Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11602

    Млад адвокат тича щастливо при баща си (и той адвокат): – Татко, татко, спечелих онова дело, което ти цял живот не можа да спечелиш! – Идиот, аз цял живот се прехранвах от това дело!

  • 8648

    В бръснарницата постъпва стажант. Във вълнението си младият човек на няколко пъти порязва първия си клиент. Накрая потърпевшият казва: – Дайте бръснач и на мен! Искам да се отбранявам!

  • 6123

    Млад свещенник в първата брачна нощ. Съблича се той, влиза в спалнята и гледа жена си лежи завита с одеалото. – Скъпа, аз мислех, че ще те заваря, стояща на колене…

  • 6751

    -Един мозък в масло. -Нямаме… -Тогава мозък пане. -Никакъв мозък нямаме! Разговор между клиент и сервитьорка.

  • 11718

    Въпрос: – Как блондинка праща е-мейл? Отговор: – Написва писмото на лист хартия, опакова го в плик и го пъха в CD-то.

  • 6546

    Разликата между царя и президента е тази, че царят е син на баща си, а президентът не е.

  • 2967

    В болницата. Доктор към пациент: – Пригответе се за най-лошото! – Ще умра ли докторе? – Не, но Ви изписвам лекарство, което не се изплаща от Здравната каса.

  • 8901

    Ускорената продуктивност води до морално-психологически дискомфорт у производителя. Т.е. Бързата работа – срам за майстора!

  • 2701

    И понякога, при чисто и ясно небе, през някоя безоблачна лятна вечер, може да се види миризмата на чесън от съседния блок… Между съседи

  • 659

    – Какво е комунист? – Някой, който е прочел трудовете на Маркс и Ленин. – А какво е антикомунист? – Някой, който ги е разбрал.

  • 11331

    Колеги, влязох в съприкосновение с една фекална маса. Доц. Митев – Екскурзия из Родопите; Зоология на гръбначните животни, ПУ "П. Хилендарски" – 1991 г.

  • 12050

    Един ден едно зайче си се разхождало в гората и много му се допило вода…Вървяло ли вървяло накрая видял кладенец.Но на него пишело:НЕ ПИЙТЕ ОТ ТАЗИ ВОДА ЩЕ ХЪЛЦАТЕ!!!Но то умирало от жажда и пило.По пътя се чувало:Хлъц хлъц!Пак се разхождал и видял друг кладенец на който пишело:НЕ ПИИ ЩЕ ПРЪЦКАШ!!!Но то пило и по пътя се чувало:хлъц пръц…И зайо пак му се допило вода и видял трети кладенец там пишело:НЕ ПИИ ЩЕ ТАНЦУВАШ!!!но заека пил и по пътя се чувало:Хлъц пръц ча-ча-ча…И пак зайо си вървял и пак му се допило, но той видял още един кладенец и н анего пишело:НЕ ПИИ ЩЕ ПСУВАШ!!!И той пил и по пътя се чувало:Хлъц пръц ча-ча-ча да ти е***ба майката… =)

  • 6338

    Наркоман отива в книжарницата: – Дайте ми 50 туби лепило! – Какво, ремонт ли ще правите? – Не, сватба.

  • 11675

    Един борец седнал на улицата и мисли усилено. Минава един негов познат и казва: – Оооо, как си Киро?! – Верно беееееееее, Киро ми беше името!

  • 8699

    – Имам сигурен начин да накарам жена си, да не ми крещи? – Казвай, де! – Щом започне да ми вдига скандал, аз я питам: „Извинявай, миличка, как е по-правилно да се каже – рибите нямат зъби, рибът няма зъб или рибоците нямат зъбоци?“. – И какво? – Нищо. Веднага млъква. – А как е правилно да се каже за тези риби?

  • 2405

    Лъвът, царят на животните издал заповед: – Всички в гората се задължават да пазят пълна тишина между 2 и 4 часа следобяд – царят почива. Ляга той, заспива и… гръм. След малко… отново бууум. На третият гръм ядосан тръгва по посока на взривовете и вижда слона. А той гледа невинно и мига с очи: – Ваше величество, зная за вашата заповед и затова тихичко, тихичко си еба едни маймунки. Ама аз свършвам – те гърмят.