все едно, че съм на работа!

  • 3811

    Въпрос: Мъничко черно рови в земята. Що е то? Отговор: Сапьор търси мина. Въпрос: Мъничко черно лети в небето. Що е то? Отговор: Сапьор намерил мина. Извод: Който търси намира!!!

  • 2037

    Събрал лъвът всички животни и вика: – От днес, ще подобряваме раждаемостта в гората и затуй съм решил да теглим чоп кой кого ще оправя. Тегли първите двама и обявява: – Магарето, че е по-силно ще оправи маймуната вагинално. Магарето започва, а зайчето си мисли "Йибах мааму, дано не се падна с лъва или слона!" Тегли лъвът вторите двама и обявява: – Вълкът, че е по-силен ще оправи гаргата анално. Почва вълкът гаргата, а зайчето пак си мисли "Йибах мааму, дано не се падна с лъва или слона!" Тегли лъва третата двойка, четвъртата и накрая остават само зайчето, змията, слона, лисицата и лъва. Тегли пак лъва и обявява: – Слона ще оправи лисицата, анално. Слонът почва, а зайчето си вика "Йибах мааму, само дано не се падна с лъва!" За последно тегли лъвът и обявява: – Аз че съм по-силен ще оправя змията орално. И хоп, нанизва змията. "Слава богу, размина ми се", хили се наум зайчето. В това време слонът се обажда: – Абе, лъве, лисицата не издържа и припадна, какво ще правим сега? – Ааа, проблем няма, тъкмо си нанизах презерватива, що да не направим една тройка със зайко?

  • 11762

    Звъни се в Бърза помощ: – Помощ, едно от децата глътна губерката дето си шиех полата с нея! Изпратете веднага линейка! След малко се звъни пак: – Ало, не пращайте вече линейка, друга губерка намерих!

  • 9221

    Един хипопотам си стоял във водата и си пускал мехурчета… по едно време идва друг и му казва: – Хайде с мен в другото езеро да ловим жаби ! – Да бе… ей сега ще зарежа всичко и ще хукна с глупости да се занимавам!!

  • 547

    Блондинка влиза в магазин за платове. – Бих искала да купя пердета за компютъра си. – Но не е нужно компютърът Ви да има пердета! – Ехо! Та аз ползвам Windows!

  • 6464

    Баща говори на сина си младоженец: – Бедата не идва сама, тя идва заедно с тъщата.

  • 11445

    Един телевизионен техник бил повикан в една къща. Но домакинята била толкова красива, че човекът не можел да свали очи от нея. Когато най-после техникът свършил с работата си, домакинята му платила и казала: – Аз… искам да ви помоля за… нещо необичайно. Но трябва да ви помоля да го запазите в тайна! Техникът бързо се съгласил. Жената продължила: – Малко ми е неудобно да говоря за това, но… моят съпруг, иначе е много свестен човек, но… има… физическа слабост. Дори, бих казала, че не може да се справя с някои неща. Исках да ви помоля за това още от мига, в който ви видях на врата. Аз съм жена, а вие сте мъж и си помислих, че бихте могъл… Техникът веднага отвърнал: – Да, да, да… – Бихте ли преместили този хладилник?

  • 10451

    – Господин учителю, бихте ли ми казали какво учихме днес в училище? – Знаеш ли, меко казано, това е много странен въпрос! – И аз мисля така, но в къщи ме питат всеки ден за това.

  • 7159

    Както знаете, мачът започна 0:0… Футболен коментатор

  • 4842

    Програмист е на гости на друг програмист. По едно време котаракът влиза в стаята. – Много сладък котарак! Как се казва? – Rockwell. – Защо? – Гледай. – Взима метлата и побутва котарака с нея. Той започва да съска: – С-с-с-ссс! – Охо, 14 400! – възкликва колегата му.

  • 2667

    Класическа ситуация – Трабант се удря в голям черен Мерцедес. Шофьорът на Трабанта е в ужас, но решава, че така и така е мъртъв, поне да си направи кефа. Изскача от колата, вади една манивела от багажника и започва да троши Мерцедеса. Чупи стъклата, огледалата, изкривява ламарините… Накрая оглежда, какво е направил, сяда в Трабанта и си заминава. В Мерцедеса седят две мутри. Единият с мъка затваря провисналото си чене и казва: – Ебаси, а представяш ли си, кво щеше да стане, ако ние го бяхме ударили тоя…

  • 8480

    – Мамо, днес в училище едно дете ме нарече магаре! – И ти какво направи? – Хвърлих му един къч.

  • 9829

    Един се оплаква: – Имах си всичко: пари, разкошна къща, кола, красива жена, която ме обичаше истински… И всичко това го изгубих за броени минути… – Какво се случи? – Някакъв идиот каза на жена ми…

  • 559

    По времето на комунизма агитатор обяснява: – Другари, партийната политика днес е: две плюс две е равно на шест! Скача един дисидент и вика: – Не, две и две винаги е било и ще бъде четири. Пращат го на лагер. Идва "демокрацията". Същия агитатор вече е демократ и говори на митинг: – Господа, днес демократичното правителство обяви: две и две е пет. Скача същия дисидент (брадясал, изнемощял) и пак вика: – Не, две и две винаги е било и ще бъде четири. Агитатора го дръпва настрани и му казва: – Недейте така бе, господине. По-добре ли беше вчера когато две и две беше шест?

  • 4238

    Баща налива акъл на сина си: – Я се погледни, бе, – петнайсетгодишен хългъзник си, а си неграмотен. За къде си ти в живота, като можеш да броиш само до десет, а? Кажи ми какво ще правиш ти в живота? – Ще стана боксов съдия.