Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10103

    Питат Радио Ереван: – Кои жени са най-верни: русите, чернокосите или червенокосите? Радиото отговаря: – Сивокосите.

  • 9922

    – Какво прави блондинката на жьлт светофар? – Натиска газта и спирачката едновременно.

  • 3566

    – Защо се навеждаш в час? Искам да ме слушаш! – Взимам си химикалката, госпожо. – Виждате ли какви неща причинява гравитацията? Забележката в дневника: "Ученикът се навежда в час, за да си вземе химикалката, чието падане бе причинено от земното притегляне".

  • 243

    – Редник Иванов, можете ли да плувате?– Тъй вярно, господин старшина!– Къде се научихте?– Във водата, господин старшина!

  • 1884

    В наши дни. Някъде в Източна Европа. Министър-председателят има рожден ден. Един от министрите произнася тост: Искам да поздравя от все сърце нашия многоуважаван Премиер – но не затова, че има няколко стотин хиляди в книжка – ние също сме сложили по нещо настрана; – и не затова, че има Мерцедес последен модел – ние също не ходим пеш; – и не затова, че децата му учат на Запад – нашите също учат в престижни училища и университети; – и не затова, че има триетажна къща в престижен район – ние също не живеем на улицата; – а затова, че е истински демократ!

  • 9097

    Табелка в студентски стол: "Уважаеми студенти! Молим ви да не хвърляте кюфтета по пода! Вече три кучета се отровиха."

  • 9079

    Г-н депутат, така подаден, Вашият член няма да влезе.

  • 5070

    Мъж кандидатства за работа в БДЖ като стрелочник. Комисията го пита: – Какво ще направите, ако видите, че два влака се движат един срещу друг по релсите? – Ще ги спра със семафора. – Ами, ако семафорът се е развалил? – Ще ги спра с червено флагче. – А, ако нямате флагче? – Ще тичам за жената. Тя, горкичката, много обича да гледа катастрофи по телевизията….

  • 5463

    Компанията Chrysler решила да поставя черна кутия в новите модели на джиповете Grand Cherokee, която да записва последните думи на шофьора преди катастрофа. В Америка в 90% от случаите, последната дума е била "Shit!", докато в България, в 99% процента от случаите, последните думи на шофьора са били: "Пичове, скибайте к"во мо"а да напраа с тоя джип!"

  • 4502

    Учителката пита: – Деца, от кой зеленчук ни текат сълзи? Иванчо вдига ръка: – От картофите, госпожо! – Как така от картофите? От лука, Иванчо! – Госпожо, вас никога ли не са ви уцелвали с картоф по главата?

  • 7383

    Седи си пещерния човек пред пещерата и си остри каменния нож. Пристига при него, разплакана, съпругата му: – Ъп, Ъп, ела моля те да помогнеш – един саблезъб тигър влезе в пещерата на майка ми… Ъп я погледнал съвсем спокойно и продължавайки да остри, отговорил : – Кво ме занимаваш с глупости! Въобще не ми пука кво ще стане с някакъв си саблезъб тигър…

  • 5105

    Що за свиня е минавала оттук – крава ли, кво ли….

  • 10224

    Думите са един апел към господа. Те изразяват хем апел, хем порицание. Бисери и поуки от изпита по литература след 7. клас през 1998г. – Йордан Йовков – "По жицата"

  • 2361

    Отива Доган на свиждане при Тато в рая. Обажда се на портала и чака. След малко се появява Тато – слаб, целия кожа и кости. – Здрасти – казва Доган, – защо си толкова мършав? – А бе, кво да ти кажа… В кухнята артелчик е някакъв от вашите и ни кара с Брежнев да ядем със сърп и чук.

  • 9718

    Един 102 годишен дядка решил да се жени за две години по-младата му съседка. Отишъл той в църквата да уговори датата с попа. Попа му казал обаче: – Не мога чадо, тази седмица не мога, ела другата ще ви приема с булката. – Хм, дядо попе, другата се жени татко, не мога. Попът доста се стреснал, но отвърнал: – Еми, чадо ела по-другата, пак ще съм свободен. – Нееее, дядо попе, по-другата ще се жени дядо ми. Попа вече едвам сдържайки го попитал: – Абе какво е тва вашето семейство, кви са тия сватби? Как така дядо ти ще се жени? – Ми и той не иска, ама техните го карат!

  • 9145

    – И все пак успя да вземеш интервю, нали все пак взе интервю от Монтоя, ама нали го взе интервюто? – Разбира се, взех интервюто. То беше малко кратко де. Аз му честитих победата, а той ми отговори: "Добре се справих, нали ?" Коментар по РТВ на състезание от Формула 1