Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8842

    В комисията за борба с прането на мръсни пари: – Откъде взехте пари да приватизирате такъв огромен комбинат? – Имах завод, продадох го и добавих още малко пари. – А откъде взехте пари да приватизирате завода? – Преди това бях приватизирал един цех, продадох го, добавих малко и купих завода. – А откъде взехте пари да приватизирате цеха? – Бях купил една будка, продадох я, добавих още малко… – А откъде взехте пари да закупите будката? – Ааа, тях вече ги излежах!

  • 1555

    Отиват трима студенти при Свети Петър. Той пита първия: – Откъде си? – Икономическия във Варна. – А, бил си в Рая, ха сега малко в Ада. Пита втория: – Много си блед, откъде си? – Медицинската академия. – Бил си в Ада. Хайде в Рая. Идва ред на третия: – А ти откъде си? – От Техническия Университет. – Добре… Я иди в Ада, да видиш що е Рай!

  • 2096

    Сръбски наказателен отряд влиза в албанско село. Строяват всички мъже до стената и казват: – Ако някой от вас се чуства сърбин, да се отдели от групата. Десетина мъже излизат напред. – Добре, минете наляво. Други да се чустват сърби? Още десетина излизат. – Добре, вие минете надясно. Вдигат автоматите и гръмват останалите. Мислят малко и казват: – Я вие там, дето сте отдясно – марш до стената. – Ама нали сме сърби? – Истинският сърбин не може да се колебае… Застрелват и тях. Пак мислят малко. – Я и вие там отляво – до стената… – Ама нали сме истински сърби – не се колебахме? – Е да де, ама война е все пак. Трябва да има загуби и от сръбска страна.

  • 4142

    Две деца си стоели на плажа и момченцето казало: – Марийке, като порасна искам да се оженя за теб! А момиченцето казало: – И аз искам, но не може, защото всички от моето семейство са женени за роднини, например мама се е оженила за татко, баба за дядо и т.н.

  • 9366

    Капитанът: – Редник Иванов, доложиха ми че вчера си се върнал от отпуска пиян до козирката, като си бутал пред себе си открадната ръчна количка! Наказвам те с една седмица арест. – Ама господин капитан, не си ли спомняте че вие бяхте в количката?

  • 2749

    Съдят жена, че пребила мъжа си. – Защо го бихте? – пита я съдията. – Представете си, господин съдия, звъни ми по телефона, кара ме да изляза по-рано от работа, разтурил спалнята, съблича ме гола, поваля ме на чаршафа и вика: „Честит първи април, скъпа!“

  • 6693

    Късно през нощта солидно пийнал гост на хотела крещи на администратора: – Ей, портиер, не работи ли асансьора? – Простете, господине, но асансьорът е наред, само че вие стоите в телефонната кабина.

  • 6751

    -Един мозък в масло. -Нямаме… -Тогава мозък пане. -Никакъв мозък нямаме! Разговор между клиент и сервитьорка.

  • 11490

    Не само обществеността, но и всички останали разбраха, че…

  • 7527

    Баща отива в детската градина, да прибере сина си. -Кой е вашият? – пита учителката. -Има ли значение, нали утре ще го върна.

  • 546

    Три часа посред нощ. Жена се обаджа на майка си: – Мамо, ще се побъркам! Вече е три, а моя не се е прибрал! Сигурно си има любовница! Майката успокоява дъщеря си: – Дъще! Но защо веднага мислиш за най-лошото?! Вероятно го е блъснала кола и сега лежи или в реанимацията или в моргата.

  • 5312

    Не е вярно, че всички жени са еднакви! Моята е още по-лоша!

  • 4650

    Говорят си две приятелки:– Имам идеален мъж: не пие, не пуши, не ми изневерява, не обича футбол, а и даже не ми вика.Другата:– Отдавна ли е парализиран?

  • 7413

    Професорът: – Събудете колегата до вас. Студентът: – Вие го събудете, професоре, вие го приспахте.

  • 10410

    Абе не знам разликата между шведската и руската тройка, ама в едното имаше коне.

  • 7486

    Питат Радио Ереван: – Може ли да се живее само от заплата? – Не знаем, не сме опитвали.