Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3041

    Колбасите в магазина се карат всеки ден.. Надпис в магазин

  • 172

    Недоволна пациентка пита доктора: – Какво е това лечение, докторе! – Какво му има, топла вана и аспирин…. – Аспиринът хубаво, ама ваната след първите десет литра, почва да ми прилошава!

  • 8817

    Съставът на Слънцето е познат благодарение на пробите, които са вземали от него учените.

  • 2590

    – Човешко е да се греши… – така командирът на поделението започна издалече разговора със съпругата на сапьора.

  • 4582

    – Подсъдими, вие сте откраднали от съседа си саксофон. Защо? Та вие не умеете да свирите? – Да, господин съдия, но и той също не умее.

  • 5236

    Фризьор към клиента: – Казахте, че искате да запазите къдрицата отпред, нали? – Да, ако обичате! – Ето, отрязвам я и сега ще ви я опаковам…

  • 11191

    Вали проливен дъжд. Двама приятели се срещат на улицата. Единият – с чадър, а другият – мокър до кости, но носи в ръката си неотворен чадър. – Защо не си отвориш чадъра? – пита го първият. – Абе, остави… Купих си електронен чадър, японски. Отваря се с гласова команда. "Мамка ти" – няма проблем, помня; ама как се казваше "отвори се" на японски, не мога и не мога да се сетя…

  • 2240

    Малко хумор с UNIX команди: # who grep -i blonde talk # cd ~ # wine # talk; touch; unzip; strip; gasp # finger; gasp; mount # fsck; more; yes; more; yes # gasp; umount # make clean # sleep

  • 11115

    В гората. Кумчо Вълчо се върти с новия си мотор в кръг. Наобиколили са го горските животни. Кумчо Вълчо крещи: – Кой има такъв мотор! Кой има такъв мотор! Лъвът се ядосал и казал: – Аз имам такъв мотор! – Как се спираааааааааааааааааааааа?

  • 9972

    Събрал лъвът зверовете и им казва: – Имам за вас две новини, една добра и една лоша… С коя да почна? Всички: – С добрата… Лъвът: – Вчера ни изпратиха един вагон презервативи. Всички: – Ураааа… А каква е лошата новина? Лъвът: – Ами оня тъпанар Заека, взел че ги разтоварил с вилата…

  • 3720

    Ако още веднъж те хвана, че нямаш вода в манерката, ще ти я изсипя във врата! Бивш учител по военно обучение, град Перник

  • 4621

    Две полицейски съпруги си говорят: – Моят мъж е най-нетактичния, недосетлив и смотан човек на света! – О-о, моят пък е пълна противоположност… онзи ден бяхме на едно погребение и когато засвири оркестърът, единствено той се досети да ме покани на танц!

  • 2852

    Автомобилна катастрофа. Трима мъже убити. В рая господ ги пита: – Ти колко пъти си изневерявал на жена си? – 5. – Ето ти този стар очукан Трабант. А ти? – 3. – За теб тази Тойота. А ти. – Не съм и изневерявал. – Браво! Ето ти този чисто нов спортен модел Ферари. На другия ден първият и вторият мъж срещат този с Ферарито да реве и го питат: – Защо ревеш?! Нали ти взе най-хубавата кола? – Е да, ама преди малко видях жена си… със скейтборд!

  • 11062

    Новобранец се оплаква на старшината: – Другарю старшина, откраднаха ми иглата! – Аз колко пъти съм ви казвал да си надписвате вещите!

  • 11951

    – Кой шиба в този късен час? – Аз шибам, каза Атанас. – Не шибай, това е булката на Спас. – Голям праз. Каза Атанас. Ще я шибам още час. – А Спас, това бях аз.

  • 4061

    – Панталонът ви е добре скроен, много е елегантен – какво не му харесвате? – Малко ме стяга под мишниците.