Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1656

    Ергените сами вършат цялата домакинска работа вкъщи, защото нямат жена. А женените я вършат, защото имат жена и тя ги кара да я вършат.

  • 331

    В магазин за авточасти: – Имате ли резервни части за руски коли? – Какво ви трябва? – Десетсантиметрови пирони…

  • 11983

    Едно коте си седяло на пътя.Минавала една крава. Кравата вика. Колко си малко па имаш мостаци. А котето му вика. Ти колко си голема па без сотиен одиш.

  • 11763

    Един мъж завел приятелката си (блондинка) на мач. По едно време тя го попитала: – Скъпи, защо онзи човек с черните дрехи не рита топка?

  • 4043

    Пожар в осеметажен блок. Блондинка, брюнетка и червенокоса не могли да се изнесат навреме и останали заклещени на последния етаж. Дошли пожарникарите, опънали едно платнище и им викнали: – Айде скачайте, ама една по една! Червенокосата скочила първа. Пожарникарите я гледали, докато лети, решили, че е грозна, дръпнали платнището в последния момент и мацката естествено се разпльокала. После викнали нагоре: – Айде следващата да скача! Брюнетката се развикала: – Да, бе да, да не съм луда, нали видях какво направихте. Пожарникарите: – Тази беше толкова грозна, че не заслужаваше да я спасим. Ти си по-красива и сега няма да дръпнем платнището. Айде скачай! Подлъгала се и брюнетката, и скочила. Докато летяла пожарникарите решили, че и тя е много грозна и пак дръпнали платнището. След малко викнали на блондинката: – Ти какво, да не смяташ да останеш горе? Айде скачай! – Ще скоча, ама оставете платнището и се дръпнете най-малко на трийсе метра, да не може да го дръпнете.

  • 5116

    Собствениците на крайградска къща отиват на работа в града и поставят на вратата табела: "Внимание, зло куче!!" Когато вечерта се връщат, виждат, че къщата име обрана, а на вратата виси нова табела: "Защо клеветите доброто куче?"

  • 250

    Един мързеливец спял по цял ден и нищо не го трогвало. Веднъж дошли да го будят: – Лоша новина! Майка ти е умряла. – Тъжно! Много тъжно ще ми бъде утре, като се събудя! – казал мързеливецът и пак заспал.

  • 6112

    Писател: – Представяш ли си: връщам се вкъщи и виждам моя три годишен син да къса на части новия ми ръкопис. – Ооо, нима вече може да чете!

  • 6638

    В България динозаври няма-и да има,те се внос.. Преподавател в СУ

  • 10921

    Вие се надявате да получите тройка на изпита. Ще получите, но от това няма да ви стане по-леко..

  • 5375

    „Белият човек не открива топлата вода, а се къпе“

  • 8612

    Иванчо пита баща си: -Тате, какво е гола вода? -Айрян без кисело мляко!

  • 9691

    Прабългарите били въоръжени с копия, а хан Аспарух с бял кон.

  • 5241

    Белите блокирали дивизията. Няма какво да се яде. Седи Петка и мечтае: – Сега да имаше един самун хляб… Ти, Василий Иванич, ам и аз ам-ам… Василий Иванич се обърнал и пернал Петка зад врата: – Защо отхапваш по два пъти, ти, бе?…

  • 138

    Жена на мутра взела книжка и излиза за първи път на улицата с Мерцедеса на мъжа си. Не изминала даже и сто метра и я спряли полицаи. – Не ви работи левия фар. 10 лева. – Супер! А на мъжа ми вчера в сервиза за същия тоя фар му искаха сто лева.

  • 3911

    – Скъпа, това месо е малко сурово. Вари ли го достатъчно? – Разбира се, мили. В готварската книга пише да се вземе 1 кг месо и да се вари 1 час. Аз взех 300 грама и го варих 20 минути.