6393
Мъжете пият само в три случая… Когато им е хубаво – от радост, когато им е лошо – от мъка, и когато всичко е нормално – от скука…
Жирафа и стоножката щели да имат гости.За това жирафа казал на стоножката да иде и купи храна за гостите.Тя стигнала до магазина,стояла пред него три часа , влязла напазарувала,излязла и се сетила че е забравила нещо и стояла още три часа пред магазина и напазарувала.Върнала се при жирафа който я попитал защо се е забавила толкова много. -Еми имаше табелка на вратата „Изтъркай си обувките“а аз с моите сто…
Един мъж бил страшно подтиснат. Влязъл в най-близкия бар и си поръчал тройно уиски. Барманът му налял и мимоходом отбелязъл: – Това е доста силно питие. Какъв ти е проблемът? Мъжът пресушил чашата си на един дъх и отвърнал: – Днес като се прибрах вкъщи открих съпругата ми в леглото с най-добрия ми приятел. – Гледай ти! – възкликнал съчувствено барманът и отново напълнил чашата. – Нищо чудно, че имате нужда да пийнеш нещо. Това е от заведението. Мъжът пресушил и втората чаша и барманът продължил да го разпитва. – И какво направи ти? – Приближих се до него, погледнах го право в очите и му казах: Лошо куче, много лошо куче.