Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8017

    много хубаво, че този резултат е получен от жена. Химически факултет на СУ – проф. Борислав Тошев – Физикохимия II ч.

  • 860

    Заменям жена с дете за кола с ремарке Обява в телевизия "Верея Кабел"

  • 2218

    Не съм казал, но пак ще повторя. Военен.

  • 34

    Учителката изпитва Иванчо: – Иванчо, каква форма има земята? – Ами, кръгла госпожо. – Докажи го де. – А, няма да споря с вас, квадратна е тогава.

  • 1116

    Двама си говорят: – Подозирам, че жена ми ми изневерява с горския. – Защо мислиш така? – Ами прибирам се у нас, а в леглото – разни борови иглички. – А пък аз подозирам, че моята ми изневерява с попа. – Защо мислиш така? – Ами прибирам се у нас, а в леглото какво мислиш? Попът…

  • 9194

    Вика "Моля, оставете след звуковия сигнал." значи го няма? Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 11720

    Щирлиц нахлу в автомобила на Мюлер и запали. Клечката дълго догаряше в ръцете му.

  • 4823

    Тръгнали мравката и слона да бягат от затвора. Мравката казала: – Слоне, бягай! Мене ме видяха.

  • 10321

    – Погледни колко си приличат тези двама мъже! – Възможно е да са близнаци! – Какво говориш! На тяхната възраст!

  • 1565

    Жена пита мъжа си: – Мъжо, какво е това ситуация? А мъжът отговаря: – Ами жено, ситуация е ако си дойдеш от работа и ме завариш с комшийката в леглото. А жената отвръща: – А, значи същото като ти да си доидеш от работа и да ме завариш с комшията в леглото? А мъжът отговорил: – А жено, не бъркай бой със ситуация!

  • 3306

    Мама Зайка видяла ловец и казала на зайчетата си: – Веднага да си запушите ушите! Сега няма да ни уцели и така ще се разпсува…

  • 12052

    Две пияници си говорят.Единият казва: Защо си сърдит бе брат.А другия казва: У нас ракия няма жената хляб купила.

  • 7175

    – Каква е разликата между блондинка и маса за гладене? – Краката на масата за гладене се отварят трудно.

  • 3728

    В час по биологя учителят пита: – С какво се храни поповото прасе? Иванчо отговаря: – Дали е на попа или нашето – все с помия ще се храни.

  • 1078

    Ученици, от къде да знам кой вдига ръка и кой не, докато съм с гръб към вас.Аз да нямам очи и на главата…

  • 7556

    Жълтурче, измих си зъбите и пак те обичам! Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".