Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6965

    Зъболекарят казва на пациента: – Като започна да ви вадя зъба, крещете с всички сили! – Защо, няма ли да ми сложите упойка? – Упойка ще сложа, но до началото на мача има двайсет минути, а в чакалнята висят още седем навлека…

  • 1483

    Някакъв си кара колата в един хайдушки квартал. Спира на светофара, и изведнъж вратата му се отваря, поглеждат го няколко свирепи мутри и му викат: – Слизай веднага от тая крадена кола! – Ама как "крадена", моя си е! – Беше твоя, вече е крадена.

  • 1254

    Съществува математическа и диалектическа логика. Всичко останало е женска логика.

  • 2023

    Списание „Плейбой“ планира да пусне и издание за женените мъже. Всеки брой на корицата ще бъде една и съща жена.

  • 4414

    Млад татко отива при родителите си да се похвали, че му се е родило дете.На вратата го посреща баща му. – Тате, честит ви внук, много хубаво момче ми се роди, твоето име ще носи, само дето жената не е имала кърма в началото и една негърка го е закърмила, та му е потъмняла кожата и сега е чернокожо. А баща му се почесал, погледнал тъжно към сина си и казал: – Еми така е синко, тя и майка ти като те роди нямаше кърма,и една овца те закърми, та сега за това си такъв овен!

  • 7013

    Между приятели: -Знаеш ли какво е безопасен секс? -Да, разбира се! Това е когато си поканиш на гости хубаво момиче, а жена ти е на гости на майка си в провинцията!

  • 6266

    Две женски кенгура си говорят: – Ооо, близнаци ли, ooo… не ми е по джоба!

  • 10034

    Мъж казва на жена си: – Скъпа, трябва да ти призная нещо… В живота ми се появи друга жена… – Каква друга жена? – Ами имам предвид – не оная предишната…

  • 12010

    Футболистите от Левски намразили Гонзо и му казали… –Като си толко добър ходи да играеш сам срещу ЦСКА.Върнал се от мача във 70-та минута. -Какво стана? -Ами нищо 1:0 ама в 70-та минута ми дадоха червен картон.

  • 6610

    Реклама за професионални войници: "Влезте в армията! Няма да губите време да се придвижвате до работното си място!".

  • 8352

    – Скъпа, обърна ли внимание на жената, която срещнахме? – На коя жена? На онази с боядисаната коса, гримираната и начервената, с демодираната пола и грозната блуза, с износените обувки ли? Че защо да и обръщам внимание?

  • 4030

    Богаташ се оплаква на колега: – Изгубих си кучето! – Пусни обява във вестника. – Няма смисъл. Така и не можах да го науча да чете.

  • 9061

    – Дъщеричката ни направо ще ни побърка! – оплаква се една жена. – Какво е станало? – Ами веднъж ме видя как плюя върху ютията и попита защо го правя. Аз й казах: "За да проверя дали ютията е гореща." – И какво от това? – Ами от тогава, когато сяда да се храни винаги плюе в супата…

  • 283

    – Келнер! От половин час се боря с тази пържола и не мога да отрежа един залък от нея! – Няма страшно, господине, имате време – днес затваряме по-късно.

  • 9384

    Срещат се двама приятели след дълга раздяла. Започнали да си припомнят, как са живели преди – при социализма. Единият започва: – Ех, помниш ли, преди нищо не ни разрешаваха, нищо не можехме да направим. Бяхме като импотентни. Затова пък сега, какви възможности се откриха! Другият: – Да бе, верно. Като импотентни бяхме. А сега, все едно са ни сменили пола на женски. – Как така? – Ами така, ето ти преди беше импотентен и всичко, за което мечтаеше, беше да видиш една добра ерекция. А сега след като ти смениха пола, няма проблем да я видиш. Жалкото е, че не е твоята…

  • 6546

    Разликата между царя и президента е тази, че царят е син на баща си, а президентът не е.