Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10044

    Прибира се пияница вкъщи пиян като кирка. Влиза в спалнята, а там тъмно. Стоял, стоял и казал: – Жена, я почни да псуваш, че иначе не мога да си стигна до леглото…

  • 11028

    Младо семейство обядва на масата. На гости е тъщата. – Сине, отрежи ми малко салам, че не мога да го стигна- помолила тъщата – Не мога, мамо! – Защо сине? – Не мога да режа толкова тънко.

  • 4794

    Гражданската война в Русия. Петка замръкнал сред полето и останал да спи там. Събужда се от необичайна врява. Отваря очи и вижда хора в непознати униформи. – Ти бял ли си или червен? – питат го. – Мартеничка – отговаря Петка.

  • 4803

    Неконсумирал бозайник от разред хищници,фолклорен танц не интерпретира. Интерпретация на "Гладна мечка хоро не играе"

  • 9827

    – Ели, вчера ни беше сватбата, а ти започна да ми се караш още от първия ден! – Така е, но аз го чакам този ден от пет години!

  • 555

    Наскоро омъжилата се дъщеря отива на гости при родителите си и се оплаква на баща си: – Имам голям проблем! Мъжът ми постоянно ми изневерява! Какво да правя? – Не знам, питай майка си. Тя има голям опит в такива ситуации.

  • 3743

    – Защо повечето мъже не обичат да носят вратовръзка? – Защото заема много място в джоба.

  • 10912

    На бойното поле се раздавали виковете и стоновете на мъртъвците.

  • 8697

    Редник, старшина и полковник пътуват през нощта за извънредна проверка. Редникът кара джипа и по едно време тихо прошепва: – Г-н старшина, наближаваме обекта. Старшината се обръща към полковника също шепнейки: – Г-н полковник, наближаваме обекта. Полковникът шепне: – Добре, но защо шепнем? Нали сме в джипа. Старшината пита редника: – Редник, защо шепнем? – Защото ме боли гърлото!

  • 6039

    Редник:"Разрешете да остана!"( в класното помещение)Ротния ( Цачо Гюлето):" Влизай в строя и сядай!"1985г. ВНВАУ – Шумен

  • 7921

    Дошли кметът, съдията и гражданите от селото…

  • 3778

    Прекрасно време, слънце грее и не прежуря, свеж въздух, няма локви и въобще, пак всичко е срещу нашата национална футбулна гарнитура…

  • 5587

    Иванчо счупил поредния прозорец в училище и директорът решил да го накаже: – Ето ти една четка и една кофа боя, заминавай да боядисваш – до обед да си боядисал всичките прозорци на първия етаж! По обед Иванчо влиза в кабинета на директора и казва: – Шефе, остана още малко боя. Да взема ли да боядисам и рамките?

  • 398

    – Тази пиеса щастлив край ли имаше? – Да, цялата зала беше щастлива когато свърши.

  • 10778

    Вози се някакъв селянин в един претъпкан трамвай, а до него един огромен куфар. Един възмутен гражданин му казва: – Господине, моля ви преместете си куфара защото пречи на хората! Но онзи не му обръща никакво внимание. Гражданинът повтаря по-силно: – Господине, моля ви, разкарайте си скапания куфар! Но онзи пак нулево внимание. Накрая гражданина се вбесява и изхвърля куфара през прозореца и казва весело: – Какво ще кажеш сега, а? А селянинът му отговорил спокойно: – Куфаро не беше мой!