Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11698

    Ами той Нютон не казва това, което ти казваш! Учител по физика

  • 2921

    Деца, Брат Пит е много известен актьор, но не знам защо го наричат "Брат"… Преподавател по английски език от ТООП, Дупница

  • 4184

    Една блондинка застанала сред полето в лодка и гребе. Минава друга блондинка и започва да крещи: – Безсрамница! Ти срамиш всички блондинки по света! Само да можех да плувам, щях да ти кажа на тебе…

  • 10302

    Попитали радио "Ереван": – Клара Маринова и Вера Маринова сестри ли са? – Не – отговорили от радиото – братя…

  • 794

    – Кажи ми Стефчо, какво е деятелен и страдателен залог? – пита учителката по български. Без да се замисля Стефчо веднага отговаря: – Деятелен залог, е когато заложиш 100 лв. на Еврофутбол, а страдателен, е когато ги изгубиш.

  • 5991

    В Североизточна България отново рязко се е повишила безработицата, предаде бившият ни кореспондент от Добрич.

  • 10959

    Каква е приликата между блондинка и сперматозоид? -Една на 15000 става човек.

  • 2524

    Иванчо по география пред картата на света: -Знаеш ли къде е този град? -Незнам. -Знаеш ли онази държава? -Не. -Покажи поне Тихия океан! -Кой по-точно?На картата са ДВА?

  • 2647

    Засукана блондинка влиза в църква и започва горещо да се моли пред иконата на Света Богородица: – Пресвета Божия майко, ти, която зачена без да съгрешиш, моля те, научи ме как да съгреша, без да зачена!

  • 10875

    Войната в Чечня се закучила и руското командване решило да събере доброволци да се бият. Отишли генералите в един затвор и казали на най-опасните рецидивисти: – Вижте какво, момчета, ако се пишете доброволци – за всяка глава, която донесете ви намаляваме 5 години от присъдата! Естествено, всички се съгласили, натоварили ги в самолета и излетяли. По едно време самолета каца, вратата се отваря и затворниците се разпръснали… След два часа се връщат, всеки носи по 5-6 глави, подритва още 2-3… Командира се хваща за главата и казва: – Абе, момчета, какво правите? Та ние сме в Киев за презареждане…

  • 10768

    Апостолите хвърлят плодотворното си семе сред народа.

  • 2237

    Ботев е колът, на който се веезнамето на Българската революция. Кандидатстудентски

  • 7923

    Как се нарича моделът на "Лада" с отварящ се покрив? Кош за боклук.

  • 2723

    Другарю, оплоди ли вече кобилката си? Лозунг в ТКЗС

  • 4569

    Женитбата е като да идеш на ресторант с приятели – поръчваш си каквото ти харесва, а после гледаш – тяхното е по-хубаво.

  • 9008

    Отдавна некъпан войник се прибира на автостоп към Самоков. Около Пасарел спира кола, управляване от възрастен мъж. – Дядо, закарай ме до Самоков! Вече от трета кола ме изхвърлят защото много съм миришел. – Сядай, моят нос отдавна вече не работи! След 2 – 3 километра дядото спрял колата и рекъл: – Слизай! – Ама нали носът ти не работи! – Да, ама ми се насълзяват очите!