Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8204

    Попитали Радио Ереван: – Може ли на Луната да се проведе структурна реформа? – Може, то там и бездруго няма живот!

  • 2836

    Отива японският посланик на гости на семейство Костови. Посрещат го, сядат на масата, Елена поднася любимата си супа от коприва, Иван отваря сладка приказка. По едно време японският посланик сочи стената, на която виси снимка на двете дъщери на Костов: – Близначки? – Не, не, едната е по-голяма. Минава известно време. Посланикът пак поглежда снимката: – Близначки? – Абе нали ти казах, не са близначки! – тросва се Иван. – А-а, близначки – уверен е японецът и сочи Елена – С тая жена никой няма повтори.

  • 356

    – Няма на света болест, от която аз да не мога да оживея! – Не говорете така. Има болести, от които човек или умира или остава пълен идиот. – Знам, знам, и такива болести съм преживял.

  • 3197

    В казармата всичко е еднакво. Всички са избръснати, почистени и посипани с пясък…

  • 11986

    – Знаете ли защо блондинките вървят на пръсти покрай аптеката? За да не събудят приспивателните.

  • 1752

    – Господин сержант, редник Петров скочи без парашут! – Как, пак ли?!

  • 6106

    Обичайте внуците си! Те ще отмъстят на децата ви.

  • 551

    – Редник Петров, как се почиства автомат? – Ами първо, поглеждаме му серийния номер… – Чакай, чакай… Това пък защо? – Ами да не стане някаква грешка – за какво ми е да чистя чужд автомат?

  • 10036

    Без грам излишен килограм! Надпис върху кутия с маргарин

  • 5127

    На автобусната спирка: – Извинете, знаете ли кога пристига автобусът? – I don`t know. – Какво значи това? – Не знам. – Не би трябвало да ми говорите на чужд език щом нямате представа какво означава!!

  • 5287

    Разговор между войници: – Абе защо военните са толкова тъпи? – Е не знаеш ли, че когато Господ раздавал акъла те били на занятие. Той застанал на моста да ги пресрещне, а те тренирали минаване на водно препятствие и минали под моста.

  • 3385

    Иванчо пита баща си: – Тате, кой ебе бе? Който е отгоре или който е отдолу? Баща му отговаря: – Който е отгоре. Що питаш? – Малеей, да знаеш вчера мама как скъса комшията от ебане…

  • 10068

    Жоро, честит имен ден! Голям да ти порасне и на моя бате да вика! Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 6401

    В момента българската икономика е обърната надолу с краката. Учителка по география

  • 6924

    Попитали радио Ереван: – С каква операционна система работи "Матрицата"? – С Windows естествено! Иначе в края на първия филм нямаше да пише "System failure", а втория да се казва "Reloaded"!

  • 6835

    Бал. Както обикновено, поручик Ржевски седи пиян в обкръжение на ухажващи го знатни дами. Издебнал момента, корнет Оболенски го пита:– Кажете поручик, как да си обясня успеха Ви сред жените?Поручикът:– Виждате ли, корнет, приближавам се до дадена дама и й казвам: госпожо, а мога ли да Ви го начукам?Корнетът:– Но поручик, за това ще да получите плесница!Поручик Ржевски леко го потупва по рамото:– Получавам… А после най-често го начуквам…