Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1100

    – Марийке, с коя рокля имаш най-голям успех сред мъжете? – Още не съм я обличала.

  • 4920

    Двама познати си говорят: – Подарих на дъщеря си цигулка – мислех си, дано почне да се занимава с музика. Ама нищо не стана. – Същата работа и с мене – вече два куфара подарявам на тъщата и нищо…

  • 9128

    Тъща и зет обядват. По едно време тъщата се задавя с кост и изхриптява на зета: – Потупай ме! Той я потупва по рамото: – Браво, мамо!

  • 5956

    Правим хладилни камери по размер на клиента. Реклама на фирма за хладилници

  • 8737

    – Шест години не пиех, не пушех, не взимах наркотици, по жени не ходех! И после тръгнах на училище.

  • 7273

    Разговор между приятелки: – Как ти харесва новият ми мъж? – Ами хубав е, интелигентен, всичко му е наред… само да не хъркаше толкова.

  • 11578

    – Спомням си като започвах училище – първи учебен ден в първи клас, мама ме води за ръка на училище… Спомням си и като завършвах – последен учебен ден, тате ме отнася на гръб от училище…

  • 11445

    Един телевизионен техник бил повикан в една къща. Но домакинята била толкова красива, че човекът не можел да свали очи от нея. Когато най-после техникът свършил с работата си, домакинята му платила и казала: – Аз… искам да ви помоля за… нещо необичайно. Но трябва да ви помоля да го запазите в тайна! Техникът бързо се съгласил. Жената продължила: – Малко ми е неудобно да говоря за това, но… моят съпруг, иначе е много свестен човек, но… има… физическа слабост. Дори, бих казала, че не може да се справя с някои неща. Исках да ви помоля за това още от мига, в който ви видях на врата. Аз съм жена, а вие сте мъж и си помислих, че бихте могъл… Техникът веднага отвърнал: – Да, да, да… – Бихте ли преместили този хладилник?

  • 1281

    "Тук зверски бяха убити стотици часове!"Надпис в залата за лекции върху банка:

  • 6183

    Второто българско царство било толкова силно и могъщо, че успяло да се класира на второ място…. От кандидат-студентски изпит по история

  • 3085

    Един влиза в кръчмата на ръце. Питат го защо така, а той отговаря: – Казаха ми кракът ми да не стъпва повече тука.

  • 4518

    Началникът на полицаите ги събрал на инструктаж и им казва: – Както може би знаете, за нас има много вицове. Обаче не се притеснявайте, няма нищо страшно – 99% от тях са напълно неразбираеми.

  • 2626

    Мравката и слона отишли на басейн. Слона веднага се топнал във водата, а мравката се разтършувала из багажа си… – Слоне, излез от водата! – провикнала се мравката – Ама що? – Излез бе! – Що ма, мравке? – Бе излез бе! – настоявала мравката. Слонът се показал над водата. Мравката го огледала и му казала: – Хубаво, можеш да си влезеш пак. Не си ми обул банския.

  • 261

    Говорят си двама лекари: – Имам пациент, който според всички прогнози е трябвало да умре още преди 10 години. А той още е жив! – Е, какво да се прави… Ако болният иска да живее – медицината е безсилна…

  • 7753

    – Мамо, може ли да се изкъпя в морето?- пита малкият Иванчо. – Не, миличко. Вълните са твърде големи. – Но татко се къпе. – Добре, добре…

  • 5610

    Скандалджия бие жена си, а тя му вика: – Ама за какво ме биеш? – Ако знаех за какво, направо щях да те убия!