Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8797

    Влиза човек в цветарски магазин, а там на витрината виси плакат: „КАЖЕТЕ ГО С ЦВЕТЯ“ – Дайте ми една роза. – Само една? – Да, не съм приказлив…

  • 1715

    Шофьорът спира рязко, за да не прегази неправилно пресичащ пешеходец и крясва през прозореца: – Вървите така, като че ли улицата е само ваша! – А вие карате така, сякаш сте си изплатили колата!

  • 10270

    Влюбеният мъж е незавършен, докато не се ожени. След което е свършен.

  • 5059

    Ако те хвана още един път без вода в манерката ще ти я сипа в гърба!!! Военен

  • 7507

    При командира на войсковата част идва възпитател от детския дом и се жалва, че след последният ремонт, който войниците са правили на покрива на детският дом, децата псуват безобразно. Командирът вика при себе си двамата войници, които са поправяли улуците и ги пита защо са говорили мръсотии. Единият отговаря: – Няма такова нещо, господин полковник! Просто редник Иванов запояваше улуците, а аз държах стълбата. Докато държах му говорех: "Редник Иванов! Нима не виждате, че оловото от вашият поялник капе на главата на вашият боен другар…

  • 11111

    1-ва степен: Той се обажда на жена си и й казва: – Жена, аз съм в командировка и ще спя с нея! 2-ра степен: Той се прибира у дома, води си мадама и прошепва на жена си: – Ш-ш-ш-ш-шт, жена, кажи че си ми братовчедка! 3-та степен: Той се прибира у дома пиян на мотика и крещи на жена си: – И, жена, да знаеш, че тези деца не са от тебе…

  • 235

    Едно дете имало навик да затапя всеки който му каже нещо. На една екскурзия учителите решили да го оставят при шофьора, но го предупредили да не казва нищо на детето. Речено-сторено, ала докато стоели детето казало: -Мама е слон и тати е слон, следователно и аз съм слонче. Шофьорът не се сдържал и казал: -Ами ако майкати беше проститутка, а баща ти гей? Детето помислило и казло: Щях да съм шофьор.

  • 2350

    В гарнизонно градче, капитанът слага сина си да спи. – Не ми се спи, татко – капризничи синчето, – искам слончетата да потичат! – Късно е вече, синко, лягай да спиш. – Не, не е късно, искам слончетата да потичат, искааааам! – Ох, какво да правя с теб! – въздиша капитанът, скача, излиза от блока, пресича казармения двор и влиза в спалното помещение: – Рота, стани! Тревога! Въздушно нападение! Сложи противогазите!

  • 9990

    Момченце върви с баща си по улицата, дърпаго за ръката и пита. – Тате, тате, твоята майка била ли те е някога? – Не, само твоята.

  • 4806

    Тъща казва на зет си: – Кранчето в банята се повреди. – К`во ми пука къщата, да не е моя. – Котлонът не работи, поправи го. – К`во ми пука къщата да не е моя. Замислила се тъщата и му преписала къщата. – Котлонът не работи. – К`во ти пука къщата да не е твоя.

  • 3998

    лесно решение се получава, когато задачата се усложни. Химически факултет на СУ – проф. Борислав Тошев – Физикохимия II ч.

  • 10803

    На един човек му омръзнал живота и решил да се самоубие с успокоителни.. но след първите няколко хапчета се почувствал много по-добре.

  • 9817

    – Имате чудесен аквариум, госпожо. Създават ли ви рибките някакви проблеми? – О, никакви! Ако започнат да буйстват, им показвам рибна консерва.

  • 9786

    Доктор преглежда пациент в безсъзнание и казва на жена му: – Съжалявам, но нищо не мога да направя – вижте как са му посинели ръцете, вече умира… – Докторе, той е бояджия, затова са му сини ръцете. – Значи има късмет, ако не беше бояджия – досега да е умрял.

  • 5661

    Иванчо пита баща си: – Татко, дяволите имат ли рога? – Да, момчето ми. – Значи имат и жени?

  • 929

    Свекърва и снаха си говорят. Свекървата: – Тъй като ще живееш доста време в нашата къща, ще ти кажа, че има три правила, които трябва да спазваш. Първо, когато видиш, че китката ми е на ляво, значи съм в добро настроение. Второ, когато видиш, че китката ми е в средата – по-далеч от мен, защото не ми е весело! И трето, когато китката ми е от дясно, не мисе мяркай пред очите! Снахата отговорила: – Е, и аз имам някой правила: когато ме видиш, че съм седнала крак върху крак, пия си кафето, пуша си цигарата да знаеш, че ми е все тая на къде ти гледа китката!