Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8052

    Едно дете се прибира от училище и казва на майка си: – Мамо, учителката ме попита един въпрос, аз отговорих правилно, а тя ми писа двойка! Майката пита: – Как така? – Тя ме пита с кого граничим на север, а аз отговорих че не знам.

  • 3574

    Доктор-козметик направил на своята пациентка древногръцки профил, изгладил й бръчките, премахнал двойната брадичка, намалил й устата. – Ще искате ли още нещо? – попитал накрая той. – А можете ли да ми направите големи и изразителни очи? – Разбира се! Погледнете сметката.

  • 6879

    Между съпрузи: – Защо непрекъснато пиеш, дори и когато не си толкова жаден? – А ти защо непрекъснато стоиш пред огледалото, като не си хубава?

  • 4461

    Един асистент решил да се заяде със студент и го пита: – Колко лампи има в стаята? – 20. – отговорил студентът. – Грешка, 21 са, аз си нося фенерче в джоба. Студентът останал на поправителен. На следващия път пак го питат: – Колко лампи има в стаята? – 21! – отговорил студентът, а оня му вика: – Не, 20, аз не си нося фенерчето. – Да, но този път аз нося! – отговорил студентът.

  • 11997

    Един американски просяк обменил опит с нашенски. Нашенеца гледа онзи богаташ, а пък проси и вика – Как забогатя ? Американеца казва – Ами отидох пред президентсвото и по цял ден чоплех семки на колене, и ме засипваха с камари долари. Нашенеца решил да бъде още по-хард. Отишъл пред министерския съвет и почнал да гризе от една торба сено. Минавали министрите но не пари ами и никакви внимание не му обрнали. Единствено Бойко Борисов му обърнал внимание. Спрял се Бойко и го питал – Кво праиш тука бее? Просяка отвърнал – Ами на нема кво да ям и хрупам сено. А Бат Бойко отвърнал ядосано – Затуй си тъй зле щото ядеш готовото. Яяя виж по полето е пълно със зелентия. Бегай да пасеш. Зимата кат ми увиснеш тука и сено нема да има. И нежно му теглил един премиерски шут. Та така у нас не е кат в Америката…

  • 4386

    Ученичката идва системно без облекло. Забележка в бележник от учител по физкултура

  • 9710

    Първи урок по кормуване. Инструкторът казва на младата курсистка: – Добре, добре, за начало не е зле… но все пак лостът за скоростите е малко по-наляво.

  • 11329

    Молят стар морски "вълк" да разкаже за най-страшната буря в живота му. Той се замисля за момент и казва: – Това се случи на другия ден след сватбата ми, когато хвърлих фаса на пода на хола… Беше страхотно!

  • 10373

    Попитали Радио Ереван: – Може ли жена да забременее от вятър? – Може, ако преди това вятъра е преминал през военно поделение.

  • 7886

    Изкуството на полета се състои в това, да се хвърлиш към земята и да се разминеш с ния

  • 10296

    Христо Ботев е кол , на който се развява знамето на българската поезия. Кандидат-студентски

  • 9845

    Две жени си говорят: – Оня ден хванах мъжа ми да ми изневерява със секретарката си. Вдигнах му страшен скандал, вчера цял ден ми се извинява, купи ми цветя, златни обици… – А каза ли му да уволни секретарката? – Не, трябват ми и гривна и колие за комплект с обиците.

  • 8273

    В банята Петка трие гърба на Чапаев: – Чапаев, потникът ти се показа, а ти беше казал, че си го загубил.

  • 111

    "Прострелян в главата разносвач на пици обслужва клиенти на път за болницата" Заглавие във в-к "Шок"

  • 3830

    Държите се като деца от детската градина в първи клас. Учителски

  • 4799

    По-добре на колене пред бара,отколкото прав пред струга.