Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8884

    Телефонно запитване проведено сутринта след 31 декември, даде следните резултати: 2% от запитаните от говори с "Да", 3% – "Ало", а останалите 95% имаха затруднения с отговора.

  • 2280

    -Иванчо,какво би направил,ако утре станеш политик?-пита Марийка -Гуша.

  • 9058

    Въпрос: Какво да направим, ако в църквата е задушно? Отговор: намираме подходяща икона, кликваме два пъти и ще се отвори прозорец.

  • 6788

    Индиец е на очен лекар. Там на таблото за проверяване на зрението му показват един ред от букви БКРДЖЧТПХ и го питат: – Виждате ли какво пише тук? – Естествено – казва индиеца. – Само не знам откъде знаете моминското име на жена ми!

  • 1559

    Мъж е на смъртно легло. Събирайки сили казва на жена си: – Ще ми изпълниш ли една последна молба? – Разбира се. – Искам шест месеца след смъртта ми да се омъжиш за Пешо… – Но аз мислих, че го мразиш? С последни сили: – И то как…

  • 4810

    Интернет маниак се опитва да се откаже от ровенето в мрежата. Сяда пред компютъра и започва да си повтаря: – Няма да го пусна! Няма да го пусна! Няма да го пусна! По някое време не издържа, включва компютъра и модема и продължава да повтаря: – Не бях аз! Не бях аз…

  • 7190

    Група лекари били на конференция в Швейцария, където трябвало да представят напредъка на медицината в страните си. – В моята страна – казал германецът – медицината е толкова напреднала, че две седмици след сърдечна операция, пациентът вече ходи на работа. – Това е нищо! – казал японският лекар – Ако сме оперирали апендектомия във Вторник, в Събота пациентът е вече на работа! – Това е нищо! – казал американският лекар – Ние можем да вземем един задник, например от Тексас, да го сложим в Белия дом и на следващия ден половината страна е без работа.

  • 3189

    – Татко ми съдра задника! – оплаква се закъснелият за училище Пешко. – Татко ме наби! – кротко го поправя учителката. – Какво? И вас ли?

  • 1856

    И вижте само колко се радват футболистите на резервната скамейка на Панатинайкос.Когато те се събудят утре, ще бъдат доста по-богати отколкото когато заспят таази вечер.Те не че тези от Ювентус утре ще са по-бедни, ама… Томислав Русев : Панатинайкос – Ювентус по bTV

  • 6955

    Мутра се връща от офиса у дома. Жена му седи пред телевизора и гледа сапунен сериал. – Пак ли не е готова вечерята? Това е. Край! Отивам на ресторант! – Почакай пет минутки скъпи. – Какво ще успееш да направиш за пет минути? – Сега ще свърши филма, аз набързо ще се облека и ще отидем заедно.

  • 1387

    Първа брачна нощ. На вратата се звъни настойчиво. Недоволен мъжът отваря вратата, влизат четирима с един ковчег на рамо, влизат в спалнята, обикалят в кръг и излизат от апартамента. Мъжът, недоумяващо: – Вие какво, бе? Да не сте полудели? Един от четиримата: – Извинявай, приятел! Просто в коридора не можем да вземем завоя…

  • 4874

    – Докторе, това лекарство което ми предписахте много ми помогна! Докторът, замислено: – Да-а-а… какво ли не се случва.

  • 8813

    Двама наркомани се качили на покрива на един небостъргач. Гледат надолу и си говорят. Първият: – Братче, високо ли сме се качили, според теб? – Ами, ако паднеш, сигурно пет дни ще летиш до земята. – Добре де, а според теб, ако скоча, дали ще умра? – Ами възможно е, това са пет дни без вода и храна…

  • 6941

    Знаменосецът мечтае да го вдигне поне още веднъж!(знамето) Из съчинение на седмокласник

  • 10621

    Здрасти Иво! Фани е. Днес не съм сигурна дали ще дойда в "Индиго", но все пак да ти се опиша. Значи ще бъда със смъкнати панталони, с черна блуза и кърпа. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 7938

    Отишли самозвани майстори да лепят тапети на възрастна жена. Тапетите били на врабчета. Почерпила ги бабата с отлежала ракия и "майсторите" така се натряскали, че започнали да лепят тапетите обратно. – Абе, сине, тези врабчета са с краката нагоре! – рекла старицата. – Нищо, бабо! Ние нарочно – да не ти нацвъкат килима!