Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8546

    – Беше много лесно да хванем този престъпник – разказва полицай на журналисти. – Той е разбил касата, откраднал е парите, изпил е две бутилки уиски, изпушил е една цигара, но е оставил отпечатъци. – Върху бутилката ли? – Не. Върху асфалта.

  • 8106

    Един човек си върви из пустинята и среща борец продаващ вратовръзки. – Хайде, бе човече купи си една вратовръзка. – А бе, каква вратовръзка, дай малко вода, защото съм жаден. – Човече, аз продавам вратовръзки, а не вода. Човека продължил своя път и след малко гледа – оазис! Бързо отива до него, но го спира друг борец и го пита: – Човече, ти накъде без вратовръзка бе!?!

  • 3208

    Иванчо среща бременна жена на улицата. – Какво има в корема ти? – пита Иванчо. – Дете. – Обичаш ли го? – Да, разбира се! – Ами тогава защо си го изяла???

  • 6931

    Шофьор нервно се оглежда и казва на полицая, който преглежда документите му: – Моля ви, по-бързо, че ме гонят ваши колеги!

  • 10979

    Новодошъл в хотел: – Какво е това на ценовата ви листа? – Бълха господине. – Аз лично нямам нищо против, че имате бълхи в хотела. Но когато излизат да видят в коя стая ме настанявате – това вече на нищо не прилича!

  • 11659

    Въпрос: Какво образуват наредени в редица блондинки?! Отговор: Въздушен коридор.

  • 194

    Двамата дежурни,по два тебешира(тропа с крак)- шест тебешира искам на час! Учителка по математика

  • 6688

    Разговарят двама лекари: – Чух, че си напуснал града, в който практикуваше, макар, че си имал много пациенти. – Така бе, бяха много – въздъхва другият. – Но един по един измряха, градът запустя, нямаше какво да правя вече там…

  • 8980

    Ралица по цял ден седяла на хурката и плачела.. Из тема по литература

  • 1468

    – Ало! Ало да, бърза помощ ли е?! – Не! Сбъркали сте! – А-а-а! Много ви моля да ме извините! – Няма нужда! Случва се! – Ама не, наистина ви моля да ме извините! Разбирате ли, моята тъща умира, сигурно й остават няколко секунди, и аз понеже се притесних и сигурно за това съм сбъркал номера. Ама нали наистина не се сърдите? Не, не, не мога да повярвам, сигурно ми се сърдите. Ами не, щото гласът ви един такъв разстроен. Не? Честно? Е добре. Дочуване. Още веднъж извинявайте. Не се обиждайте…

  • 11286

    Ето на тази картина ще видите как Исус Христос ще се приближи към еврейския народ, който няма да го изчака

  • 5837

    На едно младо семейство им се родила дъщеричка. Жената предложила: – Да я наречем Петя? И двете баби се казват така, и двете ще са доволни. Мъжът казал: – Напротив, и двете ще ни намразят, че сме я кръстили на другата баба.

  • 8900

    Въпрос: Кога си ляга да спи хакерът? Отговор: Той не ляга, а сяда, и не спи, а мисли в бавен режим.

  • 6980

    На тръгване от клуба ма мазохистите:„И извинявайте, ако НЕ съм обидил някой!“

  • 2455

    Момичетата от целия клас се уговорят, ако Иванчо пак каже нещо неприлично, всички да станат и да си излязат. И точно в този момент влетява Иванчо с думите: – А в нашия град откриха публичен дом! Момичетата веднага стават и излизат от класната стая. – Къде хукнахте? – подгонва ги в коридора той. – Щатните бройки отдавна са заети!

  • 8634

    – Знаеш ли как завиждам на жените на космонавтите! – Защо, Вера? Заради парите ли? – Не, и моят мъж има пари, но тях винаги ги предупреждават по радиото, телевизията, вестниците кога мъжете им се връщат от командировка.