Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 29

    Голмайсторът на попадението… Коментаторски

  • 1273

    Няколко наркомани, предварително надрусани, тръгнали на дискотека. По едно време пристигат – наоколо шум, мигащи светлини… Захванали да танцуват – час, два, три… По едно време единият малко се освестил и викнал: – Момчета! Какво правим ние бе! Ние сме още на светофара!

  • 3696

    "Аз имам три дяца и едно женско." Дядо отговаря на въпрос колко деца има.

  • 4756

    Колежке, струва ми се, че сте изпаднали в патологично сънно състояние, граничещо с невменяемост

  • 2938

    Митко, да не вземеш да се биеш с Апостол. Остави го да се развива. Майка ти. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 5887

    – Какво ще правиш довечера? – Не знам, и аз се чудя какво да правя. От днес отказах пиенето.

  • 2743

    Номер осми ми дава жежко железо да си изгорим ръцете! Забележка в книжката от учител по трудово обучение

  • 592

    Шефът на борците решил, че трябва да има ботуши от крокодилска кожа. Викнал двама подчинени и им казал: – Пращам ви в Африка, не ви знам какво ще правите, ама да ми се върнете с чифт крокодилски ботуши! Отиват ония, почва се як лов… Хващат крокодил, единия го държи за главата да не хапе, другия му вдига тялото над водата. Първият пита: – Има ли ботуши? – И тоя няма! – Добре, пускаме го.

  • 10960

    – Защо се скарахте с мъжа ти? Все пак, едва вчера се оженихте… – Ами сама съди – какво да го правиш такъв? В олтара точно преди да ни сложат пръстените, се навежда и ми шепне на ухото: "какво имаме за вечеря?"

  • 6977

    Горд баща се обажда в редакцията на вестник, за да се похвали, че са му се родили близнаци. Редакторът не успял да го чуе добре и го помолил: – Можете ли да повторите? – Да повторя?!! О, не, благодаря! И три са ми достатъчни!

  • 4214

    Зима. Вълкът е гладен. Хванал заека и му казва: – Зайо, приятел си ми, но животът ми е по мил от теб. Ще те изям. – Добре, Вълчо, изяж ме, щом въпросът е на живот и смърт – казал му заекът – но моля те, имам много важен разговор с гората. Пусни ме първо да говоря с нея и после ме изяж. Вълкът му казал, че ако гората отговори на заека, той няма да го изяде и ще го пусне. Стигнали до гората и заекът се провикнал: – Лес… – йес, йес – отговорила гората. – Какой цветок растьот в етава мароза? – Роза, роза…- отговорила гората. Вълкът се объркал от разговора и заекът избягал. Вълкът на свой ред се провикнал към гората: – Лес… – йес,йес… – Что я буду есть в ету ночь темную? – Ую, ую…

  • 8411

    Военен преподавател пояснява: – Атомната бомба е така направена, че винаги пада в епицентъра на взрива!

  • 7586

    Оплождането при хората е както при животните само,че къде-къде по приятно. Студент на изпит по биология

  • 11045

    Въпрос към радио "Ереван": – Как се нарича дете, което не е родено в Гърция? Радиото отговаря: – Негърче.

  • 8786

    Келнерът: – Чашата ви е празна. Искате ли още една? Гостът: – Неее, за какво са ми две празни чаши?