Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2268

    Кинозвезда се заяжда с писател: – Вашият разказ ми хареса много. Бихте ли ми казали кой го е написал? – Радвам се, че ви е харесал. Бихте ли ми казали кой ви го прочете?

  • 8735

    – Ако ти имаш един долар и майка ти ти даде един долар, колко пари ще имаш? – Един долар, мис. – Но ти въобще не знаеш аритметика! – Не, по-скоро, вие не знаете каква е майка ми, мис.

  • 6660

    Лекар казва на пациент преди операция: – Разбира се, упойката е безплатна… Обаче след операцията събуждаме за пари!

  • 7545

    Бащата към малкия Иванчо: – Харесва ли ти Марийка? – Харесва ми, но е лоша по характер. – Защо? – Не ми дава да я пипам.

  • 11416

    Митничар се пенсионирал. Събрали се колегите му да решат какъв подарък да му вземат. Първият митничар предложил: – Да му вземем кола. Втория митничар отвърнал: – Не, той си има три, жена му също. И децата му си имат…. Да му вземем… един апартамент. Третия митничар: – Ама той има три апартамента, и вила и децата му имат… Абе, да му дадем да поработи една смяна извънредно? Първи и втори митничар: – Много е!

  • 5330

    Ще учим как Хектор умира след 2 седмици. 91НЕГ

  • 10432

    Сприятелили се двама студенти – българин и французин. Идва французинът в България и започва да разглежда семейния албум на приятеля си. По едно време вижда снимка – баща му седи на стол, а майка му права до него и се възмущава: – Що за кавалерство е това – как може мъжът да седи, а жената да стои права? Българинът обяснява: – Тази снимка е правена след първата брачна нощ. Баща ми не е можел да се държи на краката си, а майка ми не е могла да си седне на гъза.

  • 4718

    Между съпрузи: – Скъпи, ти трябва да се гордееш с мен! Аз съм интелектуалка. Рисувам, пея, пиша стихове, свиря на китара… – Ти би трябвало да благодариш на бога, че аз мога да готвя…

  • 6675

    Совата води тъмен начин на живот Из ученическо съчинение

  • 8

    Мъж се спира пред един просяк на площада и го пита: – Защо си сложил десет шапки пред себе си? – Защото, когато преди години започнах да работя само с една, бях твърде наивен, като мислех, че тя ще може да ме изхранва.

  • 11448

    Щирлиц пише с боси крака на пищещата си машина и си мисли: "Нека сега Гестапо намери някой с такива отпечатъци на пръстите…"

  • 12107

    3 блондинки си говорят: – Леле момичета чух, че утре ще вали сняг-казала първата. – Аз пък чух, че ще е жега 40 градуса – казала втората. Итретата учудена казала: – Лелее как ще го ринем тоя сняг в тая жега…

  • 10546

    Обувки се издават само срещу бележка! Надпис в обущарница

  • 2743

    Номер осми ми дава жежко железо да си изгорим ръцете! Забележка в книжката от учител по трудово обучение

  • 6177

    Варвят си Баба Меца, Кумчо Вълчо и Лисицата, на среща им забързан, уплашен тича Заека. Спират го те и го питат…– Какво става Зайо, защо тичаш, пак и си толкова оплашен???– Оххх, оставете се, Лавът толкова се е ядосал, реве и вика, че на всички, които имат три мъде им ги къса, мале, мале….– Е добре де, ти с три мъдета ли си??– Ох не, но той първо ги къса и тогава ги гледа…

  • 8823

    Питат радио Ереван: – Какво означава бременна девойка? – Това е девойка без чувство за хумор. С нея са се пошегували, а тя се надува.