Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8864

    Две приятелки си говорят: – Знаеш ли какво ми се случи миналата седмица, когато мъжът ми замина в командировка… Отидох на фризьор, направиха ми хубава прическа, маникюр, педикюр… След това си купих хубава рокля, вечерта отидох на ресторант.. с един страхотен мъж. Вечеря на свещи, цветя, романтика, музиката свири само за нас… След това в скъп хотел правихме секс цялата нощ до сутринта… По-красива нощ не съм имала през живота си и… и… и…! – И какво, какво стана после? – И какво, нищо. Прибра се мъжът ми от командировка и ме прееба по своему…

  • 4538

    Бяга Зайко през гората. Срещнал го Въчло, казал му "Добър ден", но Зайко изобщо не се спрял. Ядосал се Вълчо, догонил го, хванал го и го вдигнал пред лицето си: – Ти защо си толкова неучтив? А Зайо: – Абе, остави – Лъвицата забременяла, а Лъвът беше в командировка 2 години и сега всички пичове сме под подозрение…

  • 10226

    Митничар умира и попада в ада. Дяволите го посрещат, облича му копринен халат, слагат му ланци по врата, дават му куфарче пари и го пускат в ада. Влиза той, гледа навсякъде разкош. Влиза в едно казино: – 1000 долара на червено. – Извинете, господине, не приемаме пари. Отива на бара: – Едно мартини с лед! – Не приемаме пари, господине. Влиза в ресторанта: – Супа от костенурки, стриди и шампанско… – Съжалявам, не приемаме пари… Митничарят отива при дяволите отново и пита: – Абе в тоя ад, въобще нещо може ли да се купи с пари? – Не. – И защо? – Ами защото тука е ада за митничари…

  • 3564

    На преглед при доктора: – Свалете си гащите, ще ви меря температурата. – Ама защо? – Имаме само ректални термометри… След малко лекарят вади термометъра: – Висока температура! 39.5! – Бре… и то на сянка!

  • 5272

    Левски се борел за масова мобилизация. Съчинение по литература

  • 538

    Борче разказва на приятел: – Помним, имах едно гадже, дето като се чукаме все викаше: "Не свършвай в мене, не в мене, моля те само не в мене!" Много тъпа беше горката. "Не свършвай в мене!" Ми то друга немаше тогава!

  • 10343

    Прясно Джулюнско домати Етикет на пазар

  • 1989

    Никой да не се качва в камионите, преди да са дошли! Военен

  • 7546

    Собственикът на един състезателен кон бил много недоволен от последното надбягване. – Не можахте ли да се движите по-бързо? – попитал той жокея. – Можех, но правилата забраняват да се слиза от коня.

  • 77

    – Ало, рецепцията ли е? Какъв е тоя вашия хотел! От моята стая не може да се излезе?! – Господине, не виждате ли вратата?! – Виждам, и то не една, а две! – Е?! – Едната води към клозета, а на другата има закачена табелка "Моля, не ме безпокойте!"

  • 194

    Двамата дежурни,по два тебешира(тропа с крак)- шест тебешира искам на час! Учителка по математика

  • 5930

    Изкарай си оная работа изпод чина, защото аз ще ти го изкарам и на мен ще ми стане хубаво, а на теб не.. Учител за пищов..

  • 10390

    Мъничко черничко с малко червеничко. Що е то? Мравка с разбит нос.

  • 1089

    Аргументът ти не е нито достатъчно дълъг, нито достатъчно твърд. Учител по биология от МГ Пловдив

  • 6342

    На главна визитация с всички лекари, сестри и стажанти, професорът след като се осведомява за състоянието на даден болен казва: „Сантрапо“. Това се повтаря при няколко болни. Един от стажантите пита един от лекарите:– Каква е тази диагноза? Досега не съм я чувал нито сме я изучавали.– Сандък, трап, поп!

  • 2595

    "Отвлякоха циганка за бяла робиня!" Заглавие във вестник