Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10491

    На фирмено заседание: – Господа, да започнем с най-важното! – Правилно! Наздраве!

  • 5067

    Някакъв войник се връща от градска отпуска с три дена закъснение. Капитанът го пита: – Защо закъсня? – Ами като се върнах вкъщи, жена ми тъкмо беше във ваната… – И какво, три дена я чака да излезе ли? – Не, три дена чаках да ми изсъхне униформата.

  • 6720

    Както знаете, две глави мислят по-добре от една, което само доказва, че и един мъж е достатъчен. Свилен Димитров, журналист от Велико Търново

  • 8313

    Иванчо се прибира от училище. – Мамо, пишка ми се. – Ми ела в тоалетната да те изпишкам. – Не! Искам с баба, защото й треперят ръцете.

  • 4481

    -Митко,вчера баща ми ме води на психиатър. -По какъв повод? -Уплашил се,че вече цял месец не съм получавал двойка или забележка в училище!

  • 2861

    Един пиян човек си вървял по пътя и по едно време се ударил в един стълб и започнал да тропа по него и да вика: – Жено, отвори! Дошъл при него един полицай и му казва: – Не виждате ли, че това е стълб! А пияният му отвръща: – Абе, а вие не виждате ли, че на втория етаж свети.

  • 7650

    Глуха жена карала кола по магистралата, като много внимавала да не направи нарушение. Изведнъж жената видяла в огледалото за обратно виждане, че я следва полицейска кола с включени светлини. Жената бързо отбила в страни и, когато един от полицаите се приближил, тя свалила стъклото си, посочила едното си ухо и поклатила глава, за да покаже, че е глуха. Полицаят казал: – Знам, дойдох да Ви кажа, че клаксонът Ви е заял.

  • 11614

    Военни афоризми с непреходна стойност: – Или ще престанете да пушите, или едно от двете! – А ти да внимаваш! Аз понякога съм нормален, а понякога безпощаден! – Атомната бомба винаги пада в епицентъра! "Шокирана обстановка…" – Кучето е животно, покрито с козина за носене на служба. – Защо псувате! После с тези ръце хляб ще ядете! – Всеки войник трябва да бъде или поощрен, или наказан. – Всички отсъстващи да се строят в редица! – Главата на войника е за да мисли, а мозъка – за да разсъждава! – Не трябва да се чупи всичко – все на нещо трябва да се седи. Военен преподавател: – Менингитът е много страшна болест. От нея се или умира, или полудява. С брат ми сме я карали. Той умря, а на мен ми провървя. – Що за неравен квадрат си нарисувал? Ти да не си далтонист? – Управлението на волана служи за завиване наляво, надясно и в други посоки. – Другарю полковник! Парадът ще бъде довечера, по изгрев слънце. – Другарю курсант! Ако искате да кажете нещо, по-добре замълчете! – Другарю курсант! Ако сте дебил, така и кажете, няма защо да чупите пистолета! – Да мълчиш, когато те питам! – Рота! Отначало да минат хората, а след това ще преминем ние! – Вие какво, глупак ли сте? Не можете да помните? Тогава записвайте, както аз си записвам! – Къде е Иванов? В лазарета боледува? А кой е разрешил? – Цял ден съм седнал да ви стоя прав! – Ще ви изведа в полето и като ви изправя до стената, такъв куршум ще ви тегля, че цял живот ще помните! – Дежурния, там до прозореца дипломати стоят. Стройте ги до стената! – Давам указание: равно поле – нито трап има, нито могила – и изведнъж зад ъгъла се появява танк… – Полковниците не бягат, тъй като в мирно време това предизвиква смях, а във военно – паника. – Ето, вие ще дойдете след 10 години и ще кажете: Другарю старши лейтенант…

  • 6165

    Въпрос: С колко движения се пъха слон в хладилника? Отговор: С три – отваряш хладилника, пъхаш слона и затваряш хладилника. Въпрос: А с колко движения се пъха жираф в хладилника? Отговор: С четири – отваряш хладилника, вадиш слона, пъхаш жирафа и затваряш хладилника.

  • 5231

    – Ало! Как си, какво правиш? – Ами, мия… – Какво миеш? – Не е за телефон…

  • 1048

    Чукам, влизам…заключено!? Спалнята конюшня – само мен дето ме няма.

  • 5564

    ето, виждате ли, който си е задигнал пишещи тебеширчета Химически факултет на СУ – Физико-химия -Доц. Пенева

  • 67

    "Наркобосове клатят правителството" Заглавие във в."Стандарт" (18 Август 2002)

  • 4670

    На политзанятие: "Американските агресори се опитват да се намесят във външните работи на СССР по целия свят…"

  • 4859

    "Повечето студенти са с ПИ на челото- искат оценка 3,14" Мнение на преподавател в СУ

  • 5820

    Възрастен човек припада на улицата. Събират се минувачи. – Мъртъв ли е? – пита някой. – Не, но всеки момент очакваме да дойде лекарят…