Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4216

    Синче упреква баща си: – По твоя вина днес получих двойка по аритметика. – Как така по моя вина? – Ако си спомняш, вчера те попитах колко е един милион и ти ми каза „идиотски много“, но това не е правилният отговор.

  • 10563

    Атомната бомба убила няколко човека, даже повече от няколко В час по физика

  • 2392

    Когато човек се задави, може да умре много сериозно Учител по биология

  • 4632

    Две блондинки си говорят: – Знаеш ли, не е вярно, че мъжът ми ме мами. – Как разбра? – Ами, тайно му прегледах тефтерчето с телефони и там имаше само имена на мъже – Сузанов, Мариянов, Светланов, Камелиев…

  • 7451

    Слон и мишка вървяли заедно из пустинята. Голяма жега, слънцето пече, няма къде да се скрият… По едно време мишката казала: – Слоне, дай ти мина отляво да се скрия малко в сянката ти, а после ако искаш ще се сменим?

  • 324

    -Кога е създадена българската държава? -Незнам бе госпожо, тогава бях болен!

  • 5174

    Лиса и Мечо били женени. Един ден Лиса изчезнала. Мечо се разтревожил ужасно. Звънял в "Пирогов", в полицията, дори в моргата да я търси, но… нищо! След 48 часа Лиса се прибрала цялата раздърпана, с особен поглед и изкаляно кожухче. – К`во стана бе, мила – пита Мечо. – Абе, остави се! Като ме хванаха едни пет вълка, па ме замъкнаха в гората, а там едно кално и … да не ти разправям, цяла седмица ме държат! – Бре, как седмица, минали са само два дена? – Ама аз идвам само да си изпера кожухчето и пак се връщам в гората – опровергала го Лиса.

  • 9587

    Офицерският клуб. Всички са пияни. Поручик Ржевски разказва: – Господа, вървя си вчера към къщи. На вратата стои момиченце, едно такова малко и нещастно, и ми казва: "Чичо, изчукайте ме за копейка"… Толкова тъжно ми стана… – чукам и плача, чукам и плача…

  • 2435

    Днес за разнообразие ще бягате в час, а не от час. Учителка по физическо

  • 11227

    Има ли доброволци за изпитване?… …е на това му се вика "Гробное Молчание" – реквием от Чайковски в си-бемол! Учител по история в столична гимназия

  • 1030

    Някакъв мъж с палто влиза в езерото и почва да плува насам-натам. Смаян, един рибар му вика от брега: – Ей, какво правиш? – Не виждаш ли – пера си палтото! – Че нямаш ли си пералня у вас? – Имам, обаче от нея ми се вие свят.

  • 6823

    Той лежеше с дупка в челото и с разпрана предница. Из ученическо съчинение

  • 8200

    Ученик непрекъснато говори на своя учител на "ти". За да го отвикне, учителят му казва: – Ще напишеш сто пъти изречението: "Възпитаното дете се обръща към по-възрастните с "вие", а не с "ти"!". На другия ден детето носи тетрадка, в която е написало изречението двеста пъти. – Защо си направил това? – пита учителят. – За да ти направя удоволствие!

  • 9336

    Обява: "Млада симпатична и ласкава девойка без вредни навици, продава 20 тона цимент."

  • 5973

    Г-н Джасим: „Учете си редовно защото във випуска се очакват терористични актове от моя страна! Милост няма да има!“

  • 8755

    Два червея си говорят: – Къде е баща ти? – пита единия. – За риба. – отговаря другия.