Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7318

    Седял Щирлиц и си мислел, седял и си мислел… И по едно време усетил, че само си седи.

  • 1082

    И ако искате да знаете господа студенти! Аз съм изпратен тук от Софийския университет, а там глупаци не държат…

  • 10037

    В аквариума спорят две риби: "Има ли Господ или няма". Накрая се стига до скандал. След два часа вече уморени от спорене рибите отиват да питат най-старата в аквариума. Задават и въпроса, тя се замисля и отговаря: – Абе, да ви кажа честно, не знам дали има Господ или няма, обаче някой редовно ни сменя водата…

  • 11138

    – Биковете не реагират на червения цвят, само кравите. – Но защо биволите се разяряват, когато тореадорите развеят червена кърпа пред тях? – Защото се ядосват, че ги смятат за крави.

  • 5641

    Разговарят две приятелки: – Съпругът ми пали цигара след всеки хубав обяд. – Не се притеснявай. Една цигара в годината няма да му навреди.

  • 10479

    Лекар казва на пациент преди операция: – Разбира се, упойката е безплатна… Обаче след операцията събуждаме за пари!

  • 9286

    "Икономическа ефективност на прасковеното производство при подкорно микродъждуване и поддържане на културно затревяване в междуредията." Д.Димитров,от сп. Икономика и управление на селското стопанство,юли 1999г.

  • 4597

    А за нашите най-малки приятели – децата, крокодилът Зевс, змии, игуани, маймунката Рамбо, пони Раид, кучета, гълъби, патки, зайци и коне! Реклама на цирк

  • 8558

    Финансовият министър Муравей Радев разказва на дъщеря си приказката за Пепеляшка. Дъщеричката го пита: – Тате, а когато тиквата се е превърнала в златна каляска, какво е трябвало да плати Пепеляшка – данък общ доход, или патентен данък за транспортни услуги?

  • 10895

    – Киркор, какво е това синьо, на дървото и пищи? – Не знам, Гарабед, какво е? – Риба! – Чакай, чакай, защо е на дървото? – Там я сложих. – Защо е синя? – Боядисах я. – А защо пищи? – За да не познаеш!

  • 1560

    Говорят си двама кучкари: – Опитах се да науча кучето ми да лае всеки път, когато иска да яде. – И какво стана? – Сега не иска да яде, ако аз не лая преди това…

  • 10805

    №8 демонстративно напуска час по география пред самия учител, тоест аз и ругае в час на майка. Учител по география във ФЕГ Пловдив

  • 9766

    Три баби си разправяли: – Моята внучка се казва Гертруда, защото дядо й беше герой на труда. Втората казва: – Моята внучка се казва Офелия, защото бях член на ОФ. Третата казва: – Моята внучка се казва Курнелия, защото аз се казвам Нели, а сватята малко курва си пада.

  • 707

    Победител нямаше и в двубоя САЩ – Чехия, завършил 3:2. Спортен коментар по Нова телевизия

  • 9396

    Какво е определението за девственица?Грозна третокласничка.

  • 1551

    – Хората говорят за тебе, че пиеш като смок. – Намерили сме се, пепелянке моя…