Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3402

    Въпрос към Радио "Ереван": – Какво е брак? – Официално пускане на момичето в експлоатация.

  • 5778

    Човек пътува през пустинята на камила. Изведнъж камилата си изкълчила крака. "Е, това беше – помислил си човекът – тука си и загинах в тая пустиня". Изведнъж гледа табела "Ремонт на камили". Издърпал той камилата някак си до работилницата. Гледа отвън стои механик. Човекът: – Камилата ми си изкълчи крака! Механикът: – На канала! Замъква човекът камилата и я качва на канала. Механикът се приближава, взема две тухли и трясва с тях камилата по яйцата. Камилата надава вик и изчезва със светлинна скорост. Мъжът: – Кво направи бе? Как ще я стигна сега тая камила… Механикът: – На канала!

  • 1929

    Искам сега да си легнете културно и грамотно. Военен

  • 7616

    Защо блондинките не пият разтворими сокове? Защото не могат да сипят един литър вода в такова малко пакетче.

  • 1102

    Един човек отишъл на ресторант и питал: – Имате ли студено кафе? – Да господине, имаме. – Тогава ми стоплете едно.

  • 3051

    Цар Борис трети се родил при леля му, защото майка му отсьствала.

  • 6658

    В математиката няма за запомняне!Има да се разбере и да се помни! Учителски

  • 4662

    Ключара се премести на улица "Гадстон"

  • 1499

    Борец отива на работа с две черни траурни ленти на ръката. Шефът му вика: – Кво става бе, Картоф? – Мани шефе, страшна трагедия. Майка ми умре… – Добре де, ама защо си с две черни ленти!? – Абе нали ти викам, страшна трагедия. Обаждам се на брат ми, да му кажем за майка… то и неговата майка умрела, бе…

  • 10618

    Лорд Джон излиза рано сутринта на лов и казва на слугата си: – Ще се върна за вечеря. Обаче се връща още на обяд. Слугата го пита: – За още патрони ли се връщате, сър? – Не, за още кучета.

  • 5870

    Рано пиле – рано пее, но и рано го колят.

  • 6087

    Редник: "Разрешете да вляза в строя!"Ротния (Цачо Гюлето): "Влизай в строя за да не те вали дъжда!"1984г. ВНВАУ – Шумен

  • 8688

    Целта на къпането е чрез изтривалка, сапун и вода да се смъкнат нечистотиите от тялото…

  • 10616

    "Турското кафе е анголско!" Надпис в сладкарница

  • 11034

    – Бабинко, с тези мрежи рибарите ловят рибките… – А картофките? Разговор между баба и внуче

  • 3496

    Крали Марко ,ходи от уста на уста и до днес…