Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1431

    Умира DOOM-ър. В ковчега, вместо цветя, слагат бяла тога и арфа, ако попадне в рая и моторен трион, ако попадне в ада.

  • 5311

    „Ядрото се характеризира с голямата си маса. За столове няма място, защото е мъничко като планетата на Малкия принц. Пък и значение няма, защото хората се събират на маса, а не на столове, нали?“

  • 676

    Влиза огромен мъжага в кабинета на доктора. – Докторе, помагай! Отдолу съм като бебе! – Глупости! Я се виж каккъв огромен мъж си! Сестра, пригответе пациента за преглед! Сестрата води пациента зад паравана и му казва да се съблече. След няколко секунди излиза пребледняла и казва: – Докторе, вярно е като бебе! – Вие и двамата ли се побъркахте? – Вярно бе докторе! 52 сантиментра му е дълъг и тежи 3.5 кг.

  • 143

    Двама студенти се срещат на изхода на обществена тоалетна и единият казва на другия: -Ние студентите от Оксфорд, винаги си мием ръцете след като си свършим работата! -Да,обаче ние студентите от Кеймбридж не си пикаем върху ръцете!!!

  • 4429

    Георги, моето момче, гледай ме внимателно, ако искаш да разбереш поне нещичко за маймуните! Учител по биология

  • 4749

    Въпрос: Какво означава двеста адвоката на дъното на морето? Отговор: едно добро начало.

  • 2424

    казва любовницата. "Дойде с мъжа си, и като се затвориха в хотела, десет дни не излязоха."

  • 3413

    – Келнер! Мога да споделя с тебе като специалист – тази пържола беше първо качество! – А вие майстор-готвач ли сте? – Не, обущар.

  • 4658

    След прегледа: – Докторе, може ли пиене, пушене, жени, песни? – Можете да пеете колкото си искате…

  • 9762

    в резултат на това експериментаторът остава я без пръст, я без нещо друго Химически факултет на СУ – проф. Борислав Тошев – Физикохимия II ч.

  • 7237

    – Келнер, филийката ми и от двете страни ли е намазана с масло? – Не, само от едната. – Тогава покажете ми от коя ако обичате!

  • 4407

    Стоял си Иванчо в къщи и наблюдавал баба си как се къпела и по едно време я питал: – Бабо какво е това мужду краката ти? Бабата се изчервила и отвърнала : – Аааа нищо Иванчо, нищо особено, белег ми е от младините. – А как е станал тоя белег ? – Ами как стана? Дядо ти като беше млад и сечеше дървата отхвръкна една съчка и ме удари там, та така. – Ееее, той пък баш по путката ли те умерил…

  • 11733

    Всеки си има вкус – казало кучето и си облизало пишката.

  • 11877

    През 70-те години Брежнев говори на митинг в Москва: – Другари, през 1980 г. всеки жител на СССР ще има мотоциклет! Тълпата реве: – Ураааа, мотоциклееет, мотоциклееет… Брежнев продължава: – Другари, през 1990 г. всеки наш гражданин ще има автомобил! Тълпата: – Ураааа, автомобиииил, автомобииииил… – Другари, през 2000 г. всеки гражданин на СССР ще може да си купи въртолет! Тълпата изпада в луд екстаз: – Уррррррраааааааааа, върртоолеееееееет, въртолеееееееет… Една бабичка обаче пита: – Другарю Брежнев, че защо ми е на мен пък въртолет? – Ех, колко си проста, бабо! Чуеш например, че в Киев са пуснали макарони и литваш да си купиш…

  • 7562

    Жена и любовникът й са в спалнята в страстни прегръдки. Изведнъж се чува звук от отваряне на входната врата. – О, боже! Мъжът ми се връща! – Къде ви е задната врата? – пита любовникът. – Ама, ние нямаме задна врата! – Добре де, кажи тогава къде искаш да имате?

  • 4750

    Маниак на преглед при психиатър. Психиатърът: – Кажете ми какво е това – две колелца, две дръжки, а по средата гвоздей? – Ами, това е някакъв очилатко, а между очите му са забили пирон! – Не познахте. Ножица. – Забили са му ножица?! Баси маниашкото!