Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10145

    – Иванчо, нарисувай един домат! – Няма! – Защо? – Ще се изплашиш като го видиш…

  • 10339

    Цирков афиш: "Дресура на гигантски костенурки! Те излизат на арената на задни лапи и правят един кръг на целия манеж. След това се прибират!" По-долу със съвсем малки букви пише: "Номерът продължава 8 часа."

  • 4601

    Ветеран от войната на посещение в болница. Главният лекар го развежда. Влизат в една стая. Сестрата докладва – този пациент е с 38 градуса температура, другия с 39… – Глезотии! – обадил се ветеранът – 38, 39 и легнали. Ние навремето в гората по 50 градуса вдигахме и пак не лягахме! Главният лекар се навел над ухото му и пошепнал: – Господине, при температура над 42 градуса човек умира. – Аз майтап си правя, бе! – отвърнал ветеранът – Къде ти при оня студ, я сме стигали до 25 градуса, я не!

  • 1525

    Двама не са се виждали от известно време и си говорят: – Какво ново с тебе? – Ами… жена ми ме напусна вчера. – Ех, какво да ти кажа… Иди в кръчмата и се напий, ще удавиш мъката. – Няма да стане. – Защо, нямаш пари ли? – Пари има. Мъка няма.

  • 10812

    Снощи най-културно си излизах от бара и някой ме настъпа по ръката…

  • 4501

    Най-коварният резултат е 2:0,особено като стане 2:1… Футболен коментар в ефира на БНТ

  • 6860

    Онлайн лечение на интернет зависимост.

  • 3361

    Още незаловен, Левски бива върэан за ръцете и краката. Из ученическо съчинение

  • 65

    Едно габровче се похвалило на баща си: – Тате, тате, днес не се качих в автобуса, а бягах след него от училище до вкъщи и така спестих 40 ст. Баща му вместо да се зарадва му теглил един бой, като нареждал: – Цял живот ли ще те уча! Другият път да бягаш след някое такси да спестиш повече!

  • 3903

    Две приятелки си говорят за изневяра: – Мъжът ти някога хващал ли те е с непознат в леглото? – Не, все с познати и приятели.

  • 353

    А… Исках да ти кажа, че ни е умряло магарето на село. И сега тука е направо лудница. Така че трябва да се видим, за да ме успокоиш малко. Нали слънчице, ще се видим? Хайде обади ми се… Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 9512

    Разговор между приятели: – Знаеш ли, Пешо бил в болница? – Че как така? Оня ден го видях на улицата с една очарователна блондинка? – Именно. И жена му го видяла…

  • 11236

    Един мъж отива при личния си лекар и казва: – Докторе, дайте ми хапчета против алчност! Много, ама МНОГО ви казвам!

  • 11622

    – Мамо, съборих шкафа в хола! – Какво те очаква, като разбере баща ти! – Той вече разбра, защото е под него!

  • 5929

    Две баби си говорят и едната пита: – Гледа ли Титаник, ма Пенко? – Гледах го Митро, ама щеше да е по хубав, ако вместо Леонардо Ди Каприо играеше Брус Уилис. – Ама, Пенко, ако играеше той щеше да спаси кораба.

  • 10840

    Зайо седи на пьн в гората и си пили ноктите. Минава лисицата. – Зайо, какво правиш? – Пиля си ноктите, че ще шибам лъвицата. Лисицата се зачудила и си тръгнала. Минава вълкът. – Зайо, какво правиш? – Пиля си ноктите, че ще шибам лъвицата. Вълкът и той се почудил и си тръгнал. Минава мечката. – Зайо, какво правиш? – Пиля си ноктите, че ще шибам лъвицата. И мечката си тръгнала. Из гората се понесла мълва. Даже и лъвът разбрал, ядосал се и решил да види каква е работата. Отишъл при Зайо. – Зайо, абе ти какво правиш? – Абе, нищо. Пиля си ноктите и си говоря глупости.