Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7742

    Съпрузи правят дълго време секс. Мъжът е запъхтян и изтощен. Жената го съжалява и казва: – Ех, милият ми, как си ми се изморил, сега да имаше някой, да те смени…

  • 1304

    Две баби в старчески дом си говорят:– Абе, Пено, сега разбрах защо го наричат писък на модата.– И защо бе?– Абе аз тея младежи като ги видя с тия дрехи и аз пищя.

  • 5414

    Вървяла Лиса в гората. Чула от един храсталак шум. Приближила се, погледнала. – Здравей Бухльо! – Аз не съм Бухльо. – А кой си? – Мишката. – А защо са ти толкова големи очите? – Акам, акам…

  • 6858

    – Мамо, днес директора на училището ме попита дали имам братя и сестри. – Е, и ти какво му отговори? – Ами казах, че съм единственото дете в семейството. – И той какво каза? – "Слава богу!"

  • 8144

    От тримата убити войници, двамата починаха.

  • 8403

    Едно детенце отива при майка си и й съобщава: – Мамо, мамо едни човеци копаят дупка! – Не, сине. Казва се "хора". След малко детето се връща и казва: – Мамо, един "хор" падна в дупката!

  • 9653

    Когато пазите тишина, свършвам по-бързо Учител по физическо

  • 10113

    – В днешно време няма истински приятели. Вчера помолих Иван за 100 лева на заем, а това говедо ми отказа! – Искам да те предупредя, че и аз съм говедо.

  • 744

    – Искам синът ми да се научи да свири на някакъв духов инструмент! – Мислиш ли, че има талант? – Разбира се! От три метра може да угаси свещ!

  • 1878

    Влиза пациент при лекаря и реве: – Има ми нещо на очите, какво ми има на очите, докторе моля те помогни! Погледнал доктора и казал: – Спокойно бе, имаш хемороиди! – Ама как хемороиди на лицето? – А! Ама това лицето ви ли е?

  • 2621

    Студенти влизат в столичен бар. Единият от тях нервно извиква на бармана: – Барман, една каса боза и "Сладкопойна чучулига" до дупка!

  • 6252

    През второто полувреме на мача пропуснахме да проиграем някои много изгодни положения.

  • 6822

    Да влезем в комунизма с лъснати обувки Лозунг във ваксаджийница

  • 6577

    Седи си Моше в механата, пийва си ракийка и иэведнъж: -Моше, тичай бърэо там на дървата ти, някакъв натиска жена ти! Моше скача и хуква…след малко се връща эадъхан: -Абе комшу, това не са моите дърва!

  • 7160

    Ветеринар се разболял и извикал при себе си обикновен лекар и му казва: – Аз съм болен, но искам да ви кажа, че когато аз съм болен при лечението разчитам изключително на интуицията си. Предлагам ви да използвате моите методи и да правите всичко както го правя аз. Докторът го огледал, изписал лекарства и подавайки рецептата на ветеринаря му казал: – Ако до две седмици не се почувствате по-добре, страхувам се, че ще трябва да ви застреляме.

  • 5358

    – Гошко, имаш си сестричка! Какво ще кажеш? – Какво да кажа, татко? Та вие сте ме поставили пред свършен факт!