Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1512

    Смяна на караула през ноща. – Стой! Kой идва? – Снежанка и седемте джуджта. – Снежанка при мен, останалите на място! От близките храсти се чува гласа на дебнещия дежурен офицер: – На джуджетата три, а на Снежанка пет денонощия арест!

  • 11166

    – Изглеждате много изтощен, сеньор Роко, разклатени са ви нервите, кръвното ви се е вдигнало. Най-главното е отдих и сън. Лягайте си рано, с кокошките… – С колко, докторе?

  • 4437

    Кво да ти разправям, днес се жени приятеля ми, а утре приятелката му…

  • 12009

    Едно дете пита маика си кой е Роналдниньо? Тя отговорила-вчера ония дето ни изръфа паркета!!!

  • 2735

    – Крикор, честито! Скоро ще се сватосваме с вашето семейство… – Ама как така бе Гарабед? Сина ми и дъщеря ти? – Не. Аз и жена ти.

  • 4373

    – Господине, купете си букет цветя! – За какво ми са? – Да ги подарите на жена си. – Не съм женен. – Тогава на приятелката си. – Аз и приятелка нямам. – Тогава в чест на щастливия живот, който водите.

  • 1368

    – Каква е разликата между слон и маса? – Под масата можеш да се подслониш, а под слона не можеш да се подмасиш.

  • 67

    "Наркобосове клатят правителството" Заглавие във в."Стандарт" (18 Август 2002)

  • 2330

    Сърцето му не издържало психически. Учителка по история

  • 6975

    Един българин умира и се възнася на небето. Господ го посреща лично и му обяснява как стоят нещата там. Накря пита: – Българино, имаш ли въпроси? – Да, Господи. – Казвай! – Кога здравно-осигурителната система в България ще заработи нормално? Господ се замислил за момент и казал: – Няма да бъде по мое време.

  • 1056

    Майстор-готвач към ученик: – Взимаш две трети мляко, една трета сметана, една трета кафе… – Но вече станаха четири трети! – Не ме прекъсвай за глупости! Вземаш по-голяма тенджера и готово!

  • 4838

    Човекът се различава от животното поради изкуството! Г-н Мурадян, учител в ТТО-София

  • 7794

    Дъщеря: – Татко, загубих невинноста си. Бащата: – Погледни, може да се е търкулила под кревата.

  • 4695

    Решило веднъж зайчето, и се напушило. Тръгнало да обикаля из гората. Не щеш ли – на пътя му застанал Кумчо Вълчо: – Как си, Зайо, какво правиш? – Добре съм Вълчо, ама се напуших. – И какво усещаш? – Ами нищо! – Как така нищо бе, Зайо?! – Нищо! Нищичко не усещам! Нито краката, ни ръцете, ни главата, нито крилата си усещам!

  • 886

    – мисли си тъжно Щирлиц – "така е, немски офицер съм. Но поне на този ден искам да се чувствам като съветски офицер!"

  • 7900

    Един дядо имал коза в града и нямало къде да я разхожда. За това решил да използва алеята за кучета. Завел там козата си, но ненадейно отнякъде изскочил полицай, който казал: – Господине, защо си разхождате козата в алеята за кучета? – Това не е коза, а куче, не виждате ли? – Как ще е куче като има рога? – попитал недоумяващо полицаят. – Абе, ти защо се месиш в личния живот на мойто куче?