Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11284

    Бони, в тоалетната сме. Ела да ни донесеш салфетки, моля те. Чао! Чакаме те. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 6029

    – Може ли външният министър на една държава да е жена? – Може, ако външната политика на държавата е курвенска.

  • 10177

    Между приятелки: – Защо телефонната ви слушалка е откъсната от кабела? – Защото снощи съпругът ми обясняваше по телефона на своя приятел, каква огромна риба е хванал…

  • 9804

    Питат радио Ереван: – Каква е разликата между еротиката и порното? – Във фокусировката на камерата.

  • 1327

    Открито е лекарство, което може да се нарече "Виагра за жени". Нарича се "пари".

  • 5654

    Белгийците се питаха: "Дали тези българи ще ни захапят като питбули или ще ги излъжем като лабрадори?" Из коментар на Крум Савов на футболния мач Белгия-България

  • 5694

    "Да живее българо-съветската дружба между народите" Лозунг

  • 4156

    – Къде ходиш за гъби? – На терасата на съседа. – Той отглежда гъби? – Не, суши ги.

  • 9602

    – Какво е пълна самота?– Когато за Нова Година даже спамерите не те поздравяват.

  • 5439

    – Джон, пасторът който ни венча е бил убит! – Не ме гледай, аз нямам нищо общо!

  • 10998

    Катаджия глобява нарушител: – Десет лева глоба! – Добре, старши, ама имаш ли 20 лева да развалиш? – Какво да ти развалям, давай ги направо… Нали и без това пак ще минеш от тука довечера.

  • 11552

    Млади специалисти дошли на работа на строеж. Един работник им казва: – Момчета, утре ще идва комисия по строителството. Каквото и да се случи, давайте си вид, че всичко трябва да бъде точно така. На следващия ден идва комисията и една стена пада със силен грохот. Работник от строежа си поглежда часовника и казва: – Виж ти! 10,35 часа – точно по график!

  • 8623

    Знаете ли защо блондинките не ядат банани?Защото не могат да намерят ципа.

  • 3624

    Във връзка с високите летни температури, топлофикация ще спира топлата вода в определени райони с цел предпазване от топлинни удари на гражданите.

  • 994

    Летец и танкист спорили чия работа е по-тежка и кой е по-смел. Решили всеки да повози другия в машината си. Първо летеца се качил в танка, а там – шумно, тясно, оръдието гърми силно, а на всичко отгоре друса и топло като в пещ. Излязъл пилотът каталясал и вика – много е гадно, ама ела утре в самолета и ще видиш… На другия ден качил танкиста в самолета и почнал разни лупинги, фигури и завъртулки всякакви, а танкиста все се хили като луд. Кацат на земята и летеца му казва: – Е, вярно, твойто е по-тежко и ти си по-смел щом се смееше през цялото време. А танкистът му вика: – Не бе, просто за пръв път ми се случи да сера с гъза нагоре!

  • 8638

    "- Надявам се, че си щастлив! – Дефиниция за щастие? – Твоята смърт!" Диалог от филма "Живот или нещо такова" ("Life or something like it")