Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5870

    Рано пиле – рано пее, но и рано го колят.

  • 10402

    Разговор между приятелки: – Вярно ли е, че роднините на твоя любим те мразят? – Вярно е… Жена му направо е готова да ме удуши.

  • 2067

    – Ало! Чувате ли ме? Прочетох че сте загубили куче и давате голяма награда на този, който го намери! – Да. Намерихте ли го? – Не, обаче почвам да го търся! Може ли да получа аванс?

  • 2199

    Цицки да напуткат заведението! Ядосан управител на таверна

  • 7747

    Полицаи отиват в музей. Екскурзоводката ги посреща. След кратка разходка тя им показва едно яйце и пита: – Някой знае ли от какво е това яйце? – От щраус – казва един полицай. – Много добре. Когато полицаите си тръгват екскурзоводката пита: – Имате ли някакви въпроси? Полицаят, които каза какво е яйцето пита: – Извинете, имате ли яйца от други известни композитори?

  • 7095

    …ако нямя билет, пътникът е длъжен да си купи от водача на превозното средство… …водачът на превозното средство НЕ е длъжен да продава билети… Из новата наредба за превоз на пътници с масов градски транспорт на територията на столична голяма община!

  • 232

    – Гошко, ти луд ли си? Защо си купил на баба си за рождения ден футболна топка? – А тя луда ли е, като ми купи книга?

  • 3577

    По време на семеен скандал: – Значи така, а? Можеш да пиеш цял живот едно и също уиски, а не можеш ддва дни да ядеш едно и също ядене…

  • 2375

    "Рейгън – враг номер едно на Тутраканската селищна система!" Надпис на табела

  • 10446

    – Не сте прав, като твърдите, че не предприемаме никакви мерки срещу закъсненията на влаковете, господине. Нима не сте забелязъл, че в салона за пътници има три нови пейки?

  • 1561

    Старшина минава медицинска комисия. При очния: – Затворете лявото око. Коя е буквата? Старшината мълчи. – Затворете дясното око. Коя е буквата? Старшината мълчи. – Какво, съвсем нищо ли не виждате? – Не, виждам си отлично – просто съм забравил как се казваха…

  • 8201

    По пътя към църквата младоженци загиват в катастрофа и се оказват пред вратите на рая. В очакване на Свети Петър те разсъждават, дали не е по-добре да се оженят в рая, така и така са били тръгнали да вършат тая работа.. Излиза по едно време Свети Петър и те го питат. Той се позамисля малко и казва: – Хм, не знам , не знам. Чакайте да проверя нещо. Влязъл свети Петър в рая, няма го една, две седмици и пак се появява. – Да – усмихнат казва той – можете да се ожените в рая. – Чудесно! Добре де, ами ако нищо не излезе от брака ни? Можем ли да се разведем? Лицето на свети Петър се налива с кръв и той крясва: – Абе вие, да не сте луди бе!? Две седмици обикалям из рая, да ви търся свещеник, мислите ли, че тук ще мога, да ви намеря и адвокат!?!!

  • 7005

    …събуждам се сутринта след страшен запой, и гледам – нищо ми няма! Лежа си кротко в канавката, якето ми го няма, дънките ми ги няма, портмонето ми го няма, часовника ми го няма… Абе изобщо – нищо ми няма!

  • 11615

    Мутра отива да си плати телефонната си сметка. Започва да се възмущава по повод сумата за разговори: – В Рим съм звънял – ще платя. В Атина съм звънял – ще платя. Но в ДДС не съм звънял – няма да го плащам!

  • 4353

    "Аз знам, че нищо не знам,но учителят не знае това" Между ученици

  • 8515

    – Сто мили в час? – изненадва се шофьорът. – Та аз се движех със скорост не по-голяма от петнайсет мили в час! – А може би ще кажете, че изобщо сте стояли на едно място? – ехидно пита полицаят. – Ами да! Практически направо бях спрял! – Чудесно! Глоба от сто долара! – За какво? – За спиране на непозволено място.