Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11661

    Девизът на борците е: Всяка прочетена книга – една забравена хватка!

  • 9972

    Събрал лъвът зверовете и им казва: – Имам за вас две новини, една добра и една лоша… С коя да почна? Всички: – С добрата… Лъвът: – Вчера ни изпратиха един вагон презервативи. Всички: – Ураааа… А каква е лошата новина? Лъвът: – Ами оня тъпанар Заека, взел че ги разтоварил с вилата…

  • 8035

    Отворете си отзад – ужасно смърди!!! Учителка от Италианския лицей "моли" учениците да отворят прозореца.

  • 4166

    Моля, всички ученици да се наредят зад шведската стена. Учител по физкултура

  • 5488

    Полицай спира последен модел на ауди за превишена скорост, шофирано от млада красива блондинка. – Извинете, твърде бързо ли карах, г-н полицай? Полицаят поглежда радара и казва: – Ами, всъщност не. Просто ниско летяхте.

  • 788

    "-Зестра е това, с което съпругата се явява пред съпруга си…" Студентско проникновение

  • 3649

    – Как може науката от толкова време да не е открила защо оплешивяват хората? – Открила е, как да не е открила! – И защо? – Ами падат им косите, и после не порастват отново.

  • 8548

    Двама петгодишни си говорят: – Абе моята сестра има рожден ден, какво да й взема? – Моята имаше преди две седмици и аз й взех 50 лв. от касичката!

  • 2070

    – Какво правихте днес в детската градина? – Играхме си на кукли. – И кой победи?

  • 11649

    Мечтата на българското правителство: В едно прекрасно утро да изчезне народа, а да остане само бюджета.

  • 1501

    – Чухте ли, режисьорът иска петстотин статисти. – В костюми от онази епоха ли? – Не, в обикновени. За да се напълни залата.

  • 5233

    Подарявам малки симпатични тримесечни кученца, от майка лабрадор и баща – кучето на съседа.

  • 10494

    Пациент в поликлиниката: – Искам час или при очен лекар, или при уролог! – Как така или очен лекар, или уролог? Какъв ви е проблема? – Ами или пикая в синьо, или съм далтонист.

  • 3494

    Двама си вървят посред нощ из центъра на София и минавайки покрай Президенството единият казал: – Защо ги няма войничетата в къщурките, да пазят Президента? – За какво да го пазят, нали си имаме цар!

  • 4896

    Известен професор, от близкото минало, изнася лекция в МЕИ. По едно време изгасва тока и става много тъмно. От залата се чува глас: – Тук е тъмно като в маймунски гъз. – Благодаря на колегата, който е бил навсякъде, за сравнението, – отговаря професора.

  • 12070

    Две блондинки пътуват с кола в пустинята, и им свършва горивото. Излизат от колата и едната казва на другата -Аз ще взема храната и водата а ти вземи каквото смяташ за най-важно а аз ще вървя пред теб. Тръгват те и по едно време тази която води се обръща и пита. -Защо взе вратата на колата. Втората блондинка-За да може когато ни стане много топло да си отворим прозореца.