Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7475

    – Вече че пием само в два случая – кълне се Вуте в кръчмата. – Само кога съм у настроение и кога немам настроение.

  • 2296

    Някакво хлапе попитало баща си: – Тате, за какво служат пръстите на ръцете? – Ами палецът е удобен за хващане, с показалеца показваме, на безименния си носим венчалния пръстен, а с кутрето е много удобно да си чистиш ушите. – А средният пръст? – Като пораснеш и се ожениш, ще разбереш. Дошло време, хлапето пораснало и се оженило. Преди първата брачна нощ момъкът попитал баща си: – Тате, сега ще ми обясниш ли за средния пръст? – Сине, сега ще влезете с булката в спалнята… Ще започнете да правите любов. Ще ви хареса, ще правите пак. После пак. По някое време ще каталясаш. Булката обаче ще иска още. Ще опиташ с език. На нея пак ще й се хареса. И езика ти ще се умори, а тя пак ще иска още… – Добре де, какво общо има с това средния пръст? – Ами накрая ще й го покажеш и ще кажеш – "край, лягаме да спим!"

  • 7933

    Жена стои и се гледа в огледалото дълго, дълго. След малко въздиша и казва: – Така му се пада на моя мъж!

  • 11755

    Бащата лежи на дивана и чете вестник. Майката влетява в стаята, като държи синчето за ухото: – Виж го нахалника! – оплаква се на бащата. – Не ме слуша изобщо! Бащата се обръща към сина: – Ти си бил много нагъл бе! Да не мислиш, че си с нещо повече от мен?

  • 8937

    Опитайте най-вкусните китайски ястия – направо да си оближеш клечките! Надпис на китайски ресторант в Несебър

  • 8862

    Минавайки по коридора, Щирлиц блъсна вратата на кабинета на Мюлер – тя не се отвори! Той натисна по-силно – отново нищо. Засили се и удари с рамо – ала вратата все така не се отваряше. – "Заключено е!" – помисли си Щирлиц и се развълнува от своята находчивост.

  • 10110

    Класът на Иванчо върви по улицата. По едно време гледат две кучета се оправят. Иванчо: – Госпожо, какво правят тези кучета? Госпожата сконфузена: – Ами Иванчо, едното е болно, а другото го носи на гръб. Иванчо мислил, мислил и казал: – Е тъй е то в живота госпожо, ти го носиш на гръб – то та ебе в гъза…

  • 7196

    Hа един борец му се родило дете и той отишъл до болницата, за да разбере какво е. – Момиче! Две и петстотин! – казала акушерката. Борецът отвърнал: – Марки или долари?

  • 3760

    Има шест крака, а ходи на глава. Що е то? Въшка.

  • 4945

    Зъбите са ти толкова зле, като че ли си захапала снаряд. Зъболекарка към пациентка

  • 10316

    Из полицйски протокол:„Докато успеем да открием и главата му, гражданинът Х. вече беше издъхнал.“

  • 8108

    Толкова просто!5×5 прави 10,с индиго -20!

  • 6711

    Ако за първи път сте в СССР, то добре дошли! Надпис на входа на хотел в Москва от времето на СССР

  • 3793

    Изследванията показват, че жените предпочитат да са по-скоро красиви, отколкото умни, защото мъжете виждат по-добре, отколкото мислят.

  • 5838

    То пубертето не е болест, ама много деца страдат от нея. Учител по хореография от Ст.Загора

  • 6302

    Двама приятели спорят: – Има гъби, които се ядат, и други, които не се ядат! – Не, брато! Всички гъби се ядат, но някои само по веднъж!