Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9362

    Човек отива при лекаря: – Докторе, задушавам се, не мога да дишам! – Пушите ли? – Пуша, но не помага!

  • 5640

    Събрали се хора от различни градове на България и всеки донесъл нещо за ядене от неговия край. Бургазлията донесъл паламуд. Горнооряховецът донесъл суджук. Софиянецът донесъл печено пиле. Троянецът донесъл сливова. Разградчанинът донесъл кисело мляко. Габровецът довел брат си.

  • 5344

    Математик звъни по телефона: – Ало, Иван Петров? – Няма такъв тук. – Как, това не е ли домът на Петрови? – Не, тук са Стоянови. – Ама номерът ви не е ли 632548? – Не, 632549 е. Математикът затваря и се чуди: – А стига бе… Някаква си грешчица в шестия знак, а такова голямо отклонение…

  • 11623

    – Докторе, жената ме напусна, взе децата със себе си, изгониха ме от работа, останах без къща, спя у приятели, почнах много да пия, ръцете ми треперят, виждам всичко размазано… какво да правя? – Като лекар бих ти казал да спреш да пиеш, но като човек – не те съветвам.

  • 5061

    Аз мисля че професора има пръст в твоята работа! Студент към колежка из коридорите на УАСГ

  • 4194

    Цар Борис не е бил кръволок. Учител в НБУ

  • 1136

    Учениците на Кирил и Методий били пет: Наум, Ангеларий, един друг и още двама. Кандидатстудентски

  • 7189

    В съда към обвиняемия: – И как стана така, че нокаутирахте тъща си? – Ми тъкмо се прибирах от боксов мач, а тя застанала на вратата. Поздравихме се и в следващия момент тя се откри от ляво!

  • 5891

    седнах на стола и не мога седя прав. Химически факултет на СУ – Проф. А. Добрев – Органична Химия ч. I

  • 3181

    След края на втората световна война Молотов казал на Сталин: – Стига сме работили бе другарю Сталин, нека излезем и се поразходим в гората край Москва и да изпием една бутилка старо френско вино… Сталин се съгласил и след като се усамотили в гората Молотов извадил бутилката вино и се опитал да я отвори… но напразно. Сталин го видял че се мъчи и решил да му помогне: – Дай аз ще я отворя! Опитал се и Сталин, но тапата не помръдвала… (те никога не са отваряли бутилки през живота си). Тогава едно козарче минавало край тях с козите и поискало да им отвори бутилката…Те се спогледали, но няма как – дали му бутилката… Момчето взело бутилката и с все сила я зхвърлило срещу близката скала и тя се пръснала… – Чакай бе, какво направи? Ти кой си бе? – Аз съм пионера Миша Горбачов! PS: Горбачов е бил тогава на 14 години, знаете и отношението му към алкохола като президент на СССР.

  • 6619

    Василе, остави настроението си, погледни тъжно в учебника! Учителка по немски, 5ЕГ – Варна

  • 3267

    Между съпрузи: – Мила, знаеш ли, че имаш античен профил? – Много се радвам, скъпи! А на какво ти приличам? – На троянски кон!

  • 2453

    Искаше му се да подскочи, да полети от радост, но на гърба му като камък тежеше ковчега на тъщата…

  • 9074

    Чапаев се показа на терасата, вгледа се в звездното небе и се провикна: – Каква красота! – Майката, майката, майката… – отговори ехото по навик.

  • 4378

    Екологични гевреци на световно качество. Баба предлага гевреци пред подлеза на Плиска

  • 4988

    – Кажете ми, курсант Холер, какво разбирате под еднопосочна улица? – пита инструкторът. – Разбирам това, че по нея човек може да бъде блъснат само отзад.