Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10418

    Дяволът отива да се оплаква на Господа: – Господи, спасявай ме! – От какво бе, Дяволе? – Ами в ада се появи един маниак на Doom, изтрепа ми сума дяволи, и мен искаше да ме коли с автоматична резачка! – Че откъде е взел резачка в ада? – Мани, мани… На четвърто ниво намерил тайна врата…

  • 11437

    Тези, които говорят, да спрат да говорят, за да могат тези, които трябва да говорят, да говорят! Учителски

  • 4803

    Неконсумирал бозайник от разред хищници,фолклорен танц не интерпретира. Интерпретация на "Гладна мечка хоро не играе"

  • 4503

    На бойното поле се бият българи и турци. По едно време се чува: – Хасан! Турчина се изправя и българина го прострелва. След малко пак така и пак… Тогава турчина решил и той да пробва: – Иван! От другата страна се чува: – Кой го търси? – Аз! – отговаря турчина и се изправя, а българина пак го прострелва.

  • 6697

    В тази част на България се отглеждат:-лен, коноп, вълна и други дървесини.

  • 1641

    Малко момченце стопира лека кола. Шофьорът го пита: – За къде си, приятелче? – За училището. – Но то е в обратна посока… – Още по-добре.

  • 7949

    В аптеката се втурва запъхтян човек и извиква: – Половинка спирт! – А имате ли рецепта? – пита магистърът. – Имам, разбира се – килограм захар, половин килограм цвекло, и сто грама мая.

  • 2795

    Станала страшна катастрофа, хората на парчета, кървища… ужас! Отишли полицаи на местопроизшествието. Един от тях прави опис: – Една ръка… на паважа, един крак… на паважа, ухо… на паважа, глава… на тортоа…, на тотроа…, на тотора… (подритва я) на паважа…

  • 6069

    Биолог, физик и математик седят и наблюдават къща. В къщата влизат двама души и след малко излизат трима. Тримата коментират факта. Биологът казва: "Нормално. Това е резултат от естествен процес на размножаване." Физикът: "Нищо необичайно. В рамките на допустимата грешка е." Математикът: "Ако сега в къщата влезе един човек, в нея няма да има никой"

  • 106

    Между пияници: – Вече закусва ли? – Не, нито капка.

  • 2314

    Купон в студентските общежития. Всички са се напили, разбили са се по двойки и са се усамотили по скритите места. Пиян студент страстно пъшка, опипвайки своята партньорка: – Ах, какви рамене, каква талия, какъв ханш, а краката…къде са краката!?…Пак са ми пробутали някаква китара!

  • 8723

    Кога в този магазин ще мога да намеря нормални, човешки яйца…

  • 5081

    Професор по очна хирургия бил известен с мекушавостта си по отношение на студентите. Никога не късал студент. Дори студентът нищо да не знаел, пишел му тройка. Но преди това студентът трябвало с ръка върху библията да произнесе тържествена клетва, че никога в живота си няма да оперира човешко око.

  • 8742

    Майка вика на хлапето си, което седи в пясъчника и яде нещо: – Какво ядеш? – Не знам. – А откъде го взе? – То само си допълзя.

  • 11098

    – През време на една анкета в Англия 621 000 жени са казали, че са сгодени и в най-скоро време ще се омъжат. – Да, обаче интересното тук е това, че същото са казали само 476 000 мъже.

  • 3727

    Мъничко, черничко, хвърчи и дрънчи. Що е то? Муха носи каса бира.