Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11738

    На една мацка много й се прияли охлюви, ама много. Влиза тя в ресторанта и си поръчва една порция охлювчета. Келнерът й ги носи и тя веднага хваща първия – всмуква го наведнъж, хваща втория – всмуква го на един дъх, хваща третия – бре, смуче, смуче, ама нищо… Надигнало мацето да погледне какво става и гледа охлювът се запънал в черупката, разпищолил се, кефи се и вика: сму-у-учи-и-и малката-а-а, смучи-и-и.

  • 9169

    Аз имам шест защитника, дето си ги въртя отзад. Ст. треньор на националния ни отбор по футбол Димитър Пенев

  • 383

    Под Игото е най-умната творба на Иван Вазов…. В час по литература

  • 7

    Иванчо се прибира вкъщи и казва на майка си и баща си: – Мамо, тате, имам добра и лоша новина! Добрата е, че имам шестица по математика, а лошата е, че съм голям лъжец!

  • 4209

    – Моят мъж е културен. Никога досега не ме е псувал на майка, а само на свиня и змия, но никога на майка…

  • 6587

    Лекар казва на новия си колега: – И запомни, няма здрави пациенти! Има само пациенти, които все още не са напълно изследвани.

  • 7888

    Върнете се две страници напред! Учителски

  • 9545

    Иванчо учи в къщи урок по история на тема "Древния Рим" и чете на глас: – "Богатите патриции често канели хетери и устройвали оргии…" – Абе, тате, какво е това "оргии"? – Пиянски запои – отвръща баща му. – А какви са тия "хетери"? – пита Иванчо. – Това са проститутки. – А какво означава "патриции"? – Ами… – бащата се чеше неуверено по главата – Сигурно има печатна грешка – искали са да напишат "партийци"!

  • 10253

    Малкият Петърчо се хвърля към леля си и започва да дъвче ръкава на роклята й. – Петърчо, какво правиш?! – ужасява се лелята. – Проверявам дали наистина си си купила безвкусна рокля, както тази на мама…

  • 5428

    Три часа през нощта. Мъж и жена спят. Изведнъж се звъни на вратата. Мъжът, псувайки, отива да отвори. На прага стои мъж, очевидно пийнал: – Приятел, ела, моля ти се, долу да ме бутнеш. – Абе, човек, ти полудя ли! Три часа през нощта е! Ходи помоли някой друг. Връща се мъжът в леглото и жена му го пита: – Кой беше? – Някакъв идиот, искаше да го бутна. – И ти какво направи? – Пратих го на майната му! – Звяр! Говедо! Помниш ли на нас как ни изгасна колата в големия дъжд и едно момче цял час ни бута? Толкова ли не можеш да помогнеш на човека! Мъжът пак се разпсувал, станал от леглото и се облякъл. Слиза на двора, а там пълна тъма. Вика: – Ей, приятел! Къде си?! От тъмнината: – Тук съм! Ела тук! – Къде тук? – Тука бе, на люлките!

  • 9946

    Един човек отива на бар. Пие набързо по две, три питиета на крак. Забелязвайки това сервитьорът го попитал: – Господине, защо не сядате? – Защото съм се заклел на жена ми вече да не сядам в бар.

  • 138

    Жена на мутра взела книжка и излиза за първи път на улицата с Мерцедеса на мъжа си. Не изминала даже и сто метра и я спряли полицаи. – Не ви работи левия фар. 10 лева. – Супер! А на мъжа ми вчера в сервиза за същия тоя фар му искаха сто лева.

  • 11581

    Биби, следващия път с нас на преглед ще дойде и Лили, защото те пък с нейния приятел са хванали някаква болест, която е венерическа но се изразява в това, че ги боли гърлото и имат някакъв полип…. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 4571

    Баща и син отиват на басейн. Бащата плаща вход, шезлонг и видимо ядосан сяда и започва да чете вестник. Синът му се къпе в басейна и по някое време започва да се дави. Баща му го поглежда и казва "Плюй бе, че ще ни удържат и водата от басейна".

  • 4722

    Лъвът направил трудов ден в гората със задължително присъствие на всички животни. Само заекът не дошъл. Лъвът пратил баба Меца да го повика. Тя отишла, но на вратата на къщата на заека имало табела: "Ебем!". Мечката се върнала и разказала всичко на лъва. Той поклатил глава и казал: "Нека, и аз като млад така правех…" Минало време, лъвът направил нов трудов ден. Пак само заекът отсъствал. Пак мечката отишла да го вика и намерила пак същата бележка на вратата. Лъвът пак не се разсърдил. Но когато и на трети трудов ден пак само заекът не се появил, лъвът лично отишъл да го извика. Гледа бележката на вратата, влиза и гледа заекът… хрупа морков. Попитал го: "К"во ебеш ти бе, зайо?" Заекът му отговорил: "Ебем ти трудовия ден!"

  • 9726

    – Сега ще ви покажем чудото на дресурата – казва конферансието в цирка. – Ще видите вълк и овца, които живеят заедно, в една клетка! – Постоянно ли живеят в мир? – чува се глас от публиката. – Понякога, разбира се, се скарват, но… – И какво правите тогава? – Просто сменяме овцата с нова.