Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7392

    Син пита баща си: – Тате, защо имаш такъв голям корем? От бира ли? Бащата: – Не, синко, за бира!

  • 8216

    Щирлиц никак не обичаше масовите разстрели, но му беше някак неудобно да откаже…

  • 6365

    Ей, ти отзад, ако още веднъж свирнеш, такава свирка ще ти извъртя…. Учителка

  • 2268

    Кинозвезда се заяжда с писател: – Вашият разказ ми хареса много. Бихте ли ми казали кой го е написал? – Радвам се, че ви е харесал. Бихте ли ми казали кой ви го прочете?

  • 2897

    Тича Заека през гората и среща Вълка. – Защо бягаш, Зайо? – пита го вълка. – Остави се, Вълчо, някой с три ташака оправил Лъвицата и сега Лъва обикаля цялата гора и го търси. – Добре де, ти защо се притесняваш, нали имаш два. – Да, но Лъва първо ги къса, а после ги брои.

  • 11917

    – Вярваш ли, че сключването на брак в петък носи нещастие? – Разбира се, защо петък да е изключение?

  • 11965

    Една мутра отива в бар и вижда две момичета.Обажда се на друга мутра и казва: -Намерих две момичета. -Хубави ли са? -Стават като пиинеш. След малко се звъни на звънеца в дома на другата мутра.Той отваря,вижда приятеля си с момичетата и казва -Брато,аз толко ного не мога да пия!

  • 8544

    Механа "ХОЛИВУД" търси сервитьорки Обява в пловдивски вестник

  • 6048

    Учителката иска от децата да кажат дума с буквата "К". Иванчо скача от чина и вика: – Козунак! – Браво, Иванчо – отвръща учителката. – Страхувах се да не изречеш нещо мръсно. Кажи сега какво представлва козунакът? – Той е обратното на кура. Курът го пъхаш корав и го вадиш мек. А козунакът го пъхаш мек и го вадиш корав.

  • 9781

    Иванчо казва на баща си: – Тате, утре те викат в училище при директора. – За какво пак? – Ами счупих един прозорец. – Стига бе, че колко прозорци има в това училище?!

  • 11958

    Изгладнял човек влязъл в ресторант и си поръчал супа, но поръчката му много се забавила, а той умирал от глад. Докато чакал забелязал някакъв мъж, който четял вестник, а пред него на масата имало пълна чиния с чорба. Скришом гладният взел паничката и изял чорбата, но що да види!?! На дъното на купичката имало паднало гребенче със сплъстени косми! Човекът веднага си изповръщал червата обратно в паничката, а онзи, от когото бил взел супата, свалил вестника и попитал: – Господине и Вие ли стигнахте до гребенчето?

  • 8761

    Пациент изскача от операционната зала. Наблизо минавала една сестра и попитала: – Защо бягате? Пациентът отвърнал: – Защото старшата сестра каза: "Не се притеснявайте! Операцията на апендицит е много лесна!". Но тя каза това не на мен, а на лекаря, който ще ме оперира…

  • 10033

    Оженили се мравката и слона, но след първата брачна нощ слонът починал. Какво да прави мравката, като млада вдовица трябвало да го погребе. Почнала да копае гроб и си говорела: – Ех, горката аз, една нощ удоволствие а после цял живот гроб копаеш.

  • 2136

    Един есенен ден Били събирал опадалите листа от дърветата пред къщата си и видял странна процесия. Една след друга бавно се клатушкали две катафалки, зад тях тъжно вървял мъж с куче, а зад тях в колона по един се били подредили най-малко двеста мъже. Били бил страшно заинтригуван. Отишъл при мъжа с кучето и го попитал кой е в първата катафалка. – Съпругата ми – отвърнал непознатият. – Приемете съболезнованията ми – казал съчувствено Били. – Как почина? – Кучето ми я ухапа и тя умря. След това Били попитал кой е във втората катафалка. – Тъща ми – отвърнал мъжът. – Кучето ми я ухапа и тя умря. Били помислил малко и накрая попитал: – Можеш ли да ми заемеш кучето си за няколко дни? – Нареди се отзад на опашката – отвърнал мъжът.

  • 7225

    Влизат двама пияници в природонаучен музей. Гледали, гледали.. стигнали до две препарирани в голям буркан жаби. Единият казал: – Жалко! Другият го попитал: – Жал ти е за жабите ли, бе? Оня отвърнал: – Не бе, толкова спирт похабили за две крастави жаби!

  • 10987

    Брюнетка, блондинка и червенокоса решили да се подложат на детектора на лъжата. Сяда брюнетката: – Амии…аз мисля че съм красива.. – Пиууууу. Сяда червенокосата: – Амии… аз мисля, че съм красива… – Пиууууу. Идва блондинката: -Ми… аз мисля…. – Пиуууууууууууу.