Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4624

    Двама си говорят и единият пита: – Каква е разликата между прегазено куче и прегазен адвокат? – Не знам. – При кучето има следи от спирачен път.

  • 1350

    Заклет пушач отива на лекар, влиза в кабинета, затваря вратата, изведнъж се сепва за секунда, после вади цигара, пали я и мощно дърпа.. Лакарят: – Ама моля Ви се господине, тук не се пуши. – Ми тогава кой идиот е написал на вратата "Дръпни"!

  • 583

    Мамутите са измрели още при феодализма. Из ученическо съчинение

  • 1040

    Мъж е на очен доктор: – Докторе, зрението ми започва да отслабва. – Да, ще трябва да правите упражения за очите всеки ден по един час: да ги движете нагоре-надолу, наляво-надясно, може в произволен порядък. – Всеки ден по един час? Но това е адски скучно. – Няма проблем, ще ви дам видеокасета, кояото силно ще облекчи тази процедура. – Че какво има на тази касета толкова специално? – Нищо особено. Просто на нея е записано тичането на голи жени с голям бюст.

  • 3598

    Защо слоницата примигва с очи, докато прави секс със слона? Защото като колонка на бензиностанция отброява литрите!

  • 10408

    Седят си Шерлок Холмс и д-р Уотсън в един бар и пийват уиски. След малко в бара влиза млада жена и сяда в едно отдалечено сепаре. Холмс казва: – Драги Уотсън, хващам се на бас за 100 лири, че младата дама, която влезе току-що, не носи бельо. Уотсън обаче не вярва, става, отива при госпожицата и след малко се връща изумен. – Как познахте, Холмс? – Елементарно, Уотсън – усмихнал се Холмз – По обувките й имаше пърхут…

  • 6752

    – Мен са ме молили да се омъжа стотици пъти. Но аз винаги съм отказвала. – И кой, например, те е молил ако не е тайна? – Мама и тате.

  • 11118

    У всеки човек, дори и у най-лошия, може да се открие нещо хубаво. Затова се налага той да бъде обискиран внимателно!Из инструкция към дежурните полицаите от СДВР – София

  • 12103

    -ДА пръдна ,или да не пръдна? мислеше си мъжът с разстройството в градския автобус!!!

  • 9471

    Той не бил гладен, а просто му се било прияло. Из ученическо съчинение

  • 8622

    Барманката в барчето където е моята фирма инструктира дъщеря си как да работи: – Дъще… Ако сандвичът е стар, мухлясал и смърди – затопли го повечко, че да не си личи…

  • 5184

    Мъничко, сивичко, тежи три килограма – що е то? Мишка с наднормено тегло.

  • 5273

    … От българския отбор имаше пет-шест футболисти, които ги нямаше. … Коментар след мач на националния отбор по телевизията

  • 11594

    Среща с електората. От последния ред някой се провиква: – Господин министре, много хора замръкват без хляб! Министърът отговаря без колебание: – Това са инсинуации! Има толкова много денонощни магазини!

  • 6350

    Погребално бюро във Венеция. Клиент се интересува за цените. – Можем да ви предложим първокласно погребение, господине! Махагонов ковчег, украса от слонова кост, златни дръжки. За опечалените – черна гондола, оркестър изпълнява траурна музика от съседната гондола.– Колко струва?– Три милиона лири.– Е не, скъпо е.– Тогава погребение втора класа? Дъбов ковчег, сребърни дръжки, черна гондола за опечалените, но музиката е на запис.– И колко струва това?– Два милиона.– И това е много. Няма ли нещо като за двеста хиляди?– Има – погребение осма класа. Чамов сандък за ковчег, никаква музика, а на опечалените даваме под наем плавници.

  • 6969

    Маниак на преглед при психиатър. Психиатърът: – Кажете ми какво е това – две колелца, две дръжки, а по средата гвоздей? – Ами, това е някакъв очилатко, а между очите му са забили пирон! – Не познахте. Ножица. – Забили са му ножица?! Баси маниашкото!