Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8666

    – Ама това е безобразие! – възмущава се квартирантът. – Вече шест месеца живея тука и вие чак сега ми казвате, че в квартирата няма баня.

  • 10055

    В училище: – Иванчо, надявам се, че повече няма да те виждам да преписваш от другарчето си! – И аз се надявам, госпожо!

  • 297

    При фотографа. – Това е най-ужасната ми снимка! Приличам на маймуна! – Трябваше да помислите за това, преди да се фотографирате, госпожо.

  • 5271

    Крикор бил оптимист, а Гарабед песимист. Срещнали се, поговорили се, и на изпращане Гарабед казал: – Сбогом, Крикор. – Ама защо така "сбогом", много черногледо! – Ами знае ли човек… Може например да умреш и повече да не те видя. Или, напротив, да ослепееш и ти мен повече да не ме видиш.

  • 3645

    Нарисувах кръг, тип яйце. Ученик, 32 СОУ

  • 5394

    – Сестро – моли болният, – дайте ми някакви приспивателни хапчета! – За съжаление свършиха, но ако искате, мога да ви дам моето плюшено мече…

  • 8271

    Любов моя, обади ми се на всяка цена, защото ще ти счупя кокалите, да знаеш! Обичам те! Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 9583

    "Пица на пърче" "Роло с мармалад" "Козоначно роло" "Сандвич с шумка" Меню на баничарница в Надежда-4

  • 7304

    – Обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича… – Докторе, оставете ми зъбите на мира!

  • 6905

    Двама англичани се запознават на прием: – Дамингс – индустриалец, въглища и кокс. – Блекстоун – директор на затвор, хляб и вода.

  • 1036

    Три мутри се возят в кола. Изведнъж колата им изгасва. Звъни единия на шефа по мобифона: "Шефе колата изгасна, какво да правим?" Шефът отговоря: "Взимайте каквото искате от колата и тръгвайте към мен." Първия взема мобифона. Втория взема едно шише с вода, а третия откъртва вратата и я взема с него. Когато пристигат при шефа, той пита първия, защо е взел мобифона? Той отговаря: "Ако нещо стане да ти звъннем." Шефа пита втория за какво му е шишето с водата. Той отговаря: "За до пием като ожаднеем." Пита третия: "Ти защо откърти вратата?" "За да си отварям прозореца като ми стане топло."

  • 7044

    Отишъл Леонид Брежнев в Грузия. Там гледа – пазар голям пълен с всякакви плодове и зеленчуци. Гледа един грузинец седи пред една диня. – Продаваш ли я? – Продавам я. Избирай. – отвръща му грузинеца. – Че как да избирам като тя е една? – И ти си ни един но все те избираме.

  • 1660

    Схемите при вземане на стероиди са за болни хора! Какво е това – първи ден едно хапче, втори ден – три и т.н. Това са схеми за болни хора, здравите взимат с шепи, с шепи… Треньор по културизъм

  • 9166

    Искаме да обърнем специално внимание на начинаещите акваристи, че рибките никога не спят по гръб!

  • 9490

    Една блондинка влиза в секс-магазин и почва да разглежда вибраторите. След малко пита: – Този червения колко струва? – 50$ – А онзи до него, синия? – 70$ – А онзи там открая? – 100$ – А този? – Ааааааа, госпожице, съжалявам ама пожарогасителят не се продава…

  • 8065

    Две приятелки обикалят заедно по магазините. Едната пита другата: – А ти на кого остави дъщеря сид а я гледа докато си навън? – На никой, оставих я да гледа телевизия. Казах й – виж тези две какички тук на телевизора. Когато тази удуши другата, мама ще се върне от магазина.