Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1920

    Малко момченце пита приятелчето си:– Пешко, твойте родители плашат ли се от анимационните филмчета, бе?– Не, разбира се.– А моите се плашат, щом почне някое анимационно филмче и бягат в спалнята, завиват се през глава и се тресат от страх!

  • 10501

    Шерлок Холмс и Доктор Уотсън пикаят в тъмнината зад ъгъла… – Холмс, защо аз пикая толкова шумно, а вие практически не се чувате? – Елементарно, драги ми Уотсън! Това, приятелю мой, е защото вие ми пикаете на обувките, а аз на свой ред ви пикая в джоба…

  • 11531

    Някой хора си мият чиниите преди формите на живот развили се върху тях да открият колелото!

  • 1705

    Един полицай спира една Лада и започва да разпитва шофьора за документи,оборудване на автомобила и т.н.Оказва се,че всичко е на лице.Полицая не се отказва лесно и продължава: "Касетофон има ли в тази кола?" "Има и касетофон" – отговаря шофьора "Радио има ли"- отново пита полицая "Ами има и радиo" – пак шофьора "А Кондьо имаш ли на касета?" "Да имам и Кондьo" "Ами пусни го бързо" – настоява му пагона И така вече от колата чалга ехти, полицая започва да кърши снага ту-на ляво,ту-на дясно,гледа умно и вика: "Хайде лепи десетакаq не ме гледай!"

  • 7804

    Един борец хванал златната рибка и какво направил с нея: – Претопил я и си направил ланец.

  • 6079

    Едно габровче загубило един лев. Започнало да плаче. Срещнал го друг габровец и запитал: – Защо плачеш, детенце? – Загубих един лев. Габровецът съжалил детето и му дал един лев. Габровчето пак заплакало. – Какво има сега? – запитал учуден габровецът. – Ако не бях загубил единия лев сега щях да имам два.

  • 6292

    Една змия излязла от дупката си и хукнала. Тъгъдък-тъгъдък и по едно време се спряла. – Абе, аз съм змия бе – с-с-с-с-с-с-с-с.

  • 10375

    Заекът влиза в кръчмата и вика: – Кой ще се бие с мен? – Аз! – става лисицата. – Я да излезем навън. Отвън се чува "бум, прас", и след малко заекът пак влиза в кръчмата: – Има ли още някой да се бие с мен, че лъвът вече трябва да си тръгва?

  • 9153

    Копчето за изключване на телевизора е четвъртото отгоре надясно. Указание

  • 9903

    "След като не можах да открия истината във виното, вече пия водка."

  • 11020

    Хем енд егс с яйца Меню в рестоарант

  • 7690

    Англия вкараха 9 гола, само един от които точен… Коментар, БНТ

  • 11001

    – Докторе, след операцията ще мога ли да бъда баща? – Ще можете, но само духовен…

  • 4982

    Един пътнически самолет бил отвлечен от група терористи. Те заплашили, че ще почнат да убиват хората на борда по техния произход, и то по азбучен ред! След като не им били "уважени" желанията, те почнали да изпълняват обещаното и стигнали до буквата К. Едно малко азиатче тогава се обрнало към баща си: – Татко, ние нали сме китайци? А бащата го ръгнал: – Шшшт! Днеска сме японци!

  • 4147

    Учителката пита Иванчо:– Колко е 3+2?– Пет – казва Иванчо.– А 2+3?– Шест – отговаря Иванчо.– Е как шест бе, Иванчо, то е едно и също!– Как ще е едно и също? Едно и също ли е да мина да ви взема и да взема да ви мина.

  • 6267

    Синът на мутра трябвало да се яви на приемен тест за следване в университета. Баща му сложил в плик 6000 долара с бележка: "По хиляда за всяка единица от оценката". След изпита в плика намерил 4000 долара със следната бележка" "Ресто."