Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 408

    Някакъв зрител влиза в гримьорната на цирка и пита: – Може ли да се видя с джуджето-клон? – Аз съм. – излиза напред як мъжага. – Ама… – смущава се посетителят. – Ти нали… такова.. нали си джудже? – Е, и какво? Човек не може ли да разпусне в извънработно време?

  • 9753

    Тя: – Скъпи, какво ще направиш ако умра? Той: – Не знам, зависи дали ще намерят доказателства да ме осъдят.

  • 11475

    Извадете си инструментите и да започваме. Учителка по математика.

  • 5694

    "Да живее българо-съветската дружба между народите" Лозунг

  • 563

    Иванчо пита баща си: – Тате, твойте очила колко пъти увеличават? – Три пъти. – Добре тогава ето ти бележника ми.

  • 11013

    В болницата: – Добре ли си? – Още не, но вече съм по-добре. – Добре е, че вече си по-добре! – Така е, но би било още по-добре, ако бях съвсем добре!

  • 6976

    Кой беше школника, дето го запомних сутринта? Военен

  • 6089

    Един човек провесил тъщата си през 18-ия етаж на един блок. Тя започнала да му се моли, а той и занареждал: – Виж сега, мамо, помниш ли Иванов от съседния вход как отрови тъща си? А помниш ли Петров как миналия месец закла тъща си? А аз сега само те пускам…

  • 9674

    Провеждат политическа подготовка в армията. Капитанът пита: – Иванов! Защо трябва войникът да умре за родината си? – Тъй вярно, господин капитан! Защо ли трябва да умре за родината си?

  • 723

    Една блондинка кара леката си кола, забелязва няколко работници, качени на електрическите стълбове край пътя и възкликва: – Боже мой, как са разбрали, че съм начинаещ шофьор?

  • 7526

    Аз пея фалшиво, но правилно! Учител по музика

  • 508

    – Чудесно изиграхте ролята на ранения офицер! – хвали режисьорът след премиерата главния актьор. – Някакъв пирон в обувката ми взе здравето! – Не го вадете до края на сезона!

  • 6621

    Учителката пита Иванчо: – Кой е коренът на думата кокиче? – Луковицата, госпожице.

  • 8041

    – Какво ще правим по случай юбилея? – Хайде да се напием! – Ей, дай да измислим нещо различно, да не го обръщаме на обикновен ден.

  • 4604

    Поврьща ми се от вас.Добре, че си имам дьвка. Учителка по химия в 91 нег.

  • 3286

    Наташа пита поручик Ржевски: – Поручик, а Вие някога обичали ли сте? – Ами… ебал съм. – Фи, поручик, аз говоря за човешка любов… – И с хора съм го правил. – Ах не, говоря за чистата любов. – И това е било, особено в банята. – Вижте, все пак имам предвид онази висока любов… – И на задна прашка на камбанарията съм го правил. – Поручик, говоря за любовта за цял живот! – Ааа не, благодаря. Само сифилис ми трябва…