Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7648

    Ние, възрастните, сме колчетата, а вие, децата, сте доматите, които ние придържаме Учител по хореография от Ст. Загора

  • 6939

    Полицай спира много натоварено БМВ и казва на бореца, който го кара: – Отвори багажника! Какви са тези Калашници тук? – Какви Калашници, това са калкулатори! – Как калкулатори, бе, това са автомати и пушки! – Аааа, незнам, ние с тях си оправяме сметките…

  • 9571

    Един полицай решил да пише завещание: "- Завещавам на жена си 100 000$, завещавам на малкия си син 50 000$, завещавам на дъщеря си 50 000$ … леле това са толкова много пари … от къде ще ги взема… – взел палката Е са ви…. мамата! Отбий в дясно!

  • 4043

    Пожар в осеметажен блок. Блондинка, брюнетка и червенокоса не могли да се изнесат навреме и останали заклещени на последния етаж. Дошли пожарникарите, опънали едно платнище и им викнали: – Айде скачайте, ама една по една! Червенокосата скочила първа. Пожарникарите я гледали, докато лети, решили, че е грозна, дръпнали платнището в последния момент и мацката естествено се разпльокала. После викнали нагоре: – Айде следващата да скача! Брюнетката се развикала: – Да, бе да, да не съм луда, нали видях какво направихте. Пожарникарите: – Тази беше толкова грозна, че не заслужаваше да я спасим. Ти си по-красива и сега няма да дръпнем платнището. Айде скачай! Подлъгала се и брюнетката, и скочила. Докато летяла пожарникарите решили, че и тя е много грозна и пак дръпнали платнището. След малко викнали на блондинката: – Ти какво, да не смяташ да останеш горе? Айде скачай! – Ще скоча, ама оставете платнището и се дръпнете най-малко на трийсе метра, да не може да го дръпнете.

  • 4316

    – Защо мафиотите се избиват един друг? – Защото организираната престъпност се реорганизира!

  • 5889

    Разговор в леглото с любовника. Тя, палейки цигара: – Представяш ли си, скъпи, мъжът ми просто би озверял, ако сега ме види. Той си мисли, че съм отказала цигарите.

  • 6171

    Разговор между две блондинки. – Представяш ли си, скъпа… Кокошките помнели по три минути… – Аха, ти затова ли не ми се обади вчера…

  • 3749

    Индиец е на очен лекар. Там на таблото за проверяване на зрението му показват един ред от букви БКРДЖЧТПХ и го питат: – Виждате ли какво пише тук? – Естествено – казва индиеца. – Само не знам откъде знаете моминското име на жена ми!

  • 2595

    "Отвлякоха циганка за бяла робиня!" Заглавие във вестник

  • 4550

    Железопътна гара. Един дядка с униформа върви край влака и почуква с чук колелата на вагоните. – Дядо, какво правиш? – пита любопитно детенце. – Ох, миличко, от петдесет години почуквам с тоя чук по колелата. Мога ли и до днес да помня защо го правя?

  • 11000

    – Мамо, татко скромен ли беше като по-млад? – Да, иначе ти щеше да си поне пет години по-голям.

  • 7587

    Интересно наблюдение: безплатният секс често се оказва доста по-скъп от платения.

  • 8770

    Мъж и жена излизат от киносалона: – Много ми хареса героинята от филма. – казва мъжът. – Да, видях, от четвъртия ред, нали? – отговаря жената.

  • 11712

    Mи отде ше стея чували тая дума, кат не четете книги!? Учителка по математика

  • 7784

    В болницата. В коридора пред операционната нервно ходи мъж. Един час, два, три… Накрая излиза хирургът и с тъжна физиономия казва на мъжа: – Имам лоша новина. На третия час от операцията вашата майка… Мъжът нетърпеливо го прекъсва: – Това не ми е майка. Това е тъща ми! Хирургът: – Добра новина. На третия час от операцията…

  • 11599

    Баба Илийца била облечена в жълти копчета. Из ученическо съчинение.