Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10041

    Една учителка се прибира в къщи и казва на мъжа си: – Днес им обяснявах, обяснявах, обяснявах…урока и накрая даже аз го разбрах.

  • 9640

    В един цирк, след номера с клоуните излиза конферансието и с тържествен глас обявява: – Дами и господа, след малко ще видите детето с феноменалната памет! Публиката ръкопляска, а на арената се появява 2-3 годишно, сополиво, раздърпано и чорлаво хлапе. Конферансието продължава: – Дами и господа, представям ви детето с феноменалната памет! От публиката се чуват неодобрителни шушукания. Конферансието продължава: – А сега дами и господа, детето с феноменалната памет ще опикае хората от първите три реда… В този момент в първите три реда настъпва суматоха. Хората започват да бягат. Над целия този шум, тържествено се извисява гласа на конферансието: – Няма смисъл да бягате, дами и господа, както вече казах: това е детето с феноменалната памет.

  • 6097

    Един катаджия разправя на колегата си: – Реших да си пусна мустаци. – Правилно, човек все с нещо трябва да се занимава.

  • 8885

    Полусанитарен ден Надпис на врата на аптека

  • 11889

    Началникът на караула вижда, че часовият къса бодлите от парче бодлива тел. Прокрадва се зад него и чува: – Обича ме, не ме обича…

  • 9895

    Питат малко хапе дали му харесва новото братче. – Не ми харесва. – Защо? – Ами, има червена кожа и много плаче. – Че защо не го върнете обратно? – Няма да го вземат – вече два дни го ползваме…

  • 10704

    Ти магаре ли си,или какво?Я,излез вънка да кукуригаш! Учител по география в 12 СОУ

  • 9394

    Аз отговорих на Антон, само че хвърлих камъка в неговата градина! Учителка по руски език

  • 361

    – Понякога жена ми е много пестелива.– Кога?– Например на рождения си ден постави на тортата вместо 50 само 25 свещи.

  • 5902

    "Кембоец – 30 стотинки" Надпис на стрелбище

  • 10156

    Въпрос: Какво прави 36-годишна блондинка в училище? Отговор: Повтаря втори клас.

  • 9842

    – Е, това беше! – казва малчуганът на сестричката си. – Нали ти казвах, че татко ще заспи, докато ни чете "Червената шапчица"! Сега спокойно ще можем да погледаме порно по телевизията!

  • 2171

    Въпрос:Защо блондинката е поставила перденца на монитора си? Отговор: защото компютъра има Windows.

  • 9511

    В една пуста местност стоят двама полицаи; никой не минава. Гледат в далечината се задава кола: – А, сега тоя ще го одерем. Поне 10 лв. ще му вземем. – казва единия полицай на другия. Спират колата и питат шофьора: – Аптечка имаш ли? – Имам – отговаря човека и я показва. – А пожарогасител? – Имам – отговаря пак човека и го показва. Полицаите разбрали, че не могат да хванат човека в грешка и го питат: – А касетофон имаш ли? – Имам. – Я пусни нещо. Пуснал човека чалга и полицаите започнали да танцуват. – Какво правите, бе? – попитал ги човека. – Танцуваме за теб, зер дадеш 10 лева. – отговорили му те.

  • 958

    Слонът и мишката отишли в гражданското да се разписват: – Хубаво,че сте решили да се жените, ама размислихте ли? – попитал ги регистраторът. Мишката излязла няколко крачки напред: – Няма време за мислене. Налага се!

  • 12040

    Взеха ми компютъра и се наложи да се задоволявам с телевизора.