4250
Някакъв господин на касата на ЕСГРАОН: – Искам да си сменя името! – Защо, как се казвате? – Гъзио Николов. – Ами да, разбирам, с това име…А как искате да се казвате? – Гъзио Георгиев!
Болният: – Докторе, много дълга диагноза ми пишете? Докторът: – Не е диагноза, съчинявам некролог.
Интересно… Защо единственото списание, което пише само за блести, се нарича "Здраве"?
– Какво е общото между комунизма и атомната бомба? – И двете премахват разликата между града и селото…
Мъж и жена влизат в кабинета на зъболекар. – С упойка или без упойка? – пита лекарят. – Без упойка! – твърдо решава мъжът. – Браво! – казва зъболекарят. – Най-после се появи един храбър пациент! – Сядай на стола, скъпа – казва мъжът.