Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5127

    На автобусната спирка: – Извинете, знаете ли кога пристига автобусът? – I don`t know. – Какво значи това? – Не знам. – Не би трябвало да ми говорите на чужд език щом нямате представа какво означава!!

  • 9385

    Една студентка се явява на изпит при много стеснителен асистент, който се чуди как да си поиска. Хък-мък, по едно време той казал: – Ами не знаете колежке, ама нали, ако може така… разбирате за какво става дума… – Да изплюя дъвката или да си сваля бикините?

  • 4244

    По случай 70-годишния юбилей на Живков членовете на Политбюро предложили на столичния народен съвет София да бъде преименувана в град Тошингтън. Поискали мнението на Москва и оттам отговорили: "По принцип не възразяваме, но ни се струва по-подходящо името Тошква."

  • 2041

    Муцка, здрасти. Аз съм в козметичния салон. Тука една гадна клиентка ме изнервя и аз й чопля тука една пъпка – белег да й остане дано! Оф, писна ми, аре чао. Съобщение

  • 9497

    – Кой мъж е оптимист? – Всеки, който седи на седалката в автобуса и се мъчи да се запознае със стоящата до него права млада и красива жена.

  • 4945

    Зъбите са ти толкова зле, като че ли си захапала снаряд. Зъболекарка към пациентка

  • 8685

    Живеем във време, когато всички пътища водят към комунизъм! Лозунг на ж.п. гара Струпец, 1982 г.

  • 8614

    – Разправят, че в театъра играят пиеса, която не се харесва на зрителите. Постановката била пълен провал. – Провал е меко казано! Вчера, като се обадих в касата на театъра и попитах в колко часа започва спектакълът, те ме попитаха: "А на вас в колко ще ви е удобно?"

  • 7139

    Баба Илийца се качила на латвиятя и тя я откарала на другия бряг

  • 7257

    Питат радио Ереван: – Какво си мисли куче в пустинята? Радиото помислило и отговорило: – Ако скоро не видя дърво ще се напикая!

  • 950

    След представление, хор от шестима певци отишли да се почерпят. Когато тръгнали да се прибират, диригента казал: – Чарли, ти ще караш. Прекалено си пиян, за да пееш с нас отзад.

  • 4648

    Едно ченге – катаджия – вижда странна гледка: едно полско Фиатче приближава към него, ама цялото се тресе и подскача. Спира го и пита шофьора : – Абе колега… К"во става? Що ти подскача така колата? – (Хлъц) (Хлъц) Ми не знам… (Хлъц) (Хлъц).

  • 9393

    На улицата е седнал сляп просяк. Минувач пуска банкнота в шапката му и отминава, но след две крачки се обръща и вижда как слепецът брои парите. – Не те ли е срам! Ти си толкова сляп, колкото и аз! – Не викайте така, господине! Слепецът, който седи тук, ме помоли да го замествам, докато отиде на кино. Аз, естествено, не съм сляп, аз съм ням…

  • 6189

    Борец отива в скъп магазин да си купи часовник. Продавачът му препоръчва последен модел Ролекс: – Страхотен модел, пълен автомат, херметик – спокойно може да се къпете с него. Борецът го харесва и си го купува. След време влиза запъхтян в магазина с часовника на ръката и казва: – Абе брато, не ми каза откъде се пуска топлата вода.

  • 1113

    "От вас ми иде гола да тръгна по улиците, ама не ща да плаша хората." Из час на класния ръководител

  • 9240

    Датчанин отишъл на почивка в едно затънтено селце. Почерпили го с шнапс домашно производство. Като изпил една чашка той прибледнял, позеленял и преплитайки език попитал: – Колко градуса е това чудо? – Колкото до градуси,- казал домакинът,- не знам. Но знам, че една бутилка е достатъчна за дванайсет побоя и едно убийство…