Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4329

    – Ела да пием по една бира след работа? – Не мога, трябва да бързам за вкъщи. – Защо? – Да готвя. – Ти не беше ли женен? – Женен съм. – И жена ти не си ли е у вас? – У нас е. – А какво, болна ли е? – Не. Гладна е.

  • 6330

    Преподавал по НВО към курсантите: – Смеете се, смеете се, ама като падне атомната бомба аз ще се смея!

  • 769

    Въпрос: Защо борците винаги пътуват по двама? Отговор: Единият да помни къде отиват, а другия защо отиват там!

  • 3139

    Тази ябълка е първо качество… дори второ!

  • 309

    Из полицейски доклад: "Задържан е мошеник, който продавал елексир за дълъг живот. Установено е, че става дума за рецидивист, който е бил задържан за подобно мошеничество през 1772, 1829 и 1903 година…"

  • 5491

    Костов сънува следващите избори. "Най добре е танковете да дойдат" – мълви в просъница той. Буди се от връхлитането на Бонев в спалнята, който застава мирно и козирува: – Както заповядате, господин премиер!

  • 7921

    Дошли кметът, съдията и гражданите от селото…

  • 4837

    – Госпожо, моят баща казва че произхождаме от маймуната. – Млъкни, Иванчо! Историята на вашето семейство не ме интересува.

  • 10816

    Обява: „Изгубена тъща. Отиде за бира и не се върна. Молба – да се върне бирата“.

  • 8997

    Класните ви са като "баташкото клане". Учителка по литература в 90СОУ

  • 6079

    Едно габровче загубило един лев. Започнало да плаче. Срещнал го друг габровец и запитал: – Защо плачеш, детенце? – Загубих един лев. Габровецът съжалил детето и му дал един лев. Габровчето пак заплакало. – Какво има сега? – запитал учуден габровецът. – Ако не бях загубил единия лев сега щях да имам два.

  • 3648

    Коя олимпийска дизциплина обичат да гледат змиите?Ссски сссвободен ссстил!

  • 9041

    Търся:СЕРВИТЬОРКАХем хубава, хем работлива, хем паметлива

  • 3841

    Мутра си купил свещички за хемороиди. Чете в указанието: "Свещичките се поставят в ануса". Рови в кутийката и беснее: – Гадове мръсни! Другото си е тука, ама ануса не са сложили. Сега тия свещички какво, в задника ли да си ги завра…

  • 7464

    Марийка пита майка си: – Мамо, когато се прави любов, кой забременява? – Как кой? – учудила се майката.- Този, който е отдолу! – Тогава Иванчо е жив зян!

  • 7047

    След като вижда белезите по краката на пациента, лекарят шумно се възхищава: – Охо, ето и един истински спортист! Футболист ли сте или хокеист? – Не, професионален картоиграч съм.