Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11172

    Две жени си говорят за дрехи: – Да знаеш какво памучно костюмче имах, обаче молците го изядоха! – Твоето е нищо! Аз какво костюмче имах – чист коноп! Синът ми го изпуши!

  • 8684

    Самоуверен студент казва на приятел: – След няколко години, хората като погледнат сградата на института ще си казват: "Ето тук е учил студентът Иванов!" Приятелят: – Ако не си вземеш изпитите, хората ще говорят така още от другата седмица.

  • 10347

    В една кръчма влизат митничар, данъчен и пожарникар. Започва голям купон – ядене, пиене , веселба… От всичко по много. Накрая се наканват да тръгват. Идва сервитьора и казва "350 лв.". Бавно се изправя пожарникаря и пита " Мога ли да видя разрешението от пожарната за заведението?". Сервитьорът смутено се връща назад, след малко идва отново: " 280 лв.". Изправя се данъчния: "Мога ли да видя счетоводните книги и да проверя касовия апарат?" Сервитьорът смутолевил "Извинете" и пак се връща. След малко идва за трети път и казва плахо " 200 лв." Митничарят го поглежда с досада и казва: "Абе добре бе двеста двеста, аре давай ги, че да тръгваме".

  • 9006

    Блок в студентския град. – Скъпи, хайде да купим щори. Като се събличам, колегите от другия блок, може да ме видят! – Няма страшно, като те видят, сами ще си купят!

  • 7040

    – Вчера гледа ли „Криминална хроника“? – Не. – Тогава ще пренощувам у вас.

  • 10468

    Какво казва една блондинка-секретарка по телефона, когато шефът й иска да не го безпокоят? – Ами той в момента е в тоалетната. Моля обадете се след един час…

  • 393

    В цветарския магазин: – Госпожо, днес купувам за последен път цветя. – Града ли напускате, господине? – Не, ще се женя!

  • 3901

    Две блондинки се явяват на изпит за шофьорски книжки. Разбира се, нищо не знаят и комисията им разрешава да говорят за каквото се сетят.Едната казва: – Аз знам, че колата има резерватив. – Не ма- поправя я другата- има презервоар…

  • 405

    Сашо, като нямаш бензин къде ходиш? Или буташ колата. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 4774

    Върви си един мъж из Белфаст и хоп някой опира в гърба му пистолет. Следва въпрос: – Какъв си протестант или католик? Замисля се човека: "Ако кажа католик, той може да е протестант и да ме гръмне, а ако кажа протестант, той може да е католик и пак да ме гръмне". Решил и рекъл: – Евреин. Отзад се чул радостен възглас: – Аз съм най-щастливият палестинец в този град!

  • 6334

    Снощи пак не ме остави да спя. Чувствах те в съня си. Присъствието ти бе мъчително. Остави следите си върху мен. Утре ще те убия, гаден, мръсен…. КОМАР!

  • 763

    Секси студентка отива при колега да учат заедно за изпит.Минава час, два студентката казва срамежливо:– На мен ми е нещо много топло.– Ми съблечи си блузката. – отговаря колегата.И така докато не останала само по бельо. И пак последвало :– На мен все още ми е много топло.Младия студент въздъхнал и казал:– Е, добре ти си се съблечи и си учи спокойно, а аз ще излезна.От другата страна на вратата студентчето поглежда през ключалката и възкликва:– Ох, да ми падне тази…

  • 5808

    Щирлиц върви посред нощ из гората. И изведнъж вижда – от храстите просветват две очи. – Мюлер! – мисли Щирлиц. – Ти си Мюлер – мисли вълкът.

  • 3224

    Блондинка отива на изпит по музика. Зад едно голямо пиано са седнали професорите и един й обяснява: – Сега се обръщате с гръб към нас, аз натискам един клавиш и вие трябва да познаете… – Да, да. Блондинката се обръща, чува се тон. Tя застава пред професорите, разглежда ги и накрaя казва: – Ти натисна клавиша!

  • 6384

    – Защо петелът няма ръце? – Защото кокошката няма гащи!

  • 11079

    Атомната бомба убива хора, птици и орли Учител по Начално Военно Обучение