Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9609

    Извънземни кацат на Земята. Приземяват се на бензиностанция и размишляват: – Жителите на тази планета са същите като нас: спят прави, циферблатът им е на корема. Само дето ние не си слагаме оная работа в ухото.

  • 3768

    Не се смейте, защото наистина е смешно… Учител по химия, след проверка на контролни

  • 10592

    В ресторанта сервитьорът пита: – Кафе или чай? – Кафе. – Не познахте, имаме само чай.

  • 1844

    Да не оставим нито един болен, да умре без лекарска помощ! Лозунг

  • 2185

    – Какво е общото между юристите и сперматозоидите? – На три милиона един става човек…

  • 11089

    Пиколото отвежда гост в хотелската стая. Мъжът хвърля поглед към стената и пита: – Какви са тези петна? Това мухи ли са или дървеници? – Лесно можете да разберете, господине. Вземете чехъла си и ударете! Ако петната отлетят, значи са били мухи. Ако останат – очевидно са дървеници.

  • 10986

    …в нощта на 7 срещу 9 септември…. Кандидат-студентски

  • 9146

    Контрольор се обръща към пътник с куче в рейса: – Платихте ли за кучето? – Не, то ми е подарък.

  • 7258

    Рано сутринта, Гарабед си обул шортите и маратонките, и отишъл да потича около блока. Както си тичал случайно погледнал нагоре и видял как едно нощно шкафче го удря по главата. Запомнил от кой балкон е полетяло и след тримесечна кома завел дело. На процеса – Съдията: – Моля, първият свидетел да разкаже какво стана въпросната сутрин. Гарабед: – Обух си аз екипа и излязох да потичам и изведнъж едно ношно шкафче ме удари по главата, след което се събудих в Пирогов. Съдията: – Вторият свидетел, моля да разкаже какво стана въпросната сутрин. Мъжът: – Прибирам се аз от командировка и гледам жената гола лежи на леглото и балконската врата – отворена. Тичам аз на балкона и гледам един търчи гол отдолу, взех нощното шкафче и го засилих по него. Съдията: – Третият свидетел, моля да разкаже какво стана въпросната сутрин. Киркор: – Амиии, седя си аз в едно нощно шкафче…

  • 8614

    – Разправят, че в театъра играят пиеса, която не се харесва на зрителите. Постановката била пълен провал. – Провал е меко казано! Вчера, като се обадих в касата на театъра и попитах в колко часа започва спектакълът, те ме попитаха: "А на вас в колко ще ви е удобно?"

  • 1403

    Янко музиканта сам си правел свирки Из ученическо съчинение

  • 3924

    Един терорист по време на полет се изправя, вдига една спринцовка и казва: – В тази спринцовка има вируса на СПИН, който ми се противопостави ще му го инжектирам! Българин съвсем спокойно става, взема спринцовката и почва да се боцка. – Какво правш, бе човек? – изумен е терориста. – Спокойно, ползвам презервативи – невъзмутимо го успокоява българина.

  • 7183

    В библиотека влязъл човек и попитал: – Имате ли книгата "Комунизмът през 2000 година"? Библиотекарят отговорил: – Търсете я в раздел "Научна фантастика"!

  • 10498

    – Исках да се изфукам пред най-добрата си приятелка и й казах, че вуйчо ми е милиардер. – И тя ти повярва? – И още как! Сега ми е леля…

  • 285

    Мъж върви по релсите, а отзад се приближава влак и му свири. Мъжът се обърнал, погледнал го и си продължил. Влакът го блъснал. След три седмици той се прибрал от болницата вкъщи, седнал в кухнята, а жена му сложила на котлона чайник с вода. По едно време чайникът засвирил, жената влязла в кунята и видяла мъжа си да удра чайника с една тояга с всичка сила. Жената: – Какво ти става?! Полудя ли? – Трябва да се размазват, докато са още малки!!!