Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11132

    Плуват Чапаев и Петка по голямата река Урал. Гребат с последни сили, а Чапаев държи куфар. – Василий Иванич – вика Петка – хвърли куфара, ще се удавиш! – Не мога, Петка, в него са картите на дивизионния щаб. И двете тестета…

  • 2579

    В поликлиниката: – Докторе, при вас ли си забравих бикините преди малко? – Не, аз съм зъболекар. – Аха… Сигурно са останали при очния доктор.

  • 2453

    Искаше му се да подскочи, да полети от радост, но на гърба му като камък тежеше ковчега на тъщата…

  • 8351

    Питам, какво е искал да каже Ботев с думите "лежи и пъшка"… (В час по литература

  • 7516

    Белите се скрили в една къща и не искат да се предават. Чапаев заповядва: – Петка, напред! Аз после ще отмъстя за тебе.

  • 2338

    Срещат се двама приятели. – На къде? – Търся сина си. По улиците го няма, и в интернет клубовете, и в кафенетата… – Може да се е отбил в училище.

  • 10312

    Мъж пита шофьор на такси: – Колко ще вземеш да откараш тъщата ми до Странджа? – 100 лева дотам, 200 за отиване и връщане. – Ще ти дам 300, ако е без връщане.

  • 5894

    Във влака се возят епископ и посланик. Возят се и спорят, кой от тях има по-висока титла. – На мен ми викат "Ваше преосвещенство" – казва епископът. – А пък мен ме наричат "Ваше превъзходителство" – казва посланикът. След половин час спорове, седящият в купето пътник не издържал и казал: – От нас тримата, аз съм с най-висок ранг. – Какъв си пък ти? – в един глас питат двамата. – Данъчен! – Е защо да си с най-висок ранг? – Защото като ме видят търговците и веднага викат – "О господи, пак ли си ти!

  • 5757

    Вместо сироп за кашлица аптекарката дава на гражданин разхлабително. След два дена лекарят го пита: – Кашляте ли още, господине? – Не смея и да помисля за кашлица, докторе!

  • 6309

    Шварценегер лежи с любовницата си в леглото. Изведнаж на вратата се звъни. – Ужас! Мъжът ми!! – Къде ти е запасният изход? – Нямам такъв! – Добре, тогава къде искаш да бъде!?

  • 7451

    Слон и мишка вървяли заедно из пустинята. Голяма жега, слънцето пече, няма къде да се скрият… По едно време мишката казала: – Слоне, дай ти мина отляво да се скрия малко в сянката ти, а после ако искаш ще се сменим?

  • 5865

    Горбачов поканил Рейгън на гости в Москва. Пристигнал той. Всичко имало в изобилие – девойки, хайвер, водка… На сутринта Рейгън казва: – Слушай, приятел, а има ли в Москва река? Да се изкъпем! – Абе, има, ама е забранено да се къпеш в нея. – Стига бе! Нали ти си главният тука? – Ами добре, да вървим тогава… Изкъпали се в реката. Тръгнал да излиза Горбачов от водата, а срещу него пазача. – Ти що се къпеш тука, бе? Нали знаеш, че е забранено? Сега ще платиш глоба! Горбачов: – Ама аз съм Горбачов! Пазачът: – Да бе, как пък не! Сигурно оня дето е в реката, като излезе ще каже, че е Рейгън…

  • 8326

    – Ало, полиция! Елате веднага! Обрали са ми колата! – Какво са ви взели? – Всичко! И касетофона, и таблото, даже кормилото и педалите! – Добре, пращаме патрул. След десет минути: – Ало, полиция! – Какво? – Може да не идвате. Бил съм седнал на задната седалка.

  • 4123

    – Скъпа, закъсняваме, а ти от един час се гримираш! – Хубавата картина изисква много работа. – Ти не рисуваш, а реставрираш.

  • 2532

    – Новия пациент ще го обслужвам само ако гипсирате и другата му ръка, професоре! – оплаква се медицинската сестра.

  • 9740

    След сражението изправят войник пред военен съд. – Защо избягахте от противника? – питат го. – Бяхте въоръжен до зъби, а не се бихте! – В едната си ръка държах пушка, а в другата – граната. И двете ми ръце бяха заети. Какво можех да направя на врага – да го ухапя ли?