Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5409

    Пациент позвънил на лекаря си, за да си запише час.– Извинявайте, отговорила му дежурната сестра, но можем да ви приемем не по рано от след две седмици.– Но до тогава аз може и да умра.– Няма проблеми. Жена ви ще се обади да отмени часа.

  • 6667

    Шефа на борците строява подчинените си и казва: -Тези сьс средно образование от ляво, тези с основно от дясно. Половината застават от ляво, другите от дясно и един стои на средата. Шефът го пита : -Ти от ляво или от дясно? А той му отговаря: -Аз шефе само до втори клас. А шефът му казва: -Тогава ти зад мене!

  • 1647

    Млад ветеринарен лекар започва работа на село. Кметът идва да го поздрави и казва: – Вие ли сте? Докторът за говедата? – Да, аз съм, а какво ви боли?…

  • 3227

    Късно вечерта една жена пита съседката си: – Можеш ли да ми дадеш точилката назаем? – Не мога, и аз чакам мъжа ми да се прибере.

  • 6432

    Някакъв пич си взел рускиня за съпруга, невероятно целомъдрена жена: не пиела, не пушела и не се интересувала от секса особено. Майка му обаче много се учудила от тая работа и попитала младоженката: – Абе ти как така нито пиеш, нито пушиш, нито от секс се интересуваш кой знае колко? А тя проплакала: – Боооольше не могууууу!

  • 6506

    Двама влизат в бара. Единият пита другия: – Какво ще пиеш? – Каквото и ти. – Барман, дай две бири. – Тогава и за мен две.

  • 11085

    Един мъж се прибрал късно вкъщи, и докато се събличал, жена му забелязала че целия му гръб е в червило: – Какво е това! – викнала грозно съпругата. – Е, не се карай бе, жена… Нали виждаш, че е на гърба – опитвах се да й избягам.

  • 5753

    На мен да ми стане, не вярвам, ама жени нали са… Бисери и поуки от изпита по литература след 7. клас през 1998г. – Йордан Йовков – "По жицата"

  • 9974

    – Какво ще се получи, ако кръстосаме змия и таралеж? – Един метър бодлива тел.

  • 3775

    Труп намери полицай! Заглавие във вестник

  • 2633

    Колега, бихте ли го вдигнали? И го предайте на колежките отзад! Асистентка от УНСС

  • 8776

    Не бих казала, че ще е грешно, ако го напишете вярно. Учителка

  • 4490

    Вървели си мравката и слона заедно, и по едно време слонът стъпил върху нея. Веднага почнал да й се извинява: – Извинявай, мравке, аз без да искам… Мравката се отупва от праха и му вика: – Е, няма нищо, можеше и на мен да ми се случи.

  • 1706

    Умира любимото куче на лорд Джон. Съкрушен, той прегръща жена си и заридава: – Сега само ти ми остана на този свят!

  • 8169

    Излита американската совалка "Чалинджър". Катастрофа – взрив, унищожение… Американското правителство веднага започва разследване защо се е взривил десният резервоар. Руското правителство веднага започва разследване защо не се е взривил левият резервоар.

  • 3181

    След края на втората световна война Молотов казал на Сталин: – Стига сме работили бе другарю Сталин, нека излезем и се поразходим в гората край Москва и да изпием една бутилка старо френско вино… Сталин се съгласил и след като се усамотили в гората Молотов извадил бутилката вино и се опитал да я отвори… но напразно. Сталин го видял че се мъчи и решил да му помогне: – Дай аз ще я отворя! Опитал се и Сталин, но тапата не помръдвала… (те никога не са отваряли бутилки през живота си). Тогава едно козарче минавало край тях с козите и поискало да им отвори бутилката…Те се спогледали, но няма как – дали му бутилката… Момчето взело бутилката и с все сила я зхвърлило срещу близката скала и тя се пръснала… – Чакай бе, какво направи? Ти кой си бе? – Аз съм пионера Миша Горбачов! PS: Горбачов е бил тогава на 14 години, знаете и отношението му към алкохола като президент на СССР.