Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11846

    Нека вземем две еднакви топки.Едната от стомана, другата от дърво

  • 8655

    Ученици, не искам да виждам, да се мятат безстопанствени ръце Учителка

  • 3267

    Между съпрузи: – Мила, знаеш ли, че имаш античен профил? – Много се радвам, скъпи! А на какво ти приличам? – На троянски кон!

  • 8299

    Срещат се две приятелки: – Здравей! Това ти ли си? Извинявай, миличка ама 15 години не сме се виждали, така си напълняла, че едва те познах… – И аз нямаше да те позная, ако не беше роклята ти на цветенца! – казала другата.

  • 11310

    -Докторе, вчера получих киселини! -оплаква се пациент. -Бъди сигурен, че пратката не е от мен.

  • 11315

    "Търсим да наемем на работа телепат. Телефон за контакти: сами си го знаете".

  • 3898

    Човек отива на доктор. Гледа доктора – от ушите му стърчат банани, от ноздрите лук… Пита го недоумяващо: – От какво се оплаквате? – Ами зле се чувствам напоследък. – Аааа, това е от неправилното хранене…

  • 2356

    Алеко Константинов е светло петно в нашата литература.. В час по литература

  • 6820

    Мъж се оплаква на свой приятел: – Имах всичко, пари, страхотна къща, чисто нова кола, любовта на красива жена… И в един момент – БАМММ – всичко изчезна… – Защо, какво стана??? – Амии… Жена ми разбра…

  • 5501

    – Кое е най-мощното оръжие? – Крайцерът "Аврора": един изстрел и 80 години разруха!

  • 8787

    Веднъж Пучини видял на улицата просяк, който свирел на цигулка негова пиеса и го посъветвал: – По-живо, по-живо! На другия ден маестрото забелязал, че на гърдите на просяка с цигулката вече виси табела: "Ученик на Пучини".

  • 5424

    Българи попитали Радио Ереван: – Кога ще стане по-добре? Оттам отговорили: – Вече беше.

  • 533

    Какво правят мутрите на Великден? Боядисват си мерцедесите в различни цветове и се чукат!

  • 2333

    Излизат двама от кръчмата. – Хайде да ходим по жени! – Не, аз имам млада и хубава жена… – Ок! разбрах. Отиваме у вас.

  • 4899

    – Татко, защо всички банки имат решетки на прозорците? – За да може работещите в тях отрано да свикнат.