Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 960

    Ценоразпис в бар: Цени за посетители, желаещи барманът да отговори на телефонно обаждане от съпруга: 2лв. – "Току-що си тръгна"; 3лв. – "Днес не е идвал"; 4лв. – "Няколко дена не съм го вижда"; 10лв.- "Кой пък е този?"

  • 10839

    Един руснак заминал на екскурзия в щатите със своя Запорожец. За нещастие там се повредил двигателя. Закарал колата в сервиза и работниците му обещали, че ще стане готов на следващата сутрин. На сутринта руснака плаща, качва се в колата и тръгва. Запорожеца се движи 100 метра, спира и тръгва назад. Отново се движи 100 метра, спира и пак тръгва напред. След като това се повторило няколко пъти руснака отишъл в сервиза и попитал какво става. Излязъл механика и казал: – Виж какво, всъщност ние му сложихме двигател от чистачките на Кадилак…

  • 876

    Инкасаторът звъни на вратата. Отваря му малко момченце. Инкасаторът: – Имате тук едни сметки за плащане… Хлапето се провиква към къщата: – Мамо, мамо, чичкото пак е дошъл за пари! Имаш ли да му платиш, или да излизам да си играя на двора?

  • 1853

    Въпрос: Какво е това – едно око, едно ухо, един рог? Отговор: Говедо гледа зад ъгъла.

  • 852

    "-Колега, аз не съм ви приятелката, да ви чакам и тогава да почна." Лекция в ТУ – София

  • 4389

    Съпруга се обръща към мъжа си: – Ти имаш невероятната способност да отлагаш, що се отнася до вършенето на домашна работа. – Не е вярно! – Добре тогава, избери. Или изнеси шезлонгите, или изхвърли елхата.

  • 4983

    "Има отсъстващи – виждам ги!" Ученически

  • 6084

    Семейство отива на лятна почивка в новопостроен хотел. Още с пристигането забелязват група деца, които тичат пред хотела и издават неистови крясъци. Жената се обръща към управителя на хотела с възмущение: – По телефона казахте, че тука няма да има никакви деца…. Управителят: – Че това деца ли са? Изроди….

  • 3921

    – Прибирам се оня ден от командировка, и първата ми работа – поглеждам в гардероба. Няма никой. Гледам и под леглото – и там няма никой. В банята – никой. В килера – никой. В цялата къща няма никой. – Ами жена ти? – Каква жена бе, аз съм ерген.

  • 633

    Установилите се да преспят в подножието на прохода византийци цяла нощ чували, как българите им мислят бъдещето. Кандидатстудентски

  • 5271

    Крикор бил оптимист, а Гарабед песимист. Срещнали се, поговорили се, и на изпращане Гарабед казал: – Сбогом, Крикор. – Ама защо така "сбогом", много черногледо! – Ами знае ли човек… Може например да умреш и повече да не те видя. Или, напротив, да ослепееш и ти мен повече да не ме видиш.

  • 9739

    Две студентки си говорят след изпита.Едната казва: -Аз искарах 6 и на писмения и на устния! -И аз искарах 6 на писмения,но на устния…повърнах.-казва другата.

  • 9244

    Отворили голям универсален магазин в гората. На щанда за хранителни стоки имало нов продукт, който бил голямо чудо и всички животни се редяли на опашка, за да видят какво представлява… Решил и заека да провери – какво е това нещо Жгмуди, за което всички животни в гората говорели. Станал много рано и отишъл до магазина. Но какво да види – опашката – километрична. Чакал, чакал и вечерта тъкмо да му дойде реда и магазина затворил. Отчаял се заека, но желанието му да види какво е това чудо било огромно и той станал още по-рано на другия ден. След дълго чакане най-накрая му дошъл реда.– Един килограм Жгмуди моля! – казал заека на магазинерката.– Съжалявам, но Жгмудите се продават само в непрозрачно пликче, не са на килограм.– Добре дайте ми едно пликче тогава!Щастлив заека взел пликчето, с огромното нетърпение да разбере какво е това. Поразмислил, но решил първо да го занесе при жена си и малките зайчета, за да видят заедно изнената. Прибрал се и още от вратата се провикнал:– Жена, деца, добрах се, взех ги най-накрая тия прословути Жгмуди!Всички се скупчили нетърпеливо около него и заека разтворил пликчето…И какво да видят… Жгмуди!

  • 5321

    – Защо полицаят си държи ножа в хладилника? – За да има хладно оръжие.

  • 8625

    Живей докато не е излязла мода да се мре Неизвестен автор

  • 2929

    Бомбите не падат на земята, а и на островите… Старшина