Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5339

    Свекърва към бъдещата си снаха: – Ох, дъще, много хубаво, че се обичате харесвате, че ще се вземете! Ех, дано да си и честна! – Ох, мамо, дано, дано, ама надали…

  • 2175

    В поделението за проверка всичко се боядисва. Един редник не можал да стигне до горния край на ракетата. Повъртял се наоколо, но накрая хвърлил кофата с боята. Тя захлупила ракетата и я обляла с боя. В този момент минал старшината: – Какво е това? – Как какво – неутроноуловител. – отговорил боеца. – Знам че е неутроноуловител. Защо не е боядисан?

  • 9680

    Ученици, не шумете! И без това котките навън мяучат! Учителка по химия в гр. София

  • 74

    Леле какви пердета …. красота и фаянс… Учителко по повод състоянието на класната стая

  • 5451

    Двама габровци разговарят: – Защо досега не си съобщил в полицията за открадната ти кола? – Чакам крадците да я пребоядисат и тогава.

  • 2714

    Водка "Буратино"! Една чаша и си дърво.

  • 3726

    "Ботев не е умен – той е направо гениален!" Из ученическо съчинение

  • 11247

    Във влак пътуват подпийнали младежи. Един се мръщи на разнасящата се смрад: – Абе, приятел, ти сменяш ли си чорапите? – Да… за водка!

  • 6694

    – Докторе, по цяла нощ не мога да заспя, защото мисля за хиляди неща наведнъж. – В такъв случай ви препоръчвам преди лягане да пиете по три лъжици разхлабително. – И тогава ще заспя ли? – Не, разбира се, но пък за сметка на това ще мислите само за едно нещо…

  • 9258

    Двама финландци решили да поркат. Купили си 5 каси водка. Поркали един ден. Поркали два дни. Пили и на третия. На четвъртия ден единият рекъл на другия: – Абе тая водка вече не ми изглежда толкова гадна, като през първия ден. – Е-е, наду ми главата. Ще пием или ще си приказваме?

  • 2167

    Пътували в тайгата с шейна Брежнев, Тачър, Рейгън и Тодор Живков. По едно време след шейната се появила глутница гладни вълци. Рейгън, след като видял, че глутницата наближава все повече изправил се и рекъл: – Вие продължете, а аз ще ги забавя – и скочил. Не минало много време и глутницата пак ги настигнала. Тачър се изправила и казала: – Вие продължете, а аз ще ги забавя – и скочила. Останали Брежнев и Живков. Тошо се замислил, кой ще скочи от тях двамата когато пак ги настигне глутницата. Ето, че глутницата ги настига и Тошо като подчинен на Брежнев решил да скочи. Но в този момент Брежнев се изправя, изважда изпод кожуха един автомат и избива глутницата. Тошо с недоумение попитал: – Защо не го използва по-рано докато бяха още живи Тачър и Рейгън? – Че това за четирима стига ли? – казал Брежнев изваждайки шише водка от джоба си.

  • 6918

    Двама много пияни приятелчета пътували в една кола.Единия карал , а другия спял на задната седалка.По едно време ги спира полицай.При отварянето на вратата от полицаят шофьора пада на улицата: -Как може такова безобразие-казало ченгето. -Какво сте пили бе господине!!? -Само….едно малко…… г-н полицай. В този момент онзи на задната седалка се поразбудил и казал: И…. на мене… едно……малко….

  • 3517

    Това беше първата периодична смислена атака на Германия!

  • 3753

    Не обичам учениците да отсъстват от моите часове по няколко причини: първо, казвам в часа много повече неща, отколкото пише в учебника! Второ: показвам повече в часа, отколкото в учебника! Трето, мисля, че можете да научите от мен повече, отколкото от учебника! Учителка по математика

  • 9427

    – Мамо, защо клоунът има червен нос? – За да не го блъсне някой камион.