Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6401

    В момента българската икономика е обърната надолу с краката. Учителка по география

  • 5970

    Славяните са ловяли риба и други горски животни!

  • 2753

    МВР съобщава, че считано от днешна дата за предупредителен ще се счита не първият, а четвъртият изстрел.

  • 10342

    – Иванчо, чудесен доберман имаш. – Да и амбициозен също. Когато го купих беше пинчер.

  • 4047

    за трикомпонентната система ще имаме такава диаграма, която можем да си я заврем под мишницата и да се разхождаме с нея. А как се виждате така? Химически факултет на СУ – Физико-химия -Доц. Пенева

  • 2360

    По време на вечеря в императорския дворец, Александър Втори се обръща към поручик Ржевски и му казва:– Поручик, разкажете ни нещо за душата, но моля – само без пошлости.Всички изтръпват от ужас, а развеселеният от водката Ржевски радостно подема:– Господа, вървя си аз тези дни през гората, настроението едно такова – приповдигнато, а славеите в клоните се чу… пеят, щурците в тревата се чу… свирят, жеравите в небето, разбирате ли, се чу… тракат – удивително, господа – тракат си така на свеж въздух, на природа, и се чукат!

  • 1366

    Две горили наблюдават как красивият Тарзан елегантно се прехвърля от лиана на лиана. – Не съм расистка – казва едната горила, – но не искам дъщеря ми да се омъжва за такъв индивид!

  • 11587

    Две блондинки се возили в лодка, моторът спрял и те се удавили. Защо? – Слезли да бутат!

  • 9993

    Чапай и Петка отишли на реката. – Сега, Петка, качи се на това дърво и ако дойдат белите ми свирни. Аз влизам да се къпя. – Добре. Качил се Петка на дървото. След малко дошли белите. Петка го дострашало да свирне и не издал никакъв звук. Белите забелязали Чапай, хванали го и го пребили. На следващия ден Чапай и Петка пак отишли на реката. Чапай пак заръчал на Петка: – Като дойдат белите, ще ми свирнеш! – Добре. Белите пак дошли, Петка отново се уплашил, та Чапай пак останал пребит. На следващия ден Чапай: – Сега е твой ред да влезеш в реката. Аз ще се кача на дървото. Петка се уплашил, но послушал приятеля си. Влязал да се изкъпе и да поплува. Пак дошли белите и казали: – Хайде стига сме трепали тоя във водата, давайте да натупаме тоя, дето стои на дървото…

  • 10947

    Защо някои мъже присъстват на ражданията на децата си? За да компенсират, че ги е нямало при правенето.

  • 7722

    В травматологията разговарят болните целите в гипс. – Ти как пострада? – Натресох се в един гараж. – Колата, разбира се, е на сол? – Не, аз се прибирах пеша.

  • 7421

    Гражданин разглежда автомобилна изложба и бавно и дълго се разхожда сред експонатите. – Мога ли да ви предложа нещо? – пита един от продавачите. – О, не, но е толкова приятно да се разхождаш сред тези красиви коли, без да се страхуваш, че могат да те блъснат…

  • 12045

    Иван се видял с госпожата и тя го попитала дали си е написал домашната.Иван отговорил: -Да госпожо,написах я. -Но сам. -Да. -Само да има грешки. -Те са на баща ми.

  • 8405

    Двама приятели си говорят, и единият пита другия: – Абе, Иване, сега като преспя с жена ти, какви ставаме ние? А другият му отговаря: – Квит, Пешо, квит.

  • 6874

    Известен снайперист разказва: – Още от ранно детство се увличах по точната стрелба. Мой кумир беше Вилхелм Тел. С един мой приятел много обичахме да си играем на Вилхелм Тел – той стоеше с една ябълка на главата, а аз стрелях по нея с арбалет. Ако беше жив, утре щеше да стане на 30 години…

  • 11687

    Разговарят двама ергени: – Миещите се тапети са чудесно нещо! – Да, но е толкова трудно да ги отлепваш от стената и да ги напъхваш в пералнята…