Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7389

    По време на съветско-китайския конфликт в китайския щаб разработват план за нападение над Съветския съюз. Главнокомандващият казва на генералите: – Значи малки групи от по пет милиона ще пресекат границата. Авиацията ни няма да може да участва, защото вятърът духа от руска страна. – А няма ли да нанесем танков удар? – Танковия удар е невъзможен – танкистът се разболя.

  • 11722

    Юбилей. Жената става на 50 години. Мъжът държи реч: – Когато беше на 20, ти беше роза, когато беше на 30 – шампанско, на 40 – коняк, а сега на 50 си топла супа. Жената отговорила също със слово: – Да, на 20 аз бях роза, но не ти я откъсна. Да, на 30 бях шампанско, но за теб останаха само мехурчетата. Да, на 40 бях коняк, но ти пиеше за трима. Да, на 50 съм топла супа, но ти няма с какво да я ядеш.

  • 3738

    "Няма смисъл да ви лъжа, защото участвам в програма за масова дезинформация." Агент Мълдър от тв сериала "Досиетата Х"

  • 3552

    "Кулинарно незадоволена биологична единица отказва да изиграе фолклорен танц!" Т.е. "Гладна мечка хоро не играе!"

  • 220

    Мъж седи в бара на курортно градче и пие чаша след чаша. Барманът идва при него и пита: – Как е, друже? Опитваш се да удавиш проблемите ли? – Да, а ти как позна? – Ами то се вижда…. Но, повярвай ми, това няма да помогне. – Как ще помогне като тая тъпачка – тъщата, въобще не ще да се приближи до водата…

  • 9731

    – Докторе какво ще кажете за заболяването ми?– Трябва да се изчака седмица.– А после?– После – погребение.

  • 1518

    …..да не се гледаме после с наведени глави! Учителски

  • 1455

    Вазов е българският Юго, в обратен план и перспектива. НГДЕК

  • 2681

    Делото продължава няколко часа. Обвиняемият пита адвоката си: – Още колко време ще продължи? – За мен още около час, а за вас – от три до пет години.

  • 7681

    Каква е мечтата на сервитьора? Клиентите да си обядват по къщите, и да му пращат бакшишите по пощата.

  • 3644

    – Какво представлява танцът? – Вертикален израз на хоризонтални желания.

  • 2975

    "Ке им, ке ям и па ке доем!" (Ще отида, ще ям и пак ще дойда) Дочуто в Сандански

  • 11040

    Един влиза в един бар в Пампорово през лятото и пита бармана: – Извинете имате ли "Лифт"? – Ммм… да, ама работи само през зимата и е на другия хълм.

  • 10471

    Супрадин подпомага Спешно отделение Телевизионна реклама

  • 1587

    Академик е този, който като поостарее започне да се пита:" А КАДЕ МИ са очилата, А КАДЕ МИ е химикала…" Преподавател от катедрата по Английска филология в ПУ

  • 4878

    Един черен жребец препускал през пустинята-седмица, две, месец. По едно време видял кръчма. Влязъл вътре, тропнал с копито по бара и казал на бармана: – Слушай к"во, искам да ме напоиш, да ме нагостиш, и утре рано сутринта да ме събудиш защото страшно бързам! Бармана така и направил, напоил го, нагостил го и на следващата сутрин отишъл да го буди. Нямал кофа с вода, затова му лиснал кофа с бяла боя. Коня се събудил разплатил се с бармана и тръгнал на път. Препускал седмица, две и видял оазис. Решил да се освежи малко. Навел се да пие вода, видял отражението си и възкликнал: – Еееее, каъв тъп барман – събудил е друг кон!