Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3022

    Един адвокат трябвало да защитава в съда арменец. Той трябвало да докаже, че арменецът не е имал отношения с известна жена. И адвокатът много добре се справял с задачата си до онзи момент, когато в залата на съда не довели детето на жената. Детето поразително приличало на арменеца. Адвокатът се смутил от приликата, но направил усилия над себе си и казал: – Господа съдии, приликата още нищо не доказва. Човек с човек си прилича. И аз имам едно дете, което поразително прилича на един мой комшия…

  • 4691

    Малкият Гошко пита майка си: – Защо татко има толкова малко коса на главата си? – Защото мисли много. – Мамо, а защо твоята коса е толкова гъста?

  • 8038

    За да се срещнат: Двама мъже: необходимо е само едно телефонно обаждане. Мъж и жена: като правило 2 обаждания или повече. Две жени: броят на обажданията се стреми към безкрайност, а вероятността за среща се стреми към нула.

  • 11980

    Началник на полицейско управление събрал подчинените си и им казал: – Ще ходим на „Сватбата на Фигаро“. Купете подаръци, за да не се изложим. От подчинените му се чул глас: – Шефе, да не стане като миналия път с харпуните и въдиците на „Лебедово езеро“!

  • 1518

    …..да не се гледаме после с наведени глави! Учителски

  • 1415

    "Чайка вкара гол в мач между ученически отбори в Англия" заглавие – в.Монитор/2.Х.99

  • 5032

    Надпис пред салон за разкрасяване: "Не налитайте на момичетата, които излизат от нашия салон – между тях може да е и вашата баба!"

  • 690

    Детето на един борец се разболяло и вдигнало много висока температура. Вечерта то се оплакало на баща си: – Татко, имам 38 градуса температура. – Оо – казал борецът – нищо ти няма. Аз съм имал 50-60. След малко като останали насаме, жена му се скарала: – Как може да говориш такива глупости на детето? Човек не може да вдигне толкова висока температура! – Знам – казал борецът. – Ама аз само исках да го успокоя детето. Иначе я съм имал 20-25…

  • 5631

    Сладоледът не е на самообслужване. Надпис в магазин

  • 9031

    Един борец се разхождал из полето със синчето си. Детето по едно време го попитало: – Тате, какво е онова дето лети там горе? – Ами птица. – Как се пише това? – Ето как. – чертае му в пръстта. – П-т-и-ц-а. – А онова там какво е? – Делтаплан. – Как се пише? – Ами… Д-е-… – вглежда се в небето. – Знаеш ли, и това е птица!

  • 2199

    Цицки да напуткат заведението! Ядосан управител на таверна

  • 623

    Съвет против безсъние: Ако броите в леглото по две овце наведнъж, ще заспите два пъти по-бързо.

  • 5941

    – Майсторе, може ли да ми поправите будилника? – Какво му е? – Сутрин звъни много гадно…

  • 732

    – Докторе, страхувам се, че умирам! – Глупости. Това е последното нещо, което ще направите.

  • 11073

    Събрали се приятелски семейства на купон. Единият от мъжете се хвали: – У дома АЗ съм първа цигулка! А жена му казва: – По-добре кажи кой ти е диригента!