Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11728

    Мъж чете вестник седнал на дивана. Жена му повече от час му прави недвусмислени намеци за любов. Накрая направо го кани в леглото. – Ама, нали си в цикъл? – Вече трети цикъл ми минава! – Господи, как лети времето!

  • 6570

    Из научнопопулярен филм: "Когато порастне, малкото на маймуната става маймуна, прасенцето става свиня, магаренцето става магаре, козлето – козел и т.н. Човекът е единственото същество в природата, чийто деца, когато порастнат, могат да се превърнат в едно от гореизброените животни."

  • 5142

    Дрехи втора употреба – първо качество Надпис на магазин

  • 4393

    В болницата. Доктор към пациент: – Пригответе се за най-лошото! – Ще умра ли докторе? – Не, но Ви изписвам лекарство, което не се изплаща от Здравната каса.

  • 3452

    Лазар се луташе в тъмното като дърво изгубено в гората!

  • 8250

    Зетят се прибира вкъщи и казва на тъща си: – Я, плювай по лявото ми рамо веднага! – Защо бе зетко, как така ще плювам по тебе? – Бях на лекар и ми предписа да си разтривам рамото със змийска отрова.

  • 7101

    Един митничар умрял и отишъл при Господ. Отворил той една голяма книга и казал: – Аа-уу ти си много почтен човек, дал си много дарения за домове за сираци, ти си за Рая! Но като отворил на другата страница какво да види и казал: – Ама ти толкова много си крал, ти си разорил толкова много хора! Къде да те сложа сега? И митничарят казал: – На бариерата, на бариерата!

  • 10011

    Един полицай срещнал продавач на яйца. Продавачът го попитал: – Колко яйца можеш да изядеш на гладен стомах? – Ами, пет. – Лъжеш се, щом изядеш първото, вече следващите няма да са на гладно. – Вярно бе – казал полицаят. Полицаят отишъл в един магазин и попитал продавача: – Колко яйца можеш да изядеш на гладен стомах? – Шест. – Жалко, ако беше казал пет, щях да ти кажа един виц.

  • 3309

    Попитали Радио Ереван: – Кои неща са най-правилно разпределени между хората? – Парите и умът. Парите на никого не стигат, а умът на всички е в излишък!

  • 2802

    Син разговаря с баща си – мутра: – Тате, ти често ли пътуваш в чужбина? – Да, синко. – Кажи ми една река в Германия. – Коя, синко?

  • 2351

    Танцува Наташа Ростова с поручик Ржевски: – Поручик, защо сте днес така мълчалив? Разкажете ми някоя забавна и весела история! – История? Заповядайте! Излизам значи снощи от казармата, а на двора някакъв гражданин ебе кобилата! Аз като свирнах, кобилата рипна и побягна, а оня чак на казармения портал, хахаха, успя да се отцепи! – Фи, поручик! Какъв сте пошъл! Оставете ме! – и отива да танцува с Пиер Безухов: – Ах, Пиер! Тези хусари са толкова пошли! – Да, госпожо, абсолютно сте права! А да знаете и колко са подли! Ето послушайте: еба аз значи снощи кобилата…

  • 10934

    Как завършват футболните мачове между отборите на Ямайка и Колумбия? Не завършват, понеже ямайците изпушват цялата трева, а колумбийците изсмъркват всички линии.

  • 3871

    Ми, даа… То всеки вълк като го сложиш в торба и става торбест. Учител по Биология в 133СОУ

  • 11482

    Питат радио "Ереван", как се познава, дали една жена има любовник? – Много лесно – ако видиш жена, която върви с наведена надясно глава, значи има любовник; ако върви с наведена наляво глава – има любовник; ако върви с гордо изправена глава – има любовник; ако е с наведена глава – има любовник… Абе, няма жена, която да има глава и да няма любовник!

  • 3074

    Срещнали се четирима психиатри. Един от тях казал: – Хората идват при нас със страховете и притесненията си, а когато ние имаме проблем, няма с кого да поговорим. Друг казал: – Защо сега не споделим какво ни измъчва? Всички се съгласили. Първият психиатър казал: – Аз имам неконтолируемо желание да убия пациентите си! Вторият казал: – Обичам скъпите неща и често лъжа пациентите си с парите! Третият казал: – А аз съм се забъркал с наркотици и понякога дори карам пациентите си да ги продават вместо мен! Четвъртият психиатър признал: – Аз пък не мога да пазя тайна…

  • 8537

    Майка увещава дъщеричката си: – Трябва да си изяждаш супата! Знаеш ли какво става от момичетата, които не си изяждат супата? – Знам, разбира се! Манекенки!