Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8238

    Мутра седи в ресторант. По едно време вика сервитьора и му казва: – Намали малко климатика, че умрех от жега! Сервитьорът си отива. След пет минути пак го викат: – Засили малко климатика, че умрех от студ! Сервитьорът заминава. След пет минути: – Намали го малко тоя климатик, бе! Умрех от жега тука. Сервитьорът пак тръгва. Седящият на съседната маса мъж наблюдава всичко с интерес. След десетия път не издържа и вика сервитьора: – Абе, как го търпиш тоя? – А, все ми е тая, ние тук климатик нямаме…

  • 10716

    На преден план се вижда момче, а зад хоризонта стадо крави. Из ученическо съчинение

  • 11353

    Като те докопа тока се хваща за теб като змийче и почва да мирише на задушено ядене, а ти приемаш формата на озъбен негърски бюст. Учител по практика в техникум

  • 4803

    Неконсумирал бозайник от разред хищници,фолклорен танц не интерпретира. Интерпретация на "Гладна мечка хоро не играе"

  • 5869

    "Какво сте се разбрьмчали тука като говеда бе? Учител по физика към класа

  • 1461

    Срещат се няколко габровци и питат техен съгражданин защо носи траурна лента. – Вчера почина баща ми. – Ама ние тази сутрин го видяхме на портата! – Да, поставихме го там, за да го види пощальонът, който раздава пенсиите.

  • 3065

    Екскурзоводът разказва на туристите: – Някога по тези места разбойници са нападали туристите и безжалостно са ги ограбвали. – А сега? – пита някой от групата. – Сега тук построиха супермодерен хотел.

  • 10218

    Майката поучава малката си дъщеричка: – Миличко, ти си на 6 години и трябва да си лягаш в 6 часа. Като станеш на седем, ще си лягаш в 7 часа, а на 8 – в 8 часа. – Сега разбирам защо татко много често не се прибира нощем.

  • 844

    Храст – съвкупност от клони и листа, растящи от една точка Военен

  • 1683

    Влиза един съветник при Костов: – Господин премиер, имам две новини. С коя да започна? – С добрата. – Ама те и двете са лоши…

  • 1734

    Лионските въстания в Париж – една от атракциите на Френската история!!! Ученик

  • 8311

    Мъж отива на преглед при уролог: – Докторе, имам сериозен проблем… – Какъв е той? – Миналата седмица ходих на лов и един мой приятел ме гръмна в оная работа с дребни съчми. От този момент ми започнаха проблемите…. – Аха, я свали панталона.Мъжът сваля панталона. Докторът го оглежда, очите му се разширяват. – Човече, ама как пикаеш с толкова дупки по члена, бе? – А, няма проблем, съседът ми свири на кларинет и ме научи.

  • 4747

    Доктор помолил своя приятел фотограф да го замести за малко в лекарския кабинет -Не мога,нищо не разбирам от тая работа,какво ще правя ако някой дойде? -Не се притеснявай,няма кой да дойде. Фотографът се съгласил, но както си стоял в кабинета изведнъж задъхан човек влиза. -Докторе,помогни голям проблем… -Какво става!? -Докторе, жената черна, аз съм черен, а бебето бяло. -Ей верно, голям проблем -замислено казал доктора. Ти мушка ли го? -Мушках го. -Вади ли го после? -Вадих го. -И пак го мушка и пак го вади. -Да-виновно казал пациента. -Какво си направил ти бе,ти си осветил бебето!!!

  • 9641

    В Черно море се отглеждат морски деликатеси. От есе за Черно море

  • 3374

    Борци отиват на светско парти и веднага си намират столове, сядат около шведската маса и се нахвърлят на яденето. Като ги видели, някои от присъстващите възнегодували: – Чакайте, бе! Що сте насядали така? Това е шведска маса! – Добре бе началник, като дойдат шведите ще станем – отвърнали невъзмутимо мутрите.

  • 62

    – Изглеждате много изтощен, сеньор Роко, разклатени са ви нервите, кръвното ви се е вдигнало. Най-главното е отдих и сън. Лягайте си рано, с кокошките… – С колко, докторе?