Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10915

    Митничар се качва в тролейбус и казва на шофьора: – Давам ти 5000$ ако ме закараш до "Драгалевци". – Как ще те карам бе, дотам няма тролейбусна линия! – Абе ще ме караш, това са 5000$ – казал митничаря. Шофьорът се съгасил. Карал докъдето имало линия и за негов късмет видял един друг негов колега с "Камаз". Спрял той и отишъл при тоя с Камаза. – Слушай, тоя дето го возя дава 5000$ да го закарам до "Драгалевци" – ще ме теглиш и после ще делим парите. Закарали митничаря до "Драгалевци" и шофьора пита митничаря: – Абе, каква е тази огромна дупка пред къщата ти? – А, вчера се прибирах с метрото.

  • 4797

    Мутрата и шефа му обядват в ресторант. Шефа му вика: – Защо си смучеш часовника бе, всички ни гледат! – Ами шефе, докторът каза да смуча "Тик-так".

  • 10554

    Между приятели: – Жена ми е много лаконична. Лошото е в това, че малкото си думи тя употребява непрекъснато.

  • 145

    Разговор между приятели: – Какво общо имаш със съпругата си? – Сключили сме брак на един и същи ден.

  • 2404

    Между влюбени: – Скъпа моя, кажи ми онези две думички, които ще ни свържат навеки… – Бременна съм!

  • 5231

    – Ало! Как си, какво правиш? – Ами, мия… – Какво миеш? – Не е за телефон…

  • 1872

    Стандартна ситуация – съпруг се връща от командировка, съпругата е с любовник. Любовникът е на терасата. Мисли: „Какво да правя – да бях мушица, да не се забелязвам??“ Глас свише: Дръпни си х** и ще станеш. Така и направил младия любовник. И наистина се првърнал в мушица. Не му стига обаче и си казва: „Ех, сега да можех и да излетя оттук!“ Отново гласът свише: „Дръпни си *** още веднъж и ще излетиш!“ Така и станало – излетял от терасата и кацнал на тротоара. И пак мисли: „Сега ако можех да се превърна отново в човек..“ Дръпнал ГО! Гласът свише мълчи! Дръпнал отново! Гласът отново мълчи! Дърпа! Мълчание! Дърпа по-настървено! И тук гласът проговорил: – Млади човече, не стига че спите по време на моята лекция, ами и онанирате…

  • 2403

    Мутра влиза в магазин и пита: – Имате ли бижута? – Не продаваме – отговаря продавачката. – А това по ръчичките и гушките к`во е?

  • 3169

    Млади приятели на историята, вземете по един двоен лист от тетрадка, върху който аз ще взема мнението Ви по един много важен исторически въпрос, след което ще отразя възторга си в дневника.

  • 626

    Не претоварвайте асансьорите – те не са хора! Надпис на вратата на асансьор в обществена сграда.

  • 8536

    В кабинет "Уши, нос, гърло": – Докторе, благодаря Ви, че ми помогнахте за проблема със слуха. Колко Ви дължа? – Десет лева. – Колко, двайсет ли? – Трийсет, трийсет.

  • 2451

    – Вчера чаках Густав половин час – казва Сузи. – А той казваше, че ще отиде за мене до края на света. – Може би вече е тръгнал.

  • 187

    Надпис в маршрутка: „Съобщавайте за вашата спирка така, все едно сте я пропуснали“

  • 3770

    Руска рецепта за дълголетие: "Алкохолът в малки дози е полезен във всякакви количества".

  • 8637

    – Какво е „икономическа реформа“ в България? – Представи си, че са ти свалили якето, дали са ти в замяна фланелка и ти казват: „Честито палто!“

  • 5539

    Отива заека в една баничарница и пита: – Имате ли 1000 банички? – Не. На другият ден пак идва: – Имате ли 1000 банички? – Не! Така и на следващия ден. Баничарят се замислил и решил да направи 1000 банички, щото решил, че заекът ще ги купува. Идва на четвъртия ден заека: – Имате ли 1000 банички? – Дааа, имаме! – Хммм, и кво ша ги праите толко много?