Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9229

    Войник дежури на руска ядрена установка. По едно време задрямал и без да усети се облегнал на пулта. След малко запъхтян влиза командирът. Войникът сепнат козирува: – Господин генерал, разрешете да доложа: дежурството протича нормално… – Ти на това нормално ли му викаш бе, идиот с идиот! Ами Белгия къде е?!

  • 195

    …ще ви го покажа,за да го видите визуално!

  • 7950

    Фотограф се готви да снима възрастен мъж и неговия голям син и предлага следната композиция – бащата седи, а синът стои до него, положил ръка на бащиното рамо. – Извинете, – обръща се възрастният мъж към фотографа, – но композицията ще изглежда по-реалистична, ако синът ми стои до мен, пъхнал ръка в джоба ми…

  • 1726

    Разхожда се Леонид Илич Брежнев (известен с дългото си управление) заедно с внука си. Внукът пита: – Дядо, като порастна, ще стана ли и аз партиен секретар? – Ще станеш, защо да не станеш? – А може ли да стана Генерален секретар? – Не може! Как може в една партия да има двама генерални секретари?

  • 9291

    …и да знаеш, че ако телефонът не ти звъни, това съм аз, който не ти се обажда!!! SMS съобщение

  • 518

    Съобщение по новините: "Неизвестни терористи са превзели зала, в която се провежда конференция на адвокати. Похитителите са заплашили, че ако не получат голям откуп ще започнат да освобождават по един адвокат всеки половин час."

  • 4580

    И Алеко чувал приближаващият се водопад. Из сьчинение на седмокласник.

  • 3577

    По време на семеен скандал: – Значи така, а? Можеш да пиеш цял живот едно и също уиски, а не можеш ддва дни да ядеш едно и също ядене…

  • 6957

    Артикулирано словосъчетание-катапултиран скален отломък Казана дума-хвърлен камък

  • 116

    Корабокрушенец седи на необитаем остров и се обръща към близката палма:– Кълна се, ако не беше ти, Мария – отдавна да съм се побъркал.

  • 2242

    Съобщение до пейджър (от един борец на друг): – Картоф, върни се в офиса, забравил си си пейджъра!

  • 3951

    Седят четирима мързеливци в стаята. На вратата се звъни. Минава един час и първият казва: – Звъни се! Минава още един час и вторият казва: – Трябва да отворим! Минава час и третият казва: – Ще ходя да отворя! След още един час четвъртият казва: – Не, аз ще отида да отворя. След още един час четвъртият отваря вратата, а отвън стои изненадан пети мързеливец: – Ейй, като ракети сте, бе! Даже не можах и втори път да звънна…

  • 10021

    Защо полицаите стоят дълго на телефона? Защото когато полицаят вдигне слушалката, пита "кой е най-добрият полицай, кой е най-красивият, най-умният, най-смелият" и после стои да слуша как телефонът му отговаря "ти-ти-ти-ти…"

  • 2903

    – Открих повреда в автомобила ви, мадам. – Какво има? – Късо съединение. – Ами, удължете го де!

  • 8644

    Малкият Петърчо го учили винаги да казва истината. Веднъж баща му го видял да върти в ръцете си кибрит. – Колко пъти съм ти казвал – развикал се бащата, – да не си играеш с кибрит?! – Аз не си играя, с него си паля цигарите.

  • 1479

    Диригентът на оркестъра получава анонимна бележка: "Господин диригент, не че съм доносник, ама тоя тип на ударните удря барабана само ако гледате към него."