Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2702

    "Кое не е невярно…" Тест на Душка Димова, УНСС

  • 2651

    Погледни се на какво приличаш. Панталонът ти смачкан, обувките мръсни, не си се обръснал. Все едно си петгодишен… Учителски

  • 4103

    Като ти забия един плесник и ще ти вържа сополите на възел Родител се кара на детето си

  • 1755

    Христо Ботев налял туба бензин в огъня на революцията със своята поезия

  • 677

    Вие си запишете изречението, а аз после ще ви го продиктувам Учителка по стоманобетон

  • 3252

    На изпит по кормуване: – Пропътували сте триста метра, когато изведнъж забелязвате, че сте забравили ключа. Какво ще направите? – Веднага ще отбия вдясно и ще сляза, за да видя кой глупак ме е бутал през цялото време.

  • 9201

    – Докторе, защо след като казвате, че всяка цигара е пирон в ковчега пушите толкова много? – Вие да не искате моя ковчег да остане без пирони?

  • 5342

    Мечока и заека били големи приятели. Един ден се срещат на горската пътека и зайю е много омърлушен. – Какво става бе, заю? – Мани, мани!!! Получих повиквателна за казарма!!! – Е и кво? – Шъ ме земат!!! А аз не искам да ходя войник! – Чакай да помислим! – казал мечока и двамата седнали върху пъноевете да помислят. Седяли, мислили, седяли…. и най-накрая мечокът казал: – Виж кво! Ако ти избия двата предни зъба, ще почнеш да фъфлиш, а фъфляци в казармата не зимат!!! Помислил зайо и рекъл: – Верно, бе! Дай да го направим!!! Замахнал мечо, фраснал заека и предните зъби на заека паднали. На следващият ден мечокът седнал върху пънчето и чака заека да се върне от военното. Най-накрая го видял. Зайо тича по пътеката и подскача весело. – Кво стана бе зайо? – попитал мечокът. – Сичко мина есстра! – фъфлейки казал заекът – Дюфтабанлии не зимат!!!

  • 5379

    Търсим фризьорки за мъжко и дамско, твърдо + процент, трудов договор,осигуровки. Обява

  • 1302

    Само на 31 декемви!Новогодишна промоция на Българска народна банка:Събери сто монети от една стотинка, донеси ги при нас и получи един лев!

  • 8285

    Контролните са правени по системата copy/paste и затова няма едно с едно еднакви. Учителка в 164 Испанска езикова гимназия – София

  • 1758

    Някой в строя не пее, но аз го чувам! Военен

  • 4228

    Мутра звъни на колега посреднощ по мобифона: – Тиква, скапа ми се компютъра. Излезна ми некъв син екран… – … и после натисни ОК. – Натиснах. Тиква, тоя тука ми предлага да рестартирам компютъра. Да се съглася ли? – Не веднага. Иначе какъв авторитет ще имаш…

  • 9828

    Майка към своята дъщеря: – Твоят кривокрак любим ми е толкова противен, че с най-голямо удоволствие бих му станала тъща!

  • 1427

    В една сладкарница поръчали торта с надпис "Честит рожден ден". Сладкарят възложил поръчката на помощника си. След един ден двамата се чули по телефона: – Какво стана с тортата? Готова ли е? – попитал сладкарят. – Да, но малко се посмачка, след като я прекарах през пишещата машина. – отговорил помощникът.

  • 106

    Между пияници: – Вече закусва ли? – Не, нито капка.