Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7919

    Един мъж започнал работа като таксиметров шофьор. Качил се първият му пътник и потеглили. По някое време пътникът потупал шофьора по рамото, за да спре колата. Шофьорът обаче така се ошашкал, че загубва контрол над колата и едва не се блъснали. Като се посъвзел от уплахата, казал на пътника: – Абе, човек, не ме бутай така отзад! За пръв път съм на смяна, а до вчера бях шофьор на катафалка…

  • 7088

    На прием: – Госпожо, защо нищо не ядете? – Пазя талия. – Ама то, с талия като вашата… трябва мн-о-о-о-го да ядете, за да я опазите.

  • 4235

    Млади майки, разхождат децата си в градинката. Едната се хвали: – Вчера кръстихме детето в църква. Другата(блондинка): – А-а-а, и сега как се казва?

  • 2101

    Сестра и е полякиня, ама тя не е.

  • 11090

    – Деца, какво е открил Архимед докато бил във ваната? – пита учителката по физика. – Ами, сапуна сигурно!

  • 8486

    Мъж спи при собствената си жена. Посред нощ жената се стряска насън и вика: – Бягай, мъжът ми! Съпругът й веднага скача през прозореца. След 4-5 минути се прибира с думите: – Жена, и двамата много сме се изнервили.

  • 4619

    – Но не можете ли в края на краищата да живеете честно? – пита съдията. – Че кога – вие през цялото време ме вкарвате в затвора!

  • 10609

    Писмо до родителите: "Мили мамо и татко, Тук в ученическия лагер е много интересно. Вчера се учихме да се боксираме. Изпращам ви четката и пастата за зъби – няма да ми трябват…"

  • 9833

    – Скъпи, виж кой ни е дошъл на гости – мама! – И докога ще остане тук? – пита раздразнен мъжът. – Ами докато ви омръзна – отвръща тъщата. – Ееее, остани поне за едно кафенце, де…

  • 195

    …ще ви го покажа,за да го видите визуално!

  • 10793

    – Как трябва да е облечена на изпит студентка, която се бори за "отличен"? – Най-добре – никак!

  • 3152

    – Ех, ако можех да си върна всичките пари, които съм пропил за целия си живот… – И какво би направил с тях? – Бих ги пропил…

  • 11371

    Лорд Джон попада с един янки на северния полюс. Всеки започва да строи иглу, в което да се подслони. Американецът привършва своето, излиза и вижда, че лорда е построил три!! – За какво, по дяволите са ти три иглута!?! – Това първото е дома, в който ще живея – отвръща лорд Джон. – Това до него е клуба, в който ще ходя всяка вечер. А онова третото там е клуба, в който кракът ми никога няма да стъпи.

  • 8748

    ако обърнете изображението няма да получите адекватен образ. Химически факултет на СУ – Проф. А. Добрев – Органична Химия ч. I

  • 9065

    газовите молекули не само, че се движат бързо, но и са много досадни, защото удрят много. Химически факултет на СУ – проф. Борислав Тошев – Физикохимия II ч.

  • 8908

    – Момче, защо плачеш? – Мама каза на татко, че е слон, татко каза на мама, че е патка. – Е, и какво от това? – Ами тогава какъв съм аз!?