Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4208

    Срещат се фолк-звезди: – Знаеш ли, – казва едната – според проучванията, откакто излезе новият ми клип продажбите на телевизори рязко са нараснали! – Да… И аз продадох моя…

  • 7366

    Иванчо ще се жени за Марийка в неделя, но в селото пльзнало слух, че Марийка няма путка. Тогава той ядосан отива при нея и я пита: – Марийке ма, сватбата е в неделя, ресторанта е резервиран, музика съм поръчал а цялото село говори, че ти нямаш путка, вярно ли е? – Как бе Иванчо, имам си бе, я виж отдолу. Иванчо се навежда, след което бързо се изправя и пита: – Ами то както се е размирисало ще изкара ли до неделя ма Марийке?

  • 2473

    Говорят си двама приятели: – Ей, много я мразя тая моята тъща… – Аз пък моята много си я обичам. С всеки изминал ден повече я обичам. Ден след ден… Утре ще й правим 40 дена.

  • 7089

    Една блондинка за пореден път бива скъсана на изпита по кормуване. С досада пита своя инструктор този път защо. Той отговорил:– Сгазихте 5 души. Блондинката ядосано отвърнала: – Кажете ми колко души трябва да сгазя, за да изкарам книжка?

  • 3540

    оправихме се и с тези членове Химически факултет на СУ – Малинов – семинари по Теоретична Физика

  • 676

    Влиза огромен мъжага в кабинета на доктора. – Докторе, помагай! Отдолу съм като бебе! – Глупости! Я се виж каккъв огромен мъж си! Сестра, пригответе пациента за преглед! Сестрата води пациента зад паравана и му казва да се съблече. След няколко секунди излиза пребледняла и казва: – Докторе, вярно е като бебе! – Вие и двамата ли се побъркахте? – Вярно бе докторе! 52 сантиментра му е дълъг и тежи 3.5 кг.

  • 5779

    Доктор по пътя към работа вижда едно циганче да рови едно лайно. – Какво правиш с това лайно? – Доктор. Ядосал се доктора и си казал "Ако още веднъж каже че прави доктор ще кажа на полицая". На следващия ден пак същото циганче рови в някакво друго лайно. Доктора питал пак: – Какво правиш с това лайно? – Доктор. Вбесил се доктора и казал на полицая за циганчето. Полицая го успокоил: – Утре ще мина оттам и ако ми каже, че прави полицай ще го пребия. На сутринта същото циганче ровело пак в някакво лайно. – Какво правиш с това лайно? – Доктор. – Как така доктор? Що не каза полицай? – Абе за полицай трябват две редки…

  • 4045

    Въпрос: Какво прави блондинка в Световния търговски център? Отговор: Чака самолет…

  • 10079

    Вярна везна е тази, която показва винаги едно и също тегло.

  • 4601

    Ветеран от войната на посещение в болница. Главният лекар го развежда. Влизат в една стая. Сестрата докладва – този пациент е с 38 градуса температура, другия с 39… – Глезотии! – обадил се ветеранът – 38, 39 и легнали. Ние навремето в гората по 50 градуса вдигахме и пак не лягахме! Главният лекар се навел над ухото му и пошепнал: – Господине, при температура над 42 градуса човек умира. – Аз майтап си правя, бе! – отвърнал ветеранът – Къде ти при оня студ, я сме стигали до 25 градуса, я не!

  • 10912

    На бойното поле се раздавали виковете и стоновете на мъртъвците.

  • 10180

    Две блондинки се срещат на спирката. Едната пита:– Кой автобус чакаш?– Двойката, а ти?– А пък аз двадесет и две.Двете в един глас:– Супер ще пътуваме заедно!!!

  • 2036

    Яйца собствено производство. Табела в магазин

  • 2196

    – Господи, в кътника ви виждам огромна дупка, огромна дупка! – възкликва зъболекарят. – Нямаше нужда да го повтаряте, знам – отвръща нервно пациентът. – Аз не повтарям – засяга се зъболекарят, – това беше ехото…

  • 8776

    Не бих казала, че ще е грешно, ако го напишете вярно. Учителка

  • 11778

    – Докторе, искам да ме кастрираш! – Ама как, така няма да можеш да имаш деца вече! – Именно. – Ама ти това обмисли ли, го – все пак важно решение е… Обсъди ли го със семейството ти? – Да, даже гласувахме. 17 за, само 2 против.