Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3574

    Доктор-козметик направил на своята пациентка древногръцки профил, изгладил й бръчките, премахнал двойната брадичка, намалил й устата. – Ще искате ли още нещо? – попитал накрая той. – А можете ли да ми направите големи и изразителни очи? – Разбира се! Погледнете сметката.

  • 6393

    Мъжете пият само в три случая… Когато им е хубаво – от радост, когато им е лошо – от мъка, и когато всичко е нормално – от скука…

  • 12016

    Жирафа и стоножката щели да имат гости.За това жирафа казал на стоножката да иде и купи храна за гостите.Тя стигнала до магазина,стояла пред него три часа , влязла напазарувала,излязла и се сетила че е забравила нещо и стояла още три часа пред магазина и напазарувала.Върнала се при жирафа който я попитал защо се е забавила толкова много. -Еми имаше табелка на вратата „Изтъркай си обувките“а аз с моите сто…

  • 3706

    На 25 години да се омъжиш за принца вече е късно, а за който и да е – още е рано.

  • 2619

    Предупреждавам ви, че ще ви дам контролно без предупреждение! Учителка по история

  • 2404

    Между влюбени: – Скъпа моя, кажи ми онези две думички, които ще ни свържат навеки… – Бременна съм!

  • 11123

    Бойко излязъл на разходка със своята приятелка с колата. – Не мислиш ли, че съм добър шофьор? – похвалил се той, тъй като скоро бил взел книжката си. – Не знам, но ако още веднъж включиш коляното ми на задна скорост и бръкнеш под полата ми, слизам и се връщам пеша!

  • 9473

    Неизвестна доскоро афганистанска фирма пусна на пазара революционен вид телевизор с LSD технология. Представлява празна кутия и не изисква захранване. Сядате срещу нея, поемате малко от приложения в комплекта бял прах, и после гледате каквото си искате.

  • 1044

    Едно дете отива до магазина и казва на продавача: – Чичко, искам чипс! А чичкото му отговорило: – Като искаш чипс, имаш ли пари? Детето казало възмутено: – Ами аз обичам чипс и без пари!!!!

  • 2739

    Е, аз мога и сам да си говоря, и както виждате, го правя. Учител

  • 7164

    Веднъж водата в морето бе толкова студена, че пред тоалетната имаше опашка.

  • 5766

    Един мъж бил страшно подтиснат. Влязъл в най-близкия бар и си поръчал тройно уиски. Барманът му налял и мимоходом отбелязъл: – Това е доста силно питие. Какъв ти е проблемът? Мъжът пресушил чашата си на един дъх и отвърнал: – Днес като се прибрах вкъщи открих съпругата ми в леглото с най-добрия ми приятел. – Гледай ти! – възкликнал съчувствено барманът и отново напълнил чашата. – Нищо чудно, че имате нужда да пийнеш нещо. Това е от заведението. Мъжът пресушил и втората чаша и барманът продължил да го разпитва. – И какво направи ти? – Приближих се до него, погледнах го право в очите и му казах: Лошо куче, много лошо куче.

  • 2476

    – Защо някои полицаи носят автомати? – За да се пазят да не им откраднат пистолетите.

  • 8544

    Механа "ХОЛИВУД" търси сервитьорки Обява в пловдивски вестник

  • 781

    Светът е тесен за дебелите жени! Девиз, вероятно на слаботелесен мъж

  • 7631

    Ученици,сега ще взема две метални топчета…. едното от желязо а другото от дърво… От час по физика в седми клас.