Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 593

    В ресторанта. Келнерът се приближава към масата. – Какво ще обичате? – Шишчета. – Чудесно! – Печено пиле. – Прекрасно! – Торта и плодове. – Не е лошо! – Бутилка вино. – Добре! Съжалявам, но имаме само картофени кюфтета и чай… – Но защо не казахте веднага? – Знаете ли, толкова красиво се изразявахте…

  • 5646

    – Скъпа, винаги когато ми искаш пари си мила и любезна. – Мили, но аз съм винаги мила и любезна с теб. – Точно в това е проблемът!

  • 8658

    – Подсъдими, вие сте осъден на 3000 марки глоба или на десет дни затвор. Ще платите или ще лежите? – Предпочитам да отлежа. Още първия ден осъденият получил закуска парченце хляб и чаша слабо кафе. – Искам да говоря с директора на затвора – ядосал се той – Да не би да искате да ме убедите, че това е закуска за триста марки дневно!

  • 8971

    Английски лорд излиза от клуба и среща стар, мръсен просяк. Вади банкнота, подава му я и казва: – Господине, ето Ви пет лири, купете си кутия от най-скъпите пури! – Сър, – отговаря просяка – аз не пуша! Лордът вади друга банкнота: – Ето Ви тогава десет лири, купете си бутилка от най-хубавото уиски! – Сър, – отговаря просяка – аз не пия! Лордът вади следваща банкнота: – Ето, вземете тогава сто лири и отидете в най-скъпия бардак, изберете си най-хубавата мръсница и прекарайте една незабравима нощ с нея! – Сър, – отговаря просяка – Вие сигурно се шегувате! Какъв ти секс при моето състояние и възраст?! Тогава лордът казал: – Господине, ще Ви дам хиляда лири, ако отидите на адреса, който ше Ви дам, позвъните на вратата и когато излезе жена ми, й кажете: "Лейди, ето до какво положение изпада човек, когато нито пие, нито пуши, нито по жени ходи!".

  • 5967

    Моля, пазете касовия си фиш! Клиент, изгубил фиша си, дължи глобално 5 лева! Надпис в закусвалня

  • 6351

    Иванчо седял до Мариика и преписал от нея на контролната. Госпожата го пита: – Ти защо преписа от Мариика? – Не съм. – Ами защо тогава грешките ви са еднакви? – Сигурно защото имаме еднаква госпожа…

  • 3015

    В едно щъркелово гнездо: – Мамо, къде е татко? – Той носи бебета по света и радва много семейства! Няколко месеца по-късно майката-щъркел пита сина си: – Къде беше цял ден? – Плаших гимназистки!

  • 1827

    Защо слоновете не играят кючек? Защото не могат да щракат с пръсти.

  • 11251

    Двама борци се срещат и единия забелязва, че другия носи тиган на главата си! Пита го: – Абе, какъв е този тиган на главата ти бе, говедо? Другия отговаря: – Тефал мисли за всичко!

  • 11310

    -Докторе, вчера получих киселини! -оплаква се пациент. -Бъди сигурен, че пратката не е от мен.

  • 11309

    Двама студенти на лекция. Единият чете вестник и след два часа се обръща към другия, който слуша лектора: – За какво говори? – Още не е казал.

  • 1987

    Всеки е длъжен сам и доброволно да се подготви за Комунизма! Лозунг в казармата преди 1989г.

  • 1823

    Родителите на Софроний Врачански умират много рано. Преди да умрат те казват на сина си и тои да умира по-бързо.

  • 7308

    Андропов излязъл с предложение да бъде уеднаквено астрономическото време в света и се мотивира така: – Честитя Новата Година на японския си колега, а при тях тя била преди 5 часа. Обаждам се на Рони да му честитя – тя ще бъде след 8 часа. Обаждам се на папата да му изкажа съболезнования за покушението, а то още не било извършено!

  • 2667

    Класическа ситуация – Трабант се удря в голям черен Мерцедес. Шофьорът на Трабанта е в ужас, но решава, че така и така е мъртъв, поне да си направи кефа. Изскача от колата, вади една манивела от багажника и започва да троши Мерцедеса. Чупи стъклата, огледалата, изкривява ламарините… Накрая оглежда, какво е направил, сяда в Трабанта и си заминава. В Мерцедеса седят две мутри. Единият с мъка затваря провисналото си чене и казва: – Ебаси, а представяш ли си, кво щеше да стане, ако ние го бяхме ударили тоя…

  • 9564

    Генерал се връща от еднодневна отпуска и пита редник Каракочев: – Какво стана докато ме нямаше, редник? – Нищо, генерале… – Сигурен ли си?! – Ами… само едно куче умря… – Какво куче? – Дето яде от червата… – Какви черва? – Тези на коня… – Какъв кон? – Дето умря докато теглеше каруцата… – Каква каруца? – Тази с водата… – Каква вода? – Тази с която гасихме пожара… – Къде пожар? – Ами…полка… – Какво? Как? – Ами от фаса на Любо… – Ама Любо не пуши…? – Е, и вие ще пропушите, ако ви откраднат знамето…