8650
Един студент от СУ срещнал свой приятел – студент в МЕИ. – Е, как са мацките в МЕИ-то? – Абе, ужасна работа, от грозна по-грозна… Но това не е най-лошото… – А кое е най-лошото? – Ами, най-лошото е, че вече почнаха да ми харесват.
На една блондинка много и се подигравали, че е много глупава и тя решила да си боядиса косата черна. Един ден, както си карала колата, видяла стадо овце. Слязла и казала на овчаря: -Ако позная точно колко овце има в стадото, ще ми дадеш да си взема, която овца си избера. Овчарят се съгласил. Тя казала, без да се замисли: – 54! Човекът много се изненадал от верния отговор. Блондинката казала: – Избирам си ей това игривото агънце. Взела го и го понесла към багажника. Овчаря я поизгледал и казал: – Ако позная истинския цвят на косата ти, ще си ми върнеш ли кучето?
– Ти защо все говориш с бръснаря си само за времето? – А да не искаш да говоря за политика с човек, който ми е опрял бръснач в гърлото?
Три приятелки се връщат от санаториум и споделят впечатления: Първата: – Аз в санаториума се запознах с един професор. Той 28 дни ми прави изследвания, а на 29-ия ми се обясни в любов Втората: – На мен ми провървя повече. Запознах се с аспирант. Той 28 дни тича след мен, а на 29-ия ми се обясни в любов Третата: – Аз пък се запознах с един санитар. 28 дни прекарахме в любовни утешения, а на 29-ия, той излезе на балкона и каза „Бах, ми то тука имало и море!!!“
Млада семейна двойка претърпяла катастрофа.Лицето на жената било обезобразено.Пластичните хирурзи мислили,мислили и накрая решили да вземат кожа за операцията от задните части на мъжа. След операцията жената станала много по-красива. -Мъжо,толкова ти благодаря!Какво мога да направя за теб? -попитала жената. -0-о-о,нищо не искам-само майка ти като дойде да си те целува по бузите. – отговорил с лукава усмивка мъжът.