Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10876

    Целомъдрие – най-неестественото от всички сексуални извращения.

  • 1547

    Лекар пита пациент-вегетарианец: – Защо вие, убеденият вегетарианец, ядете заешко? – За отмъщение. Те защо ядат зеле?

  • 2029

    Срещнали се два охлюва – единият гол, а другият с черупка на гърба. – Как си? – пита охлювът с черупка. Другият отвръща шепнешком: – Не казвай на никого! Избягах от къщи!

  • 9903

    "След като не можах да открия истината във виното, вече пия водка."

  • 618

    Аз от вас ще направя душевен шпагат! Ядосана учителка

  • 9882

    Двама мъже се срещат след като дълго не са се виждали и почват да си говорят за живота, работата, за семействата… Единият пита: – Жена ти все така красива ли е като преди? – Да, но сега й отнема два часа по-дълго на ден.

  • 9362

    Човек отива при лекаря: – Докторе, задушавам се, не мога да дишам! – Пушите ли? – Пуша, но не помага!

  • 7887

    Психиатър успокоява пациентка: – Казвате, че покрай прозореца ви постоянно минават камиони и шофьорите надничат в спалнята ви? Това още не значи, че имате растройство на психиката. – Наистина ли, докторе? – Разбира се. – Забравих да ви кажа, че живея на шестия етаж.

  • 3110

    Въпрос: Защо охлювите не карат мотори? Отговор: Защото ще им се веят рогата!

  • 1705

    Един полицай спира една Лада и започва да разпитва шофьора за документи,оборудване на автомобила и т.н.Оказва се,че всичко е на лице.Полицая не се отказва лесно и продължава: "Касетофон има ли в тази кола?" "Има и касетофон" – отговаря шофьора "Радио има ли"- отново пита полицая "Ами има и радиo" – пак шофьора "А Кондьо имаш ли на касета?" "Да имам и Кондьo" "Ами пусни го бързо" – настоява му пагона И така вече от колата чалга ехти, полицая започва да кърши снага ту-на ляво,ту-на дясно,гледа умно и вика: "Хайде лепи десетакаq не ме гледай!"

  • 1658

    Ако не направя това контролно,ще се самоубия и ще си отида вкъщи. Разговор между ученички

  • 1212

    На път за вкъщи пиян измислял какво да направи, за да не разбере жена му, че е пил. „Ще се прибера вкъщи и ще седна да чета, – накрая измислил той. – Жена ми ще види, че чета и ще си помисли, че съм трезвен“. Така и направил. След малко жена му влезла в кухнята и го попитала: – Какво правиш? – Чета, – отговорил мъжът. – Идиот! – изкрещяла жената. – Веднага затвори куфара и отивай да си лягаш!

  • 3671

    Мъж се прибира неочаквано вкъщи. Съблича палтото си, отваря гардероба и вижда вътре непознат гол мъж да се държи с една ръка за пръчката със закачалките. – Какво правиш тук? – пита слисаният съпруг. – Пътувам в трамвая. – Брей, че го каза! – Брей, че попита!

  • 8958

    Две блондинки си говорят в кафенето на културни теми. Едната пита: – Миличка, ти гледала ли си "Титаник"? – О, да! Даже няколко пъти! – Коя сцена ти хареса най-много? – Оная дето бяха на кораба!

  • 3133

    Радио Ереван мълчи 5 часа и на шестия се обажда: "Драги радиослушатели, завърши емисията за глухонемите…"

  • 5560

    Габровец кани свой приятел на гости: -Ела ми утре на гости да видиш как черпи комшията…