Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 35

    Летят "N"-броя самолети… Не "N" е много – "К"-броя. И двата са МИГ. Преподавател във ВВМУ – Варна

  • 10621

    Здрасти Иво! Фани е. Днес не съм сигурна дали ще дойда в "Индиго", но все пак да ти се опиша. Значи ще бъда със смъкнати панталони, с черна блуза и кърпа. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 7011

    Варна, Цветния квартал. Прибира се съпругата от работа и минавайки покрай гаража, какво да види: мъжът й под колата, по къси гащи, нещо ремонтира, а оная му работа на вън. Навела се тя, поприбрала му малко такъмите, че съседките само това чакат, и се качила. Звъннала на вратата – отваря й мъжът й. Смутила се, отишла да си върши домакинската работа. След минута, на вратата се звъни на пожар. Мъжът й отваря, тя наднича и вижда грамаден мъж, по къси гащи и омазнен, с кървяща рана на челото. – Пешо, ибати курвите у вашия квартал, като ма хвана за пакета, гледай ко са направих в дифиринциала.

  • 369

    Син пита баща си: – Тате, моля те кажи ми, какво е това „алтернатива“? Бащата отговаря: – Алтернатива? Как да ти кажа. Представи си, че си си купил десет яйца, но не си ги изпържил, а си ги сложил в инкубатор. От тях са се излюпили пиленца. Те ще пораснат. Ще се превърнат в кокошки и петли. Ще се появят още пиленца и постепенно ще имаш цяла ферма. Ти ще започнеш да мислиш за разширяване, за бизнес, за заем от банка. Ще инвестираш в строителство на два нови кокошарника… И изведнъж – наводнение… Всичко отива по дяволите. – Тате, все пак не разбрах, къде е „алтернативата“? – Алтернатива? Патици!

  • 7628

    … и бяха намерени около 50 000 убити трупа! Учител по история

  • 443

    Между приятелки: – Вярно ли е, че се жениш за годеника ти само заради парите му? – Гледай какви мръсни клюки разправят хората… Та аз даже не го знам колко милиона има!

  • 6358

    Седнете си на оная работа и си го научете… Учителка от Испанска езикова гимназия

  • 9605

    Сър Джон се жени. Спретват бурен купон по случая, след което гостите му решават да продължат веселбата в кръчма, а от там отиват на публичен дом. За всеобща изненада, заварват и сър Джон в публичния дом. – Какво правиш тука? Нали току-що се ожени, имаш прекрасна жена? – Да, обаче тя се умори от тържеството и като се оттеглих в спалнята, я намерих там дълбоко заспала. И си помислих – струва ли си да я будя заради някакви си 20 лири?

  • 2146

    Лола се настанява в новата си квартира: – Хазяин, трябват ми още дванайсет ключа за моите приятели. – А не е ли по-добре направо да сложим въртяща се врата?

  • 11145

    Александър Божков влиза в един супермаркет и напазарува много неща – салами, кашкавал, сирене и др. Излиза си през касата без да плаща и касиерката го пита: – Господин Божков, а парите? – Спокойно, ние за това пари не взимаме.

  • 9583

    "Пица на пърче" "Роло с мармалад" "Козоначно роло" "Сандвич с шумка" Меню на баничарница в Надежда-4

  • 11219

    Баща на сляпо дете отива на лекар за да разбере има ли някаква надежда да прогледне детето му. Лекарят отврьща: – Момчето ще прогледне когато умре баща му. Човекът отишьл в едно заведение да се напие, та да умре достойно. Пил, пил, но не го ловяло, защото знаел че ще умре. Решил да тръгне по платното та да го блъсне автомобил. Вьрвял, вървял, но нищо не го блъснало. Прибрал се у дома си. Жена му го посрещнала радостна на вратата: – Абе мъжо, къде ходиш? Детето прогледна! А, и комшията умря.

  • 6646

    Искам да усетя моето присъствие в твоята работа! Учител по рисуване на ученичка.

  • 274

    № 9ти, Цветанка, се крие под чина по време на изпит под предлог, че й е лошо, и отказва да излезе оттам! Забележка

  • 5370

    Седят три жени и пият кафе. Едната казва: – Моята свекърва я погребахме на едно много хубаво място – тишина, слънце, спокойствие… Другата: – И ние нашата я погребахме на хубаво място – слънчево, тихо, спокойно… Третата звъни по мобифона на свекървата си: – Мамо, какво правиш? – Ами-и-и… Какво да правя, мотам се. – А така, мотай се, мотай се! Хората взеха хубавите места, а ти още се моташ!

  • 8912

    Българи задават въпрос към радио Ереван: – От четири години не сме яли месо, а започват постите. Какво да правим? Отговор: – Спирайте да ядете!