Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3055

    Интересно… Защо единственото списание, което пише само за блести, се нарича "Здраве"?

  • 6538

    Обхождайки военните си бази, македонският президент Киро Глигоров открил два бомбардировача и решил да нападне САЩ. Обадил се на Бил Клинтън и му заявил,че ще обстрелва Бостън. Докато двата самолета пускали бомби над американския град, македонците се окопали и зачакали ответен удар. Чакали седмица, две – нищо. Глигоров пак вдигнал телефона и съобщил на Клинтън, че този път ще обстрелва Ню Йорк. Самолетите пак бомбардирали, македонците пак се окопали и отнове две седмици – нищо. На третата седмица Киро Глигоров пак звъннал на щатския си колега и го заплашил: – Клинтън, днес нападам Вашингтон! В отговор от слушалката се чуло: – Копеле мръсно, само да ви намеря на картата ще ви разкажа играта!

  • 7724

    Кой е изял фазовата диаграма? Признайте си, зайци! Химически факултет на СУ – Физико-химия -Доц. Пенева

  • 5006

    – Оле, толкова се притеснявам… Нищо няма да направя на изпита! – Не се притеснявай! Не може пък нищо да не си запомнила! – Сериозно ти говоря, бе! Даже столицата на Европа не се сещам коя е… Из разговор между кандидатстудентки

  • 2749

    Съдят жена, че пребила мъжа си. – Защо го бихте? – пита я съдията. – Представете си, господин съдия, звъни ми по телефона, кара ме да изляза по-рано от работа, разтурил спалнята, съблича ме гола, поваля ме на чаршафа и вика: „Честит първи април, скъпа!“

  • 5406

    След Освобождението България е обявена за трубадурно княжество. Из кандидатстудентска работа

  • 8440

    Реклама на автомобилна къща, продаваща коли на изплащане: "Ако искате да стъпите отново на краката си, пропуснете една вноска."

  • 4759

    Учителката: – Иванчо, днес домашната ти работа е написана доста добре. Сигурен ли си, че никой не е помагал на баща ти?

  • 5732

    – Кой е там? – Мъжът ти, връщам се от командировка! – Лъжеш, на него гласът му е тънък, а твоят е дебел. Ама няма нищо, влизай…

  • 10059

    – Ще пиете ли нещо? – Не, благодаря. – Може би чай? – Не пия чай. – Кафе? – Не пия кафе. – Уиски със сода? – Не пия сода.

  • 6916

    – Слушай, Иване, когато искаш да ти върна парите, аз страшно се ядосвам. А когато не ти ги върна, ти се ядосваш. Защо трябва да си хабим нервите? Дай да си говорим за футбол!

  • 5995

    Две реки, две планини, две очи разплакани!

  • 9919

    – Келнер, някой ми е откраднал чадъра! – Пада ви се. Нали ви казах да не говорите толкова високо, че днес ще вали.

  • 8140

    Портиер се кара на пияница, заспал на тротоара: – Точно тук ли намери да се проснеш? – Я, че кой те е карал тъкмо тук да си строиш къща?

  • 9718

    Един 102 годишен дядка решил да се жени за две години по-младата му съседка. Отишъл той в църквата да уговори датата с попа. Попа му казал обаче: – Не мога чадо, тази седмица не мога, ела другата ще ви приема с булката. – Хм, дядо попе, другата се жени татко, не мога. Попът доста се стреснал, но отвърнал: – Еми, чадо ела по-другата, пак ще съм свободен. – Нееее, дядо попе, по-другата ще се жени дядо ми. Попа вече едвам сдържайки го попитал: – Абе какво е тва вашето семейство, кви са тия сватби? Как така дядо ти ще се жени? – Ми и той не иска, ама техните го карат!

  • 11440

    На изпит по физика. Влиза първият студент. – Колега, представете си сега че пътувате във влак. – казва изпитващият. – Става ви горещо, какво ще направите? – Ами ще отворя отворя прозореца. – казва студента. – Добре, това до какво ще доведе, до намаляване или увеличаване на скоростта? – До намаляване. – Грешен отговор, колега, съжалявам – двойка. Излиза студента и предава на другите. Влиза вторият. И на него изпитващият задава същия въпрос. – До увеличаване. – казва уверено студента. – Грешен отговор, колега, съжалявам – две. Излиза отчаян студента и предава на следващите. Влиза трети. – Така. колега, представете си сега че пътувате във влак. – казва изпитващият. – Става ви горещо, какво ще направите? – Ами ще си съблека якето. – казва студента. – Добре де, ще ви стане още по-горещо? – Ами ще си съблека пуловера. – хитро пак отговаря студента. – Добре де, ще се пукнете от жега в купето, какво ще направите? – Абе от жега умирам ама не отварям прозореца!