Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3101

    В аптеката пред витрината стои замислен 20-годишен младеж. Аптекарката: – Младежо, да ви помогна?! Какви презервативи? Младежът (тъжно): – Късно е. Някакви памперси да ми препоръчате?

  • 7059

    Шофьорът Пешо си карал камиона и чул по радиото да съобщават, че в околността е кацнала летяща чиния с извънземни на борда, и че е обещана награда за човека, който пръв установи контакт с извънземните. "Съществата са високи около метър, бели са на цвят, плешиви" – се казвало в съобщението. Пешо продължил да си кара камиона, но по едно време му се допикало. Отбил камиона, и отишъл да се облекчи в близките храсти. Както си вършел работата, не щеш ли, гледа срещу него стои същество точно според описанието по радиото – високо около метър, плешиво, бяло… Почнал Пешо да се опитва да установи контакт: – Пешо – посочил той себе си… – Камион – посочил превозното си средство… – Пикае – обяснил той какво прави, посочвайки органа си. Съществото нишо не отговорило, а само мигало умно. Пешо опитал пак: – Пешо…, камион…, пикае… Никакъв резултат. – ПЕШО…, КАМИОН…, ПИ-КА-Е! Съществото отговорило: – Гошо, линейка, сере.

  • 1097

    Реклама по радиото: – Чувствате се остаряла? Грозна? Дебела и непривлекателна? Няма страшно! Подарете бутилка водка на мъжа си и веднага ще си върнете предишната младост и привлекателност!

  • 10175

    Професор изпитва бъдещ юрист. – Разяснете ми понятието "измама" – казва професорът. – Измама ще бъде, ако ме скъсате, господин професоре. – Какво искате да кажете? – Ами, според закона, всеки, който използва незнанието на другия в негова вреда, може да бъде обвинен в измама…

  • 1701

    Попитали радио Ереван:– Колко пъти е редно да изневери една съпруга?– Колкото пъти не я хванат – гласял отговорът на радиото…

  • 8134

    Колко пъти ви обяснявам, че няма по-малка и по-голяма половина, а по-голямата половина от вас не ме разбрахте.

  • 10043

    Семейство спи кротко в брачното ложе. Жената сънува кошмар, скача и изкрещява: – Бързо, мъжът ми се прибира. Съпругът скача от леглото и се скрива в гардероба. След малко излиза от гардероба и казва: – Жена не мислиш ли, че ние двамата сме малко нещо поизнервени?

  • 11299

    – Коя е любимата сексуална поза на Муравей Радев? – 83. – ?! – 69 плюс ДДС.

  • 4869

    Иванчо счупил поредния прозорец в училище и директорът решил да го накаже: – Ето ти една четка и една кофа боя, заминавай да боядисваш – до обяд да си боядисал всичките прозорци на първия етаж! По обед Иванчо влиза в кабинета на директора и казва: – Шефе, остана още малко боя. Да взема ли да боядисам и рамките?

  • 6791

    Двама си разговарят: – Твоя син къде работи. В интернет ли? – Не. Той е в частна фирма.

  • 7770

    Едип Цар всъщност не е убил човек, а само е прибягнал до убийството му. Тема по литература

  • 10474

    Гора. Поляна. Огромно дърво. В дървото – хралупа. В хралупата – семейство мечки. Малкото мече се глези: – Тате, разкажи ми приказка! – Остави ме на мира! – Ама разкажи ми приказка… – Ох, добре де, коя приказка? – Ами за хората ми разкажи. Мечокът взима от рафта два черепа, надява си ги на лапите и прави с тях куклен театър: "Не те ли е страх в тази тъмна гора? Ами ако има мечки?" "Какви ти мечки бе, никакви мечки няма тука…"

  • 11903

    Влязъл Зайо Байо в една сладкарница, ударил с юмрук по тезгяха и изревал: "Дайте ми една торта с моркови!" "Нямаме торта с моркови", отговорили му любезно. На другия ден пак влязъл Зайо Байо, ударил с юмрук и изкрещял: "Дайте ми торта с моркови!". Отново му обяснили, че нямат. И така няколко дни наред, докато на продавача му писнало и казал: "Ако още веднъж ми удариш с юмрук по масата, ще ти закова лапите за нея!" На другия ден влиза Зайо Байо и плахо пита: "Извинявайте, моля ви се, случайно да имате пирони?" "Не." "Тогава бързо ми дайте една торта с моркови!"

  • 2973

    "Ти, ти и топката и тримата при директора" Учител

  • 3766

    Полицай спира кола, която минава с 80 покрай знак "разрешено до 60 км/час". Водачът спира и стои в колата. Полицаят му казва: – Я излез… – Не мога бе, старши, тука всичко е пълно – едни наркотици, едни истории… Ако отворя вратата ще се разсипят. – Какво? Излизай веднага! – Абе една бомба имам на дясната седалка, ще вземе да гръмне… – Излизай! – Ама на задната седалка карам едни пушки-самоделки, ще гръмня някоя… – Излизай или стрелям! – Недей бе човек, два трупа имам в багажника… Полицаят се шашка и вика подкрепления по радиото. След малко пристигат баретите и изкарват шофьора от колата. – Там са наркотиците! – вика полицаят. Баретите проверяват – няма нищо. – И бомба има на дясната седалка! Проверяват – няма бомба. – И пушки… Гледат – няма пушки. – И трупове в багажника! – Я отваряй багажника! Отваря шофьорът и показва: – Ето, няма трупове… Вие к"во го слушате тоя полицай бе, той още малко ще каже че съм превишил и скоростта.