Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1601

    Щирлиц се промъква посред нощ в кабинета на Мюлер. Протяга ръце към касата със секретните документи и в този момент чува приближаващите стъпки на Мюлер! Щирлиц затваря очи и се престорва на заспал… На сутринта го викат при Мюлер. "Щирлиц, снощи ви видях в кабинета си", казва му Мюлер. "Тревожа се за вас, вие очевидно страдате от сомнамбулизъм!" "Спасен съм", мисли си Щирлиц, но изведнъж му хрумва едно ужасно подозрение. Мюлер го заварваше по този начин в кабинета си вече за 10 път… Ами ако наистина беше сомнамбул?!

  • 2945

    Чапаев изпратил Петка да учи. Скоро получава от него писмо: "Чапаев, ела бързо, тук не може да се учи." Отива Чапаев: "Какво, бе, Петка?". "Ами погледни навън", отговаря Петка. Гледа Чапаев, в отсрещния прозорец голи жени. Захваща се Чапаев, прави един висок зид на улицата и скрива жените. Прибира се Чапаев и вкъщи го чака ново писмо: "Чапаев, ела веднага, тук не може да се учи." Отива той и Петка му казва: "Качи се на масата и погледни." Качва се Чапаев, поглежда и пак се виждат жените. Пак зида Чапаев, прави зида по-висок и си отива. Вкъщи обаче ново писмо: "Чапаев, ела бързо, тук не може да се учи!" Отива той, Петка му казва да се качи на гардероба, вижда Чапаев жените, прави по-висок зида и си отива. И пак: "Чапаев, ела бързо, тук не може да се учи". Хваща той влака, пак пита "Какво, бе, Петка?". "Ами качи се на гардероба." Качва се Чапаев – нищо не се вижда. "Наведи се още малко", вика Петка, ама пак нищо. "Още, още малко." Накрая Чапаев толкова се навел, че паднал с трясък от гардероба и Петка рекъл: "Е така може ли да се учи?"

  • 3306

    Мама Зайка видяла ловец и казала на зайчетата си: – Веднага да си запушите ушите! Сега няма да ни уцели и така ще се разпсува…

  • 4741

    – Защо пак си идваш пиян? – крещи жена на мъжа си. – Ама, че си и ти! Идвал съм си… Не видя ли, че ме носеха.

  • 233

    – Честито господине, ще ставате баща! – Брей и в кой месец съм?

  • 8914

    Знаете ли защо Стиви Уондър се смеe докато пее? Защото си мисли, че е бял.

  • 429

    Дълбоко в черния Космос, в една черна-черна галактика, около една черна-черна звезда обикаляла една черна-черна планета. Там, край една черна-черна река, която минавала през черна-черна долина, се издигала черна-черна планина. Там под един черен-черен връх, в едни черни-черни скали имало черна-черна пещера. Вътре в черния, непрогледен мрак, имало двама черни-черни хора, които стоели до огън с черен-черен пушек. Двамата мълчали дълго, докато накрая единия проговорил: – Абе, баджанак, май тези гуми не трябваше да ги палим, а?

  • 9284

    На рождения ден майката подарява на Хелън красива играчка. – Е, какво трябва да ми кажеш? – подсеща я тя. – Какво казвам аз на татко, когато той ми дава подарък? – И това ли е всичко?

  • 3071

    Не си учете уроците наизуст, а така, както ги пише в учебника! Учителка към учениците си

  • 5704

    Знаете ли, че… Ако обичате салам и уважавате закона, и искате да продължите да ги обичате и уважавате, не трябва да виждате как се правят и едното, и другото.

  • 5396

    "Какъв хубав руски самовар", помисли си Мюлер. "Ти само завърти кранчето", лукаво се усмихна скритият вътре Щирлиц.

  • 33

    Налага другарчето си с гуменка и наранява нравствеността му като го нарича "гамен"! Забележка в бележник

  • 10425

    Колеги, мозъкът може да е във възбудено състояние и докато си почива. Например, може да го възбудите, ако докато спите, ви духа отнякъде… Лекция по Обща психология, АМТИ Пловдив

  • 6823

    Той лежеше с дупка в челото и с разпрана предница. Из ученическо съчинение

  • 477

    Погледнете колко шум вдига това човешкото тяло! Учител

  • 1482

    Ша та размятам като поп бъклица, ша та размятам. майор от под. 32990