Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2704

    Преди операцията доктор казва на болния: – Разбира се, упойката е безплатна… Обаче след операцията събуждаме за пари!

  • 9681

    Недоволна пациентка пита доктора: – Какво е това лечение, докторе! – Какво му има, топла вана и аспирин…. – Аспиринът хубаво, ама ваната след първите десет литра, почва да ми прилошава!

  • 2444

    Господа курсанти, от утре или всички със шинел, или никой без шинел! Старшина от ВВВУ

  • 9006

    Блок в студентския град. – Скъпи, хайде да купим щори. Като се събличам, колегите от другия блок, може да ме видят! – Няма страшно, като те видят, сами ще си купят!

  • 320

    Сега какво искате-да ви анулирам по една двойка ли? В час по математика

  • 10943

    Иванчо решил да се научи да сваля мацки като брат си. Качил се в колата и зачакал… Брат му отива до площада, взима една мацка, кара я в гората и й казва: – Да или не? Тя отговаря: – Емиии – едва се познаваме – не. Брата казва: – Тогава слизай от колата и ще си ходиш пеша. Иванчо грабва колелото отива на катерушките, взима Марийка и я води в гората: – Марийке, да или не? – Еми да, Иванчо. – Добре, на ти колелото, аз ще си хода пеша.

  • 8290

    Седят няколко пияници в кръчмата и пият бира. По едно време единия взима със себе си няколко бутилки бира и се запътва към тоалетната. Приятелите му го последват и го заварват да излива бирата в писоара. – Какво правиш бе? Бирата ли не ти харесва или какво? – Не, напротив – много ми харесва; ама ми омръзна да съм посредник.

  • 4656

    – Ти защо не се жениш? – Аз със жените съм на лизинг… – Как така? – Ами плащам месечни вноски, и през 3 години си взимам нова.

  • 7914

    Разтревожена майка звъни на педиатър: – Докторе, детето ми си играло навън в пясъка и яло от него. Аз му дадох да пие много вода, а сега какво да правя? – Няма страшно, само го наблюдавайте, да не се приближава до цимент…

  • 1542

    – Скандално! Защо трябва да платя преди обяда? – Защото си поръчахте гъби, господине.

  • 10938

    "Заемете по-биологична поза!" Учител по биология

  • 1015

    №6 е беэ облекло. Забележка в дневника-час по фиэическо

  • 3623

    – Къде е сестра ви? – В зоологическия музей. – Не ме лъжете, моля ви се! – Не ви лъжа, там е. – Че много млада са я препарирали.

  • 8988

    Хирург започва тост на някакъв банкет: – Ние, докторите, имаме доста врагове на този свят… Някой се обажда: – А на онзи свят още повече!

  • 7221

    Вървяло си едно Трабантче по улицата и едно лайно му подвикнало: – Ей, картон! – Аз не съм картон. Аз съм кола! – отвърнало Трабантчето. – То и аз бях торта "Гараш", ама на… – не се доизказало лайното.

  • 4231

    В училище: – Деца, подвига, на кой велик човек бихте искали да повторите? Петьо: – Искам да повторя подвига на Левски! Владо: – А аз на Христо Ботев! Иванчо: – А аз искам да повторя подвига на Джакомо Казанова. Всички негови подвизи!