Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3169

    Млади приятели на историята, вземете по един двоен лист от тетрадка, върху който аз ще взема мнението Ви по един много важен исторически въпрос, след което ще отразя възторга си в дневника.

  • 10930

    Срещат се двама наркомани. Единият носи мотика. – Накъде с тая мотика? – Отивам да се боря с плевелите. – Какви плевели? – Абе посях си коноп, а то поникнали и едни домати, едни краставици, не ти е работа…

  • 5174

    Лиса и Мечо били женени. Един ден Лиса изчезнала. Мечо се разтревожил ужасно. Звънял в "Пирогов", в полицията, дори в моргата да я търси, но… нищо! След 48 часа Лиса се прибрала цялата раздърпана, с особен поглед и изкаляно кожухче. – К`во стана бе, мила – пита Мечо. – Абе, остави се! Като ме хванаха едни пет вълка, па ме замъкнаха в гората, а там едно кално и … да не ти разправям, цяла седмица ме държат! – Бре, как седмица, минали са само два дена? – Ама аз идвам само да си изпера кожухчето и пак се връщам в гората – опровергала го Лиса.

  • 8969

    Отива мъж при психиатър и му се оплаква: – Докторе имам проблем. Жена ми е рижа отдолу. – Защо Ви притеснява това, то е нещо съвсем нормално? – Знам докторе, но колегите ми се смеят.

  • 10121

    Мюлер си кара колата си с 60km/h по пустите берлински улици. А до него бяга Щирлиц, облечен в анцунг, преструвайки се че прави сутрешния си крос.

  • 4706

    Попитали радио Ереван: – Какво прави лисицата, когато иска да има малки лисичета? – Същото, което прави и жената, когато иска да има лисича яка.

  • 5841

    Един шофьор си плаща глобата за бързо каране на полицая и този му дава квитанция. – Какво да правя с това листче? – пита шофьора. – Добре го запазете! -казва му полицая, като получите още 9 от тях, ще ви дадем колело.

  • 11626

    – Каза ли у вас, че ти писах двойка? – Да, госпожо. – А вашите какво казаха? – Нищо, тях ги нямаше вкъщи.

  • 355

    Поручик Ржевски бил на светски прием и разговарял с Наташа Ростова. Изведнъж той се извинил и хукнал навън. След малко се върнал, целите му крачоли мокри. Наташа го пита: – Какво, дъжд ли? – Не, вятър!

  • 10625

    Един си върви по улицата с лопата на рамо и го среща негов познат. – Здрасти, къде си ходил с тази лопата? – Ходих да погребвам тъща ми. – Ами защо има кръв по тая лопата? – Абе нещо се опъваше…

  • 9005

    Редник съобщава на главния: – Старшина, има дупка в чаршафа ми. – Обърни го от другата страна и заспивай.

  • 8487

    1980-та година, олимпийските игри в Москва. Завършва състезанието по хвърляне на чук, награждават победителите. Изведнъж от публиката хуква един човек към терена, хваща чука и го изхвърля извън стадиона. Хората го питат: – Чакай бе, как го хвърли чак там? – Аааа, вий ми дайте и сърпа да видите с него какво ще направя!

  • 3111

    Придружавайки по необходимост знатна възрастна дама на балет, за целите на избягване на конфуза, поручик Ржевски решил да се изпразни в ръката си. Седейки на последния ред поручикът така и направил, след което неволно изтръскал цялото съдържание напред. Спермата полетяла през всичките редове и паднала в оркестъра върху цигуларя. По време на антракта, цигуларят се жалва на диригента: – Маестро, някой се изпразни върху мен… – И правилно, свириш като путка!

  • 8537

    Майка увещава дъщеричката си: – Трябва да си изяждаш супата! Знаеш ли какво става от момичетата, които не си изяждат супата? – Знам, разбира се! Манекенки!

  • 10443

    Момче и момиче се целували в кола извън града. Когато нещата започнали да се разгорещяват, момичето казало: – Може би съм пропуснала да спомена – аз всъщност съм проститутка и тарифата ми е 20 долара за секс! Момчето не казало нищо – извадило пари и платило, след което двамата продължили… След секса момчето запалило цигара и седнало зад волана. Момичето учудено попитало: – Защо не запалиш колата и да се връщаме в града? – Ами, може би съм пропуснал да спомена – аз всъщност съм шофьор на такси. От тук до града са точно 25 долара!

  • 4298

    Учители се обаждат в министерството да уговорят среща с министъра: – Положението е трудно, нямаме пари! – Няма страшно, и така ще ви приема.