Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 679

    Питат радио Ереван: – Има ли надежда в България? – Разбира се… Във Външно министерство.

  • 1149

    Закон за чакането: 1. Автобусът, който е тръгнал току-що от спирката, е точно този, който ти е нужен. 2. Времето за чакане е правопропорционално на неблагоприятните метеорологични условия. 3. Всички автобуси, които минават в обратната посока, изчезват от лицето на земята и обратно не се връщат.

  • 7517

    Вие вече почвате да ме обиждате. Първо като ме видите и веднага хуквате към тоалетната, сякаш съм ви някакъв диуретичен чай. Учителка

  • 105

    Спинът се предава от човек на човек и от човек на жена. Учител по биология

  • 5405

    Между съпрузи: – Можеше да подредиш поне малко къщата, след като си се прибрал по-рано! – Нямах никаква възможност, скъпа… – Защо? – Защото през цялото време те чаках с отворени обятия…

  • 3778

    Прекрасно време, слънце грее и не прежуря, свеж въздух, няма локви и въобще, пак всичко е срещу нашата национална футбулна гарнитура…

  • 4510

    -Защо Хилари Клинтън става в пет сутринта? -Е, как защо – нали трябва да е първата дама…

  • 60

    Бабата е приготвила някакво подобие на сандвич, тика го насила в устата на Ивайло и крещи: – Яж! Яж, ти казвам, че ще извикам баба Яга! Внучето през рамо: – И си мислиш, че ще изяде този буламач?!

  • 9314

    Сините сливи са червени, когато са зелени

  • 11455

    Летят в самолет бай Тошо и Горбачов. По едно време Горбачов започва да се смее. Тогава бай Тошо го пита "Що се смееш бе?" и Горбачов му отговаря: – А бе представям си, че седалката ти се пробива и почваш да падаш и аз аха да те хвана за косата, но нали нямаш коса и падаш. Тогава бай Тошо се ядосал и на слизане от самолета започва да се смее и той на глас. Горбачов го пита: – Защо се смееш бе? – Ами представям си, че седалката ти се пробива и аз рекох да ти подам главата си да се хванеш за косата ми, но нали нямам коса и падаш.

  • 4773

    Виктор ще чете, за да замълчи най-сетне. Учителка по немски език в НЕГ София

  • 4189

    По-добре паднал под бара, отколкото прав пред струга! Принцип

  • 10152

    Падат двама парашутисти – единият нормално, а другият с вик на ужас. – Какво си се разкрещял бе? – пита го първият. – Парашутът ми не се отваря! – Е какво се шашкаш толкова – това е само учебен скок!

  • 10611

    Правят моэъчна операция на чалгаджийка. Лекарите отварят черепа и эяпват иэумени – вътре имало само едно опънато въженце. Всички се чудят какво да правят. Най-накрая решават да отрежат въженцето, режат го и… на чалгаджийката й клепнали ушите.

  • 10196

    На стената трябва да пробиете дупка колкото монета от 2-3 стотинки. Военен

  • 760

    Продавам шестмесечен ваксиниран немски овчар Обява във в-к "Борба", В. Търново