Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 375

    Трима полицаи си говорят на интелектуални теми. Първият казва: – Ей, абе вие знаете ли, че на Марс има съществителни? Вторият се замисля и вметва: – Това според мен са само хипотенузи… Третият, много възмутен: – Вие сте абсолютно импотентни по въпроса!

  • 3658

    Попитали радио "Ереван": – Може ли автомобилен акумулатор да убие човек? – Да – отговорило радиото – ако му падне на главата!

  • 11555

    – Мъжът ми се чувства много зле! Трудно диша! – А какво казват лекарите! – Да не му завързвам вратовръзката толкова стегнато.

  • 2190

    – Келнер, супата е много гореща! – Изчакайте малко да изстине! – Нямам време да чакам! – Тогава просто духайте! – Ако имах намерение да духам, нямаше да си поръчам супа, а тромбон!

  • 2373

    Майка идва на гости при дъщеря си. Още от вратата започва с въпросите: – Какво става с тебе? Изглеждаш зле. – Нищо ми няма, мамо. Всичко е наред. – Ти майка си не можеш да излъжеш. На мен всичко ми е ясно, това е заради мъжа ти. – Няма такова нещо, мамо. – Заради него е, знам аз. Лягаш си вечер уморена, боли те главата, а той почва да те тормози, защото мисли само за чукане…. – Не е в това причината, мамо. – Не е в това? А, ясно. Той иска от теб да правиш всякакви извращения в секса… – Защо пък извращения? – Защото всичките са една стока. Ако не са извращения, то той иска да те чука по десет пъти на вечер… – Нищо подобно, мамо… – Не? Странно! А къде е сега тоя евнух…

  • 10986

    …в нощта на 7 срещу 9 септември…. Кандидат-студентски

  • 4386

    Ученичката идва системно без облекло. Забележка в бележник от учител по физкултура

  • 11168

    Двама борци се разхождали из града и отнякъде се чувала музика. – Яааа! – възкликнал единият от борците. – Малка нощна музика! – Как моиш да си толкоз прост бе! К"ва нощна музика, не виждаш ли че е следобяд?

  • 1965

    На животните в гората им било много скучно. Така че се уговорили всеки да разкаже по един виц. Ако дори едно от животните не се разсмеело щяли да изядат разказвача. И така първо зайчето. Реакцията на всички: "Ха, ха, ха…" – магарето мълчи. Изяждат заека. След това вълчо. Всички: "Ха, ха, ха…" – магарето пак мълчи. Два дни по-късно, в присъствието на малкото останали животни, магарето започнало да се хили като обезумяло: – Какво ти стана, бе – пита лъвът. – Абе тоя заек верно може да разправя вицове…

  • 9595

    … и на екрана се появи съобщение, че няма връзка с монитора. Из касиерските неволи

  • 2435

    Днес за разнообразие ще бягате в час, а не от час. Учителка по физическо

  • 9133

    Една жена имала любовник – Пешо Стафидката – дребен и слаб мъж. Един ден съпругът й отворил гардероба и го намерил, както се криел там, и бой, бой… Жената си намерила друг – огромен як мъжага. Прибрал се мъжът й, отворил гардероба, и като видял новия, се обърнал и попитал: – А Пешо къде е?

  • 2600

    Две борчета седят на плаж в Приморско и едното говори на другото: – Е-е-х, ако знаеш миналата година колко добре си прекарахме с жена ми… Плувахме в морето, пекохме се, заравяхме се в пясъка… Тая година ще отида да я изровя.

  • 1653

    Заключение от застрахователна експертиза на компютърна фирма: "Клиентът сам е виновен за повредата на компютъра си, тъй като неправилно го е използвал по време на пожар".

  • 2609

    Двама руснаци стоят пред супермаркет и спорят: – Този път ще вземем две. – Как две бе – оня ден взехме две и не ни стигнаха. Вземаме три. – Как три бе – вчера взехме три и ни остана. Вземаме две. – Не. Три. – Не. Две. – Три. – Две….. И след дълъг и припрян спор, решили да вземат две. Влезли в магазина и поръчали: – Един кашон водка и две репички…

  • 3920

    По-добре да се изсереш на метеното, отколкото да метеш насрано! Принцип