Две мутри в съседни килии на затвора си чукат по стената: – Брато, ЧНГ! – Каква Нова година бе, още е жътва? – Идвам от следователя, каза ми, че ни дават по още една година…
Заекът влиза в кръчмата и се провиква свирепо: – Кой ще се бие с мен?! Вълкът става и казва: – Аз! Заекът се присламчва до него, прегръща го приятелски и се провиква пак: – А кой ще се бие с нас двамата?!
– Къде беше вчера цяла нощ? – В женското общежитие. – И какво прави? – До сутринта чуках. – Уау! Разказвай подробно! – Какво подробно? Чуках, чуках, но нито една врата не отвориха.
Блондинка започва мие косата си с шампоан, но в банята влиза нейна приятелка. – Защо преди това не си си намокрила косата? – Защото на шишето пише: "За суха коса".
Седи си един полицай на магистралата и по едно време му се обажда негов колега: -Шефе,към тебе идва една блондинка.Спри я, отиди при колата й, отвори вратата и си свали гащите. Послушал го, спрял блндинката,отишъл при нея, свалил си гащите, а тя казала: -Ееее…. пак ли проба за алкохол!?