Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5123

    Какво ми се мъкнете на тумби един по един!! Учител по физическо

  • 4396

    "Запечени картофи с бекон" – "Constipated potatoes with beacon" (Из меню в ресторант в Созопол)

  • 6450

    "Геврейшън със семенейшън!" Продавач на гевреци на плажа в Приморско

  • 5990

    "Религиозно куче ходи на църква" Заглавие във в."ШОК"

  • 3931

    Две приятелки си говорят: – Как беше на компютърния курс – пита едната. – Абе много ме боляха краката! – ???! – Лектора само вика: "Кликнете тук! Кликнете там!" и ние нали сме на курс клякаме.

  • 1990

    – В шест часа! В шест – каза тя твърдо, – и имай предвид, че никой няма да те чака! И наистина, когато той отиде, никой не го чакаше.

  • 1235

    – Сине, кажи "не" на наркотиците! – На наркотиците? Не!

  • 4511

    Сержант към лейтенант от полицията: – Шефе, този тип е заподозрян в кражба на кола. – Претърси го!

  • 4509

    Мъж се умилква на жена си: – Обичам те, любима моя! – Ако ти бях любима, нямаше да кръшкаш! – Аз затова казвам "любима", ако не кръшках щеше да си "единствена моя".

  • 10068

    Жоро, честит имен ден! Голям да ти порасне и на моя бате да вика! Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 8789

    Двама патрулни полицаи обикалят квартала. По едно време виждат едно лайно на улицата. За майтап единия вика на другия: – Ако изядеш това лайно ще ти дам 20 лева. Позамислил се колегата му, но все пак 20 лева – грабнал една клечка и започнал да си хапва. Другия го гледал па му дожаляло и му казал да спре – демек видяхме колко си смел. Продължили обиколката. Ялият от лайното си мислел: "Абе, то взех 20 лева ама има да си правят ташак с мен в службата… " Другия си мислел: "Абе, ташак ще има , ам аз му дадох 20 лева, и сега ако жена ми ме пита къде са парите…" По едно време пак стигат до лайното. Ялият предлага на другия: – Ако доизядеш лайното ще ти дам 20 лева. Другия с незабавна готовност хваща клечката и доизяжда лайното. Свършват и продължават обиколката на квартала. По едно време единия вика на другия: – Ей, ама го изядохме това лайно… Другия отвръща: – Е, поне беше безплатно…

  • 8175

    Страдащ от хроничен бронхит отива при известен лекар. Докторът внимателно го преглежда и дълго пише рецепта. – Изглежда имате голям опит в лечението на бронхит – казва пациентът. – Aми да! Mоят го влача вече петнадесета година!

  • 8211

    Вбесен съпруг се втурва вкъщи и крясва на жена си: – Нещастнице, знам всичко! – Всичко? Кажи ми тогава през коя година е умрял Кромуел!

  • 1644

    – Ало, може ли да ме запишете във вечерната гимназия? – Кой се обажда? – Един второкласник, на който много му се спи сутрин.