Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7817

    Тъща към зет си: – Всяка вечер разказваш на внука ми приказки. Това е хубаво, на защо всичките завършват по един и същи начин: "Те се оженили и заживяли щастливо, защото младоженката била сираче"?

  • 3382

    В класната стая: – Защо закъсня за училище? – Трябваше да откарам нашата крава на разплод при един бик. – А не можа ли баща ти да я свърши тая работа? – Може, ама бикът се справя по-добре.

  • 2163

    Приятел се обръща към пощенски работник: – И ти всеки ден се занимаваш с едно и също. Слагаш печати. Но това е адски монотонна работа. – Не е вярно. Нали всеки ден сменяме печата.

  • 10698

    Баба Илийца напъна кола….. Из ученическо съчинение

  • 5167

    Агов не може да бъде по-голям американец от мене, защото аз оттам идвам.. Жорж Ганчев

  • 6190

    – Никога не се жени заради парите! – съветва един баща сина си. – Независимо от високите лихви, един банков кредит излиза по-евтино.

  • 1139

    Колегата втори обоист, а сте обърнали интервала, качвайки го една октава по-високо, и ще можем с чиста съвест да поръчаме по порция кебапчета! Диригент към оркестрант

  • 11592

    Слона бил педераст.Отишъл веднъж при врабчето и му казал: – Врабченце влез ми отзад и ми излез през хобота. – Ама как така? – казало врабчето. – Абе давай бе! – Добре. Влязло врабчето, след малко излязло. – А сега може ли да си вървя? – казало врабчето. – Аaa, не, къде ще си ходиш? Айде пак! – казал слона. – Ама… – Няма ама, пак. – Добре. Врабчето пак излязло и казало: – А сега може ли да си вървя? – Неее, къде ще ходиш? Айде пак. – Ама… – Няма ама, пак. Врабчето пак излязло и казало: – Аз вече ша си ходя. – Няма! Айде пак за последно. – Ама за последно? – попитало врабчето. – Да. – отговорил слона. Врабчето влязло, слона си пъхнал хобота в задника и казал: – Айде сега мастурбирай!

  • 8350

    Другарката пита децата: – Деца, кое е най-голямото нещо което може да лапне човек? – Ами ябълка, другарко. – Друго, деца? – Ами портокал, другарко. – Друго? Кажи, Иванчо. – Телевизор, другарко. – Е как така телевизор бе, Иванчо? – Всяка вечер когато си лягам чувам татко да казва на мама: "аре загасяй телевизора и го лапай".

  • 8327

    – О, главата ми! Какво ще ми дадете за нея, докторе? – И да ми я подариш, не я искам!

  • 4612

    Мизерното заплащане на Акакиевич не му позволявало да излиза по тогавашните кръчми, като всички нормални хора. Разработка на десетокласник от ТБГ – София

  • 4209

    – Моят мъж е културен. Никога досега не ме е псувал на майка, а само на свиня и змия, но никога на майка…

  • 4200

    Ефрейтор Страхилов, се представя на новия си ротен командир: – Изпращат ме при вас от Рилската дивизия, а както знаете там глупаци не държат.

  • 641

    Кирил-Философ и Климент Охридски след това успяват да избягат,преминават Дунава чрез прът и отиват в Югославия.

  • 2514

    – Ако ви оставаше само един час живот, с кого бихте разговаряли и на каква тема? Повечето приятели се замислили дълго преди да отговорят. Съпругата на един обаче без никакво колебание отвръща: – Ще прекарам този час в разговор с мъжа ми. – И за какво ще говорите. – Ще му давам съвети.

  • 3199

    – Били, какъв искаш да станеш като порастнеш? – Полицай. – А ти, Уили? – Бандит, за да можем пак да си играем заедно.