Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1290

    Какво е хубаво и какво е лошо Хубаво: Жена ти е бременна.Лошо: В утробата й има цели три бебета.Много лошо: Направил си операция за стерилизация. Преди три години. Хубаво: Жена ти не говори с теб.Лошо: Иска развод. Много лошо: Тя е адвокат. Хубаво: Синът ти расте.Лошо: Свалил е възрастната ви съседка.Много лошо: Ти също. Хубаво: Синът ти прекарва много време в стаята си.Лошо: В стаята му намираш скрити порнофилми.Много лошо: Имате на някои от тях. Хубаво: Мъжът ти най-накрая е съгласен – стига толкова деца! Лошо: Не можеш да си намериш противозачатъчните. Много лошо: Взела ги е дъщеря ти. Хубаво: Твоят мъж добре се ориентира в модата. Лошо: Ти разбираш, че той тайно е обличал дрехите ти. Много лошо: На него му стоят по-добре. Хубаво: Провеждаш беседа за пчеличките и тичинките с дъщеря сиЛошо: Тя постоянно те прекъсва… Много лошо: …и поправя. Хубаво: Синът ти излиза на първа среща. Лошо: С мъж. Много лошо: Който е твое гадже. Хубаво: Дъщеря ти си намира работа веднага след завършване на института. Лошо: Като проститутка. Много лошо: Някои от колегите ти са й клиенти. Ужасно: Тя печели повече от теб. Хубаво: Четейки всичко това, ти се усмихваш. Лошо: Познаваш хора с подобни ситуации. Много лошо: Ти си един от тях.

  • 7550

    В същият ден, в който дъщерята получила шофьорска книжка, баща й я помолил да го повози. Тя се съгласила. Широко усмихнат той се качва отзад, на седалката зад шофьора. – Ама, татко, защо не седнеш отпред, до мен? – пита дъщерята. – Чаках този момент 15 години, от онова време, когато беше малко дете. Сега вече е мой ред да седя зад тебе и да ритам с крака по седалката.

  • 10991

    – За какво ви е това приспивателно, – казва лекарят недоумяващо – след като всяка вечер висите до два часа в бара? – То не е за мен, а за жена ми…

  • 3908

    Балканският полуостров се е намирал в северните части на Земята.

  • 2874

    Ще ме накарате следващия път да вляза отзад! Мехмед Дикме, министър

  • 8730

    Как отговаря Тити Папазов, като го викнат?– Тити?– Аз-аз.

  • 9701

    На червено минават само тези които имат много "зелено"!

  • 2641

    – Господине, моля ви, дайте ми десет лева! От сутринта не съм хапвал нищо… – Аз също. – Тогава дайте ми двайсет и ще ви поканя да вечеряте с мен.

  • 8786

    Келнерът: – Чашата ви е празна. Искате ли още една? Гостът: – Неее, за какво са ми две празни чаши?

  • 3557

    Малко момче отива с майка си на паэар.Вижда сергиите с колела и се обръща към нея: -Мамо,купи ми колело!-помолило я то. -Няма! -Тогава като се приберем в къщи ще играем на една игра. Майката се съгласила и като се прибрали,детето каэало на майката да се съблече и да легне на леглото.Тя се учудила много,но решила да види на какво си играе синът й.Момчето облякло халата и пантофите на башта си,иэляэло от банята и каэало: -К`во си легнала като стара кранта ,ставай и се обличай да идем да купим на детето колело!

  • 3839

    Възрастен професор разказва на колегите си: – Оня ден спя и сънувам, че чета лекция на студентите си. Събуждам се и какво мислите? Наистина чета лекция на студентите си.

  • 1301

    Петка влетява при Чапаев: – Василий Иванич, изпращат ни за подкрепление женска рота! Чапай става, закопчава си панталона и казва: – Петка, махни веднага тази коза от дивана!

  • 7446

    – Татко, кога е рожденият ми ден? – След три месеца, Гошко. – Искам да ми подариш една сестричка! – Не мога, Гошко, срокът е много къс. – А защо не направиш това, което правиш във фирмата? Нали винаги казваш, че когато имаш много бърза поръчка, наемаш повече работници…

  • 2567

    – Кумице, къде си си скъсала чорапогащника? – Закачих го на един танк. – На какъв танк, бе? – На тия, дето ги слагат по пагоните.

  • 10652

    Като нямаш химикалка пиши на лист тогава. Училищен

  • 3099

    "А, келнера, донеси и два свински чапонеца, а се наджмуаме!" Допълнение към поръчката в заведение в Драгичево