Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 106

    Между пияници: – Вече закусва ли? – Не, нито капка.

  • 10600

    Една мадама разправя на приятелката си: – Гаджето ми, след шест години съвместен живот, най-накрая заговори за брак… – И какво каза? – Каза, че вече е женен и има три деца.

  • 11996

    Американците питали радио Ереван по повод на бъдещата си подкрепа за кабинета Борисов : Бойко Борисов ли е най-големия пич в България ? Радиото отговорило : Беше пич, вече е импич …

  • 5362

    Жалко, че не си нося огледало – най-ообичам да си говоря с интелигентни хора! В час по икономика

  • 2829

    Вървял си слона из гората и изведнъж: – Ох, мама му дееба! – настъпил трън. Извадил го той и продължил. Още една крачка не направил и пак: – Ох, мама му дееба! – втори трън. Извадил го и продължил по пътя. След малко обаче пак изревал: – Мамицата им мръсна мравешка, пак са прокарвали телеграфна линия.

  • 4627

    – Госпожо – обръща се лекарят към съпругата на свой пациент, – длъжен съм да ви предупредя, че вашият мъж никога повече няма да може да работи. Но засега не му казвайте! – Но защо? Това така ще го ободри!

  • 7513

    "И он взял автамат и изпатепал суматы народ!" В час по руски 1985 година при преразказ на "Как се каляваше стоманата"

  • 1590

    Бил хубав слънчев ден. Свекървата казва на снаха си: – Какво хубаво време, да излезнеш па да се не върнеш! На другия ден валял дъжд и снахата казала на свекърва си: – Какъв лош ден, да легнеш па да не станеш!

  • 1368

    – Каква е разликата между слон и маса? – Под масата можеш да се подслониш, а под слона не можеш да се подмасиш.

  • 5555

    Марийка казва на майка си: – Мамо, Иванчо си има кофичка. – И на тебе ще ти купя, миличка. – Мамо, Иванчо си има лопатка. – И на тебе ще ти купим. – Мамо, Иванчо си има пишка. – Спокойно миличка, като пораснеш ти ще си имаш много пишки, а той ще си остане с една!

  • 5355

    Никой не е умрял от импотентност,но и никой не се е родил.

  • 4266

    Веднъж, след като неудачно се е пошегувал на бала, поручик Ржевски се обръща към всезнаещият корнет Оболенски: – Корнет! Бихте ли ми разказали някоя интересна история, но такава, че да става и за пред дами… да е по-прилична. Оболенски: – Добре, поручик. Знаете ли как в Австралия ловят щрауси? – Не. – Туземците си бръснат главите и се зариват в пясъка до ушите. Щраусът приема главата за яйце и сяда върху нея. Тогава го и хващат. Поручик Ржевски благодарил на корнета, и веднага решил да разкаже тази история на хусарите в офицерския клуб: – Господа! А знаете ли, как в Африка ловят щрауси? Бръснат си главите, зариват се в пясъка до уши, и когато щраусът минава покрай тях, го хващат за яйцата! – Почакайте, поручик, а за какво им е тогава да си бръснат главите? – Еее… какво да направим, Африка, господа, Африка…

  • 3480

    Един КАМАЗ се чешел по кардана. Минал покрай него един ЗИЛ и го попитал:– Кво се чешеш бе?– Абе мани. Снощи спах с една ЛАДА и хванах от нея малки ФИАТ-чета.

  • 3455

    Мъжете са като тоалетните. Или са заети или насрани.

  • 4089

    Вървяла си една тъпа блондинка и стигнала до брега на една река. Погледнала и забелязала друга тъпа блондинка на отсрещния бряг. Първата се провикнала: – Как мога да стигна до другия бряг? Втората отговорила: – Ама ти нали вече си на другия бряг!

  • 3649

    – Как може науката от толкова време да не е открила защо оплешивяват хората? – Открила е, как да не е открила! – И защо? – Ами падат им косите, и после не порастват отново.