Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7823

    Вземате една тетрадка, отпред пишете "Работа у клас", отзад пишете "Домашна работа" и като стигнете по средата , значи тетрадката съй свършила. Мартин Иванов- учител по математика в ГПЧЕ Плевен

  • 2233

    Жена към съпруга си: – Скъпи! Аз знам, че ми изневеряваш! И аз знам, къде ми изневеряваш! Знам дори с коя ми изневеряваш! Единственото, което не мога да разбера е, с какво ми изневеряваш?

  • 9852

    Идват американците в българско училище и питат: – От колко години учите децата си да работят на компютър? Нашите отговарят: – От първи клас! Американците докарват децата си в българско училище. На един чин са наредени 4 компютъра. Учителката казва: – Иванов, вземи единия компютър и го премести на прозореца. Деца, колко компютъра останаха?

  • 6410

    …нула цяло и осем, нула цяло и девет, нула цяло и десет… Учител по ел. машинна лаборатория от ТЕЕ – Пловдив

  • 10256

    Късно вечерта Вуте се прибира от работа и още от вратата казва на Пена: – Приготви ми чиста риза да се преоблека, че отивам на събрание на кооперацията. И се приготви защото като се върна ще ти ударя един як бой. – Защо бе Вуте? – пита го Пена и не разбира нищо. Вуте заминава на събрание, а Пена сяда на масата и започва да гадае защо и какво ще и се случи като се върне Вуте. – Да знае за онази дивотия с комшията? – не,не,не. Няма от къде да знае. Да се е досетил за връзката ми с Гочето? – не,не,не. Тъне в догадки Пена и чака да се върне Вуте. Към един часа през нощта се връща Вуте и Пена нетърпеливо пита какво е станало и защо се забавил толкова много. – Трудно избрахме председател на кооперацията – отсича Вуте.Просто никой не иска. Ние предлагаме, а те си правят отвод след отвод и така часове наред. – И все пак избрахте ли председател? – пита Пена. – Да е жив и здрав дядо Геле – казва Вуте. – Посъветва ни накрая всички да свалим гащите и се наредим до стената. За председател да изберем онзи на когото е най-голям. – И кого избрахте – нетърпеливо пита Пена. – Пешо. Пешо даскалчето. Той е вече председател. – Как Пешо бе, Вуте? – негодува Пена, – не беше ли там кумчето ни Дане? – Дане ли, мамка ти? Нали ти казах, че голям бой те чака като се върна от събранието.

  • 10038

    – Мили, случвало ли ти се е някога през живота да поправяш хладилници? – Никога. – Веднага започвай, защото съпругът ми си идва…

  • 10459

    По време на комунизма. Върви си един обикновен човек из Москва, оглежда магазините и си мърмори: – Сирене няма… яйца няма… месо няма… мляко няма… Идва до него милиционер и му казва: – Ако не млъкнеш веднага, ще те ударя с пистолета по главата! – Стига бе, и патрони ли вече няма?

  • 8523

    Студентско парти. В една от стаите се усамотява една двойка. След доста време отвътре се чува истеричен кикот. Останалите отварят вратата и виждат момичето, което не може дъх да си поеме от смях, а момчето се е скрило под одеалото. Момичето обяснява: – Аз го питам кога ще свърши, а той ми отговаря, че е втори курс.

  • 10471

    Супрадин подпомага Спешно отделение Телевизионна реклама

  • 10685

    Заби ме като пирон в кисело мляко В час по литература

  • 6598

    В офиса на Мюлер нахлуват рогат делфин, летяща овца и говорещ зюмбюл. "Щирлиц вече прекали", мисли си Мюлер.

  • 111

    "Прострелян в главата разносвач на пици обслужва клиенти на път за болницата" Заглавие във в-к "Шок"

  • 8646

    Какво се въртиш като пиле на грил?! Виждам те как ще кръжиш дълго из училище… Учителка по литература по време на класно

  • 8442

    – Когато съм на градус, имам чувство, че съм клониран. – В какъв смисъл? – Виждам се двоен.

  • 8761

    Пациент изскача от операционната зала. Наблизо минавала една сестра и попитала: – Защо бягате? Пациентът отвърнал: – Защото старшата сестра каза: "Не се притеснявайте! Операцията на апендицит е много лесна!". Но тя каза това не на мен, а на лекаря, който ще ме оперира…

  • 2255

    Непрекъснато чужам някакжи гласове и, повярваите ми,това никак не е лесно!!! Учителка