Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2898

    Върви зайо-байо през гората целия окървавен. Среща го вълка и го пита: – Я? Зайо, какво е станало с тебе, защо си целия в кръв? – Ох, вълчо, вървя си аз, среща ме Баба Меца и като ме видя такъв пухкав и мекичък и ме използва за дамска превръзка. На следващия месец вълка среща орела из гората, целия в кръв и го пита: – На къде така орльо, целия си в кръв? – Абе, мерака ми е да набарам заека! Да вземе да каже на Баба Меца че тия с крилцата били по-добри превръзки!

  • 2561

    Гошо, Петър Иванов е. В В 10:00 часа ще те чакам пред затвора. Излез там да се разберем. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 6053

    Един пиян си кара мотора и си казва:" Ей сега ако ме спре полицай ще му кажа – очите ми са зачервени от вятъра." Спира го полицай и го пита: – Абе, да не би от вятъра да са ти зачервени очите? – Не бе, пил съм.

  • 2826

    Баба Илийца бръква в пазвата си, но там намира само сухи корички хляб. Ученически

  • 3531

    Срещат се двама приятели: – Здрасти Жоре, с кво ще се похвалиш? – Абе, запознах се с една мадама – много я бива… в готвенето. И освен това обича да пазарува и да шета! – Ей Жоре, ако се навие да хвърля и кофата – направо я вземай!

  • 7673

    Мога да те обичам вечно, но не през цялото време…

  • 1676

    Искам да видя гора от ръце!.. Е поне няколко дръвчета… Учител по история

  • 3960

    Иванчо влиза в час, връщайки се с изваден зъб от зъболекарския кабинет. – Иване, къде беше? – пита учителката. – При зъболекария. – И? Боли ли те? – Не знам, зъбът остана при зъболекаря!

  • 6890

    – Знаете ли как е „СПИН“ на сръбски?– УЗЗУ – Умрем да го заврем, заврем ли го умрем!

  • 76

    – Новия пациент ще го обслужвам само ако гипсирате и другата му ръка, професоре! – оплаква се медицинската сестра.

  • 10187

    Доктор към пациент: – Имам за вас една лоша, една добра и една великолепна новина. С коя да започна? – С лошата. – Вместо десния ви крак сме отрязали левия! – А добрата? – После отрязахме десния, но се оказа, че той е бил здрав! – А великолепната? – Един пациент от съседната стая иска да купи обувките ви!

  • 9904

    – Докторе, защо толкова дълго ми пишеш диагнозата? Какво става? – Не се притеснявай, не е диагноза. Съчинявам ти некролога.

  • 7460

    Развод. Съдията разпитва жената защо иска да се разведе. – Ами мъжът ми не ще да ме ебе… – Ама госпожо! Не с такъв език – в съда сте все пак. Казвайте "не ме уважава". – Добре де. Значи, в началото като се оженихме ме уважаваше всеки ден по два-три пъти. След една-две години почна да ме уважава само по веднъж на ден, после почна да ме уважава през ден, през два. След още три години почна да ме уважава по веднъж на седмица, после по веднъж на месец ме уважаваше само, а последната година нито веднъж не ме е уважил. Не ще да ме уважава, и това си е, и затова искам да се разведа, защото не ме уважава. Съдията пита мъжът какво има да каже по въпроса. Мъжът застава на скамейката и започва: – МНОГОУВАЖАЕМИ господа съдии…

  • 4824

    Сред студенти се провел шантав конкурс – забиване на гвоздей в стена с глава. Първо място взел студент от НСА. Той забил 5 гвоздея. Второ място – студент от УНСС – 4 броя. Трето място – студент от ВИТИЗ – 3 гвоздея. Студентът от МЕИ бил дисквалифициран – 6 гвоздея, но с главичките напред.

  • 1908

    Вечерно училище. Час по алгебра. Учителят пише на дъската уравнение Х+2=8, след това се обръща към учениците и казва: – Някой от вас, може ли да намери Х? Скача въодушевена блондинка, притичва до дъската и тържествено казала: – Ето, ето го Х! – сочи към Х.