Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10181

    Край Дъбниците се блъскат две коли. Излизат двамата водачи и си разменят укори: – Колега, що не внимаваш – не виждаш ли, че на регистрационния ми номер пише "Лч", което значи "луд човек"?! – А ти бе, ловчанлията, не виждаш ли, че на моя пише "Пл", което значи "по-луд"?! – отвърнал плевенчанинът.

  • 3523

    Внимание! Новият завет не отменя Вехтият завет… Из библия за юристи

  • 8651

    Най-лонови пликчета Надпис ракламиращ стоката в Софийски магазин.

  • 8918

    Когато включите двигателя, със спирачката, вие давате, тъй да се каже газ… Учителка по физика

  • 11853

    – Иванчо, харесва ли ти новата учителка? – Харесва ми, татко. Тя е млада и хубава, но не е интелигентна. – Защо мислиш така? – Защото за всичко пита мен!

  • 5265

    Две стари моми пият кафе на терасата и наблюдават как един петел безуспешно гони някаква кокошка. Неочаквано кокошката изскача на улицата и попада под автомобил. – Нима не е прекрасно! – въздъхва една от старите моми. – Тя предпочете смъртта…

  • 10122

    Новобранец се оплаква на сержанта: – Погледнете каква униформа ми дадоха в склада! Панталоните са ми до коленете, ризата е много широка, а ръкавите – до лактите. Приличам на плашило! – Всичко е наред, момче! Войникът трябва да внушава страх!

  • 5340

    Пияница се прибира у дома си на четири крака и разправя на жена си: – Правихме си състезание кой ще изпие най-много! Жената: – Интересно… и кой беше на второ място?

  • 296

    Кока-Кола подема нова рекламна кампания специално за Русия: "Под капачката на всяка седма бутилка – ВОДКА!"

  • 3291

    Три хлапета се хвалят: – Моят татко ходи на работа в Либия, върна се и си купихме кола. Сега мама казва, че имаме всичко. – А моят татко – казва второто – беше на работа в Япония. Върна се и си купихме къща. Сега мама казва, че имаме всичко. – Моят баща, пък – допълва третото – беше на работа в Турция. Върна се и донесе сифилис. Мама каза, че само това сме си нямали… Така, че ние от по-рано сме си имали всичко.

  • 36

    – Преди пиячката винаги се чудя в коя кръчма да отида – споделя Петров на чашка пред приятели. – А след пиячката пък се чудя в коя кръчма съм бил…

  • 8329

    Някакъв се хвали на приятеля си: – Направих страшно изобретение! Позволява да се гледа през стени! – Че това го има отдавна. – Как така?! – Не знаеш ли? Казва се "прозорец".

  • 6770

    Тестват няколко кандидати за работа в разузнаването. Дават им по един плик и им казват: – Тука има секретни документи, трябва да ги отнесете на нашия агент в отсрещната сграда. Как ще намерите кой е – ваша си работа, но до един час да са доставени. Всички излизат от стаята и се запътват към отсрещната сграда, само един се шмугва в тоалетната и отваря плика. Вътре намира лист с бележка: "Върнете се обратно, приет сте на работа."

  • 2476

    – Защо някои полицаи носят автомати? – За да се пазят да не им откраднат пистолетите.

  • 3399

    На Северния полюс има оскъдна флора и тук-там фауна. Кандидат студентски

  • 7594

    Пенке, оставих ти двама умрели на бюрото, моля те оправи ги. Служителки в пенсионно