Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1521

    Съпругът помага при раждането и държи лампата, за да свети на лекаря. Когато лекарят поема в ръце второто близначе, съпругът изчезва заедно с лампата. – Приятелю! – провиква се лекарят. – Ела и донеси лампата. Струва ми се, че ще дойде още едно бебе… – Не, няма да дойда! – отговаря отчаян съпругът. – Изглежда, че тая проклета светлина ги привлича…

  • 4210

    Българското правителство трябва да вземе суверенно решение по въпроса, след задълбочени консултации с нашата страна… Изказване на…

  • 5930

    Изкарай си оная работа изпод чина, защото аз ще ти го изкарам и на мен ще ми стане хубаво, а на теб не.. Учител за пищов..

  • 1052

    Милиционери имат изпит. Всички излизат скъсани, защото въпросите са много трудни. Накрая влиза един смелчага, който е направил много страшни пищови. На първия въпрос да назове един град в САЩ той се почесва по крака, поглежда си подметката и казва: "Ню Йорк". Комисията гледа на картата- има такъв град! На втория въпрос – да назове още един град в САЩ, той се почесва по другия крак, поглежда си подметката и казва "Вашингтон". Комисията е във възторг – и този град го има на картата! Третия въпрос е да назове трети град в САЩ. Той се почесва по главата, мисли, мисли: "Меверето!" На картата няма такъв град. "Кагебето" И такъв град няма. Накрая отгатва: "Чекаго!"

  • 10705

    "….и пророкът шибал на ляво и надясно с дългия си камшик…шибал, шибал…..бабичките!" Учителка по литература (СОУ "Пеио Кр. Яворов" – гр. Варна)

  • 79

    – Защо Шерлок Холмс си няма приятелка? – Елементарно: Уотсън!

  • 11513

    Иванчо, баща му и майка му спят в едно легло. Иванчо по средата. Бащата побутва Иванчо и казва: – Кажи на мама, че татко ти я кани да се повози на влака. – Мама каза, че не иска. – Кажи на мама, че я каня пак. – Мама каза, че отново не иска. След известно време майката побутва Иванчо: – Кажи на баща ти, че съм съгласна да се повозя на влака с него. – Татко каза, че вече е заминал с ръчната дрезина.

  • 9374

    Отива един добричлия на бар за чужденци в Албена, присяда тежко на барплота и заръчва: – Ту колд биирс фур ми! Бармана го хваща за врата и го изхвърля с думите: – Фурми нямаме татарин прост, изчезвай оттука!

  • 1998

    …а сега да клонираме двойките в дневника. Учител по български в 128СОУ в София

  • 9041

    Търся:СЕРВИТЬОРКАХем хубава, хем работлива, хем паметлива

  • 10658

    Пуска се слух,че Брежнев е умрял. Радиото опровергава (гласът на Брежнев): – Някои хора разпространяват неверни слухове, че аз съм бил мъртъв и гласът ми се разнасял от грамофонна плоча… лоча… лоча… лоча…

  • 3351

    Два бика, баща и син седят на хълм и наблюдават кравите в подножието. – Тате, давай да изтичаме и да изчукаме онази първата крава. – Спокойно сине, ще го даваме бавно и ше ги изчукаме всичките!

  • 2496

    След борбата за сърцето на избраната дама в живота на "истинския" мъж предстоят още 3 много важни борби: І-та: Борба за надмощие. ІІ-та: Борба за равенство. ІІІ-та: Борба за оцеляване.

  • 9336

    Обява: "Млада симпатична и ласкава девойка без вредни навици, продава 20 тона цимент."

  • 747

    – Ще ти задам само един въпрос. Но само един, че да ти пиша 3. В каква посока тече тока? – Емииии,…… по часовниковата стрелка Ученически

  • 1454

    – Вуте, верно ли че щели да сменят финансовио министър? – Не. Че си смени само името от Муравей на ?Мура?. – Е па, оти така? – Оти е фафла трепач!