11008
Блондинка спира с автомобила си на бензиностанция. – Пич, какъв бензин имаш? – пита тя бензинджията. – 95.- отговаря той. – А стига бе! Нещо по-прясно няма ли – 98 или 2000?
Попитали радио Ереван: – Кой е ужасът на човека паяк? – Без съмнение човека чехъл!
Един черен жребец препускал през пустинята-седмица, две, месец. По едно време видял кръчма. Влязъл вътре, тропнал с копито по бара и казал на бармана: – Слушай к"во, искам да ме напоиш, да ме нагостиш, и утре рано сутринта да ме събудиш защото страшно бързам! Бармана така и направил, напоил го, нагостил го и на следващата сутрин отишъл да го буди. Нямал кофа с вода, затова му лиснал кофа с бяла боя. Коня се събудил разплатил се с бармана и тръгнал на път. Препускал седмица, две и видял оазис. Решил да се освежи малко. Навел се да пие вода, видял отражението си и възкликнал: – Еееее, каъв тъп барман – събудил е друг кон!
Млади съпрузи, женени вече от месец, още не знаят как се прави секс,така че отиват за съвет при сексолог.– Всичко е много просто. – обяснава той. – Когато се върнете в къщи, първо се съблечете. После нека мъжът да легне върху жената и да направи онова, което прави бикът на пролет.Вечерта новобрачните изпълняват поръчаното от лекаря. Събличат се,мъжът ляга върху жената, отваря уста и реве:– Муууууууу!
Сержант проверява знаят ли новобранците основните задължения по охраната на поста и пита: – Какво трябва да направите, ако през нощта видите подозрителен човек, който пълзешком се промъква покрай поста? – Ще вдигна ротния командир и ще му помогна да се добере до леглото…
Направили Наборна комисия в гората. Заекът обаче не искал да ходи войник и решил да си отреже едното ухо. Отишъл на преглед и го обявили за НгВС (негоден за военна служба) поради инвалидност. Това обаче се разчуло и вълкът решил да си отреже опашката. Обявили го също за НгВС. Слона също нямал желание да ходи в казарма и решил да си отреже оная ти работа. Тръгнал към комисията да го преглеждат, но те като го видели още от далече се провикнали: – Слоне, ти не идвай, тебе няма да те вземем, ти си дюстабанлия.
Купува си един тип компютър, но не бил много на ти с тези машини. След няколко дена твърде разярен позвънява във фирмата, от която си е закупил компютъра: – Изобщо не съм доволен от този компютър и можете ли да ми обясните какъв е този "General Failure" дето си позволява да ми чете диска?