Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 842

    Пожарникари подпират стълба на прозореца на горяща сграда. Оказва се, че прозорецът е на една баня. По стълбата се катери млад пожарникар. В банята се къпе млада брюнетка. – Аха, вие сте втората бременна която спасявам в този град! – възкликва пожарникарят. – Ама аз не съм бременна. – Но аз още не съм ви спасил…

  • 6679

    Сър Джон бил безкрайно влюбен в лейди Мери. Всяка сутрин той минавал на белия си кон под прозорците на нейния замък, но тя дори не го забелязвала. Един ден той боядисал коня си в зелено, отправил се към дома на възлюблената си и си мислел: "Когато лейди Мери ме види ще възкликне: – Сър Джон, какъв зелен кон имате! – а аз ще й отвърна: – Да, но аз Ви обичам!" Щом стигнал до замъка, на прозореца се показала лейди Мери и извикала: – Сър Джон, аз Ви обичам! – Да, ама я виж какъв зелен кон имам!

  • 9943

    – Обичам Жоро, струва ми се, че и той ме обича, но все пак не мога да се реша да се оженим. – Защо? – Страх ме е да се впускам в такива авантюри. Веднъж се омъжиш, втори път се омъжиш и от там като се почне и няма спиране…

  • 11329

    Молят стар морски "вълк" да разкаже за най-страшната буря в живота му. Той се замисля за момент и казва: – Това се случи на другия ден след сватбата ми, когато хвърлих фаса на пода на хола… Беше страхотно!

  • 832

    – Защо слагат нагреватели на задното стъкло на „Лада“- та?– За да не ти мръзнат ръцете, когато я буташ.

  • 9541

    Група милиционери ще заминава на екскурзия в планината. Началникът им ги събира за инструктаж: – Ще пътуваме с камион с ремарке. Половината от вас ще са в каросерията на камиона, половината в ремаркето. Да дойдете тук рано сутринта – камионът заминава в 7.00. Въпроси? – Да – а ремаркето кога заминава?

  • 1648

    – Татко, защо всички картини имат рамки? – Ами… За да знаят художниците докъде да рисуват.

  • 652

    Десантчик се прибира в отпуск у дома.– Колко пъти си скачал с парашут?- питат го приятелите му.– Честно казано само веднъж, въпреки че са ми зачислени двайсет. Останалите деветнайсет пъти просто ме изхвърляха през люка.

  • 3406

    На гроба ми, само тебешир недейте да носите. Да си умра спокойно. Учител по информатика в МГ

  • 1060

    Младоженка е пред първа брачна нощ и се страхува, че не е девствена и ще разочарова мъжа си. Баба й я посъветвала да сложи една слива където трябва, младоженецът ще се пъне, ще бута, та докато сливата падне и така всичко ще се нареди. Момичето така и сторило, но през нощта мъжът й намерил падналата слива и я изял. Младоженката страшно се притеснила и веднага отърчала при баба си за съвет. Бабата й рекла: – Ама от какво толкова се плашиш бе, дъще… ти ако знаеш дядо ти навремето как цял пъпеш изяде…

  • 902

    Раят и адът се скарали и раят казал на ада: – Няма да ви се размине! Ще ви съдим! Адът се захилил и казал: – Съдете ни! Всички адвокати са при нас…!

  • 5610

    Скандалджия бие жена си, а тя му вика: – Ама за какво ме биеш? – Ако знаех за какво, направо щях да те убия!

  • 5402

    Защо Клинтън носи вълнени гащи? Да му топлят глезените.

  • 9135

    Малко момиченце: – Мамо, може ли да изведа кучето на разходка? Майката: – Не, скъпа. Кучката е разгонена! Детето: – А какво означава разгонена? Майката: – Иди в гаража, намери баща ти и го питай него. Отива в хлапето в гаража и пита бащата: – Татко, искам да изведа кучката на разходка, а мама не ми разрешава. Казва, че се била разгонила… Бащата мълчаливо взима тубата с бензин, топва в нея един парцал, а след това маже кучката между краката… – Готово! Сега можеш да я изведеш. Никой няма да я подуши… Момиченцето тръгва на разходка и след 10 минути се връща без кучето: – Тате, на кучката през две преки и свърши бензина. Сега едно друго куче я дърпа на буксир към къщи…

  • 6018

    – Какво е общото между живота и кокошките? – Всеки се мъчи да изкълве повече, да накълве околните и да насере по-долните.

  • 2748

    Между приятели: – Вкъщи са напъплили едни хлебарки – ужас! С какво ли не пръсках – няма отърване… – А пробва ли с тебешир за хлебарки? – Защо, помага ли? – Разбира се! Седят си кротко в ъгъла и си рисуват.