Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10243

    – Моят чичо е нумизмат. – Какво точно означава това? – Човек, който събира монети. – Какво нещо са тези чужди думи… По-рано на такъв човек просто казваха просяк.

  • 4719

    Вечният огън е в ремонт! Надпис пред входа на Мавзолея в Плевен

  • 992

    В мафиотско семейство съпругата крещи: – Джузепе, бързо ела да видиш, детето убива мравки! – Е, аз на неговите години и по хора се заглеждах.

  • 8667

    Мафиот купува на синчето си револвер. На следващия ден момчето му казва: – Татко, аз размених револвера за златен часовник! – Глупак! Какво си направил! Значи, когато някой ти удари плесница, ти ще му кажеш "сега е десет без десет", така ли?

  • 4004

    Един мъж решил да излеза с приятели вечерта. Приготвил се той, сложил си костюма, новата вратовръзка и все пак, преди да излезе, решил да пита съпругата си: – Имаш ли нещо против, че излизам тази вечер без теб? – Ти пък!? Не се коси – да не съм те вързала за рогата…

  • 8990

    Хапе момчетата по интимните им части!Имат синини!Вземете мерки!(Забележка в бележника на Кристиян)

  • 8059

    Вързали му ключа на врата и го пуснали като безпризорно между блоковете

  • 6547

    Богата тъща казва на зетя си: – Зетко, ето ти сто хиляди лева. Прави – струвай, само искам да ме погребеш много богато и да ми направиш скъп мраморен паметник. На следващата сутрин зетят отива рано при тъщата си и казва: – Направих всичко както ми нареди. Прави – струвай, погребението е днес в 12 часа.

  • 1266

    Пиян мъж стои на улицата и дълго разглежда връзка ключове. Един полицай се приближил и попитал: – Господине, какво правите? – Търся колата си – последният път, когато я видях беше на края на тези ключове! В този момент полицаят казал: – Господине, ципът ви е разкопчан! – По дяволите! Изгубил съм и жена си!

  • 2219

    – Мамо, искам да се женя. – Рано ти още, сине, малък си! – Как малък, на 38 години съм! – Ама нали се бяхме разбрали, че няма да се жениш преди да завършиш осми клас?

  • 763

    Секси студентка отива при колега да учат заедно за изпит.Минава час, два студентката казва срамежливо:– На мен ми е нещо много топло.– Ми съблечи си блузката. – отговаря колегата.И така докато не останала само по бельо. И пак последвало :– На мен все още ми е много топло.Младия студент въздъхнал и казал:– Е, добре ти си се съблечи и си учи спокойно, а аз ще излезна.От другата страна на вратата студентчето поглежда през ключалката и възкликва:– Ох, да ми падне тази…

  • 6231

    Баща с момченце-дебил се разхожда в зоопарка. Стигат до клетката със слоновете. – Виж, синко, това е семейство слонове. – Къде? – Ето, бе! Татко слон, мама слоница и дете слонче… – Къде? – Добре, ще ти обясня по друг начин. Този големият слон съм аз, по-малкият слон е майка ти, а малкото слонче си ти. Разбра ли? – Разбрах. А къде е баба Пена?

  • 5926

    Оказва се, че никой не е спечелил Survivor BG. Финалът е бил в София, а задачата е била да се оцелее един месец с една заплата на учител, без право на частни уроци или друга работа.

  • 6839

    "Ще ви върна малко напред"Учителка по билология 125 СОУ

  • 6607

    Един човек отива на лекър и му казал:– Докторе прекарах навън леко облечен и сега съм много зле.– Бихте ли пояснили…– На терасата по презарватив!

  • 1783

    Ако сте се оженили за известна актриса, спечелили сте шестица от тотото и апартамент от Държавната лотария – това значи, че скоро будилникът ви ще звъни…