Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10513

    Иванчо и Марийка се разхождали в градината. Иванчо казал: – Марийке ще ти дам пет лева ако се качиш да ми откъснеш една ябълка. А целта на Иванчо била да й гледа гащичките. Така един, два, три пъти. Майката на Марийка й се карала но тя не чувала. Един ден се разхождали и пак така. Като се качила Марийка на дървото майката на Марийка се провикнала: – Маарийке ведната слез от дървото, Иванчо ще ти види гащичките! Марийка отговорила: – Не се безпокой, майко, аз вече ги свалих.

  • 2462

    Младо семейство поправя щети от наводнение. До колене във вода жената плаче, а мъжът й казва: – Скъпа, така усложняваш работата ни.

  • 6252

    През второто полувреме на мача пропуснахме да проиграем някои много изгодни положения.

  • 3911

    – Скъпа, това месо е малко сурово. Вари ли го достатъчно? – Разбира се, мили. В готварската книга пише да се вземе 1 кг месо и да се вари 1 час. Аз взех 300 грама и го варих 20 минути.

  • 3420

    "Андрешко е добър и състрадателен и затова изоставя съдия-изпълнителя в блатото" Из съчинение по литература в 8 ми клас

  • 4345

    Купете си столитрови тетрадки за следващият час! Учителка по немски 7-мо СОУ "Найден Геров" Гр. Варна

  • 9853

    Киркор и Гарабед били колеги, ама станал злополука и Гарабед умрял. Шефа казал на Киркор да иде като най-близък при жена му и да й каже за злополуката, ама по възможно най-лекия начин, че да не се разстройва много. Отива Киркор и звъни на вратата. Жената на Гарабед отваря и Киркор: – Амиии, Гарабед се разболя нещо… и… утре че го копаме!

  • 10273

    Един борец държал продупчен чадър по време на дъжд. Приятел го среща и го пита: – Защо държиш тоя чадър, той те мокри още повече? – Ако не беше продупчен как щях да разбера кога ще спре да вали?

  • 11349

    Обява: Добре изглеждащ болт търси запознанство с изящна гайка. Може и с няколко – дължината позволява!

  • 9046

    Един човек върви по улицата и се държи отзад. Двама лекари правят диагноза: -Този има мускулно схващане на задника. -Не е схващане,а има хeморoиди. Докторите го питат: -Аз си мисля, че имате мускулно схващане,а колегата си мисли ,че имате хемороиди. Той отговаря: -Абе момчета и аз си мислих,че ще пръдна,aма…

  • 5299

    Днес хлебарницата не работи, защото хлебарката е болна! Надпис на хлебарница

  • 3937

    – Беше ли на зъболекар? – Бях. Извади ми зъба. – А сега не те ли боли? – Не зная. Той остана при зъболекаря.

  • 3709

    В компютарна зала се води унищожителна битка на "Стар Крафт": – Ха-ха, как го раэбих… – Ти по-добре си виж базата. – А, къде ми е базата? – Ами няма я!

  • 7165

    "Този монитор не е кирилизиран, колеги!" др.Г.Желев -преподавател по комютърни системи и технологии в ТУ и НБУ

  • 7926

    Докторът продължително опипва гръдния кош на пациента със слушалката и накрая му казва: – Хм… не знам и аз какво да мисля. Или стетоскопът ми е счупен, или отдавна сте мъртъв.

  • 4508

    Отишла делегация на сръбската омладина при Тито: – Друже Тито, дошли смо да менямо мисли. – Па другови, я мисли имам. Дайте да менямо курци.