Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8226

    Как се чувства мъжа на работа? – Като в рая – тук ангелче, там ангелче Как се чувства мъжа на улицата? – Като в градина – тук пиленце, там пиленце А като се прибере в къщи как се чувства? – Като в приказка – зад всяка врата – Баба Яга.

  • 11396

    Пример за криволинейно движение е тийнейджьр в петьк вечер.

  • 1511

    Едно момченце чуло, че всеки възрастен крие поне една тайна и за това възрастните много лесно могат да бъдат изнудвани. Момченцето се прибрало в къщи и казало на майка си: – Знам цялата истина! Майката бързо дала на сина си 20 долара и казала: – Само не казвай нищо на баща си! Когато се прибрал и бащата, детето и на него казало: – Знам цялата истина! Бащата веднага извадил 40 долара и казал: – И дума не казвай на майка си! На следващият ден момченцето тръгнало към училище и по пътя срещнало пощальона: – Знам цялата истина – казало детето. – Така ли? – зарадвал се пощальонът. – Тогава ела да прегърнеш баща си?

  • 6918

    Двама много пияни приятелчета пътували в една кола.Единия карал , а другия спял на задната седалка.По едно време ги спира полицай.При отварянето на вратата от полицаят шофьора пада на улицата: -Как може такова безобразие-казало ченгето. -Какво сте пили бе господине!!? -Само….едно малко…… г-н полицай. В този момент онзи на задната седалка се поразбудил и казал: И…. на мене… едно……малко….

  • 6579

    11 слона изчезнаха мистериозно от будистки храм в Шри Ланка. Полицията ги търси под дърво и камък !??! Заглавие

  • 7498

    Ресторант. Клиент започва току-що донесените му кюфтета и намира косъм. – Келнер! В кюфтето ми има косъм. – А-а-а! Нормално е! Готвача ни е еднорък и прави кюфтетата с едната си ръка върху гърдите. Пак добре, че не сте си поръчали пълнени чушки…

  • 6991

    2001 година е първата година от новия милениум. Следователно всички, които носят името Милен и Милена, през цялата година имат имен ден. Свилен Димитров – журналист от Велико Търново

  • 2530

    "Има ли още деца за стая "N" като "мама"?" Преди изпита в ПМГ – София

  • 3794

    Влиза един ден ежко-бежко в горската аптека и казва: – Ако обичате, 100 презерватива. Двете катерички-продавачки: – Хи-Хи-Хи -102 презерватива!

  • 386

    Играят си Иванчо и Марийка в пясъчника. Изведнъж Марийка си изпуснала куклата. Навела се да я вдигне, а Иванчо започнал да я… оправя де! – Ох, боли! Иванчо: – За първи път ли ти е? – Да! – отговаря Марийка – Нормално, нормално!

  • 10500

    Две момченца седят пред лекарски кабинет. Едното плаче. -Защо плачеш? – питат го. -Ще ми правят изследване на кръвта и ще ми дупчат пръстааааа. В следващия момент ревва и другото. – Ами ти защо плачеш? – На мен ще ми изследват уринатааа.

  • 3867

    Шефа на една мутра го извикал и му казал: – Стягай се за път, ще ходиш в пустинята. Мутрата си приготвил багажа и се върнал. Шефа: – Какво си взе? – Храна. – За какво ти е? – Да ям по пътя. – Добре. Какво друго? – Вода. – За какво ти е? – Да пия по пътя. – Добре. Друго? – Една врата на кола. – Врата?! Че за какво ти е? – Като ми стане горещо, да отворя джама!

  • 11416

    Митничар се пенсионирал. Събрали се колегите му да решат какъв подарък да му вземат. Първият митничар предложил: – Да му вземем кола. Втория митничар отвърнал: – Не, той си има три, жена му също. И децата му си имат…. Да му вземем… един апартамент. Третия митничар: – Ама той има три апартамента, и вила и децата му имат… Абе, да му дадем да поработи една смяна извънредно? Първи и втори митничар: – Много е!

  • 11239

    – Браво, скъпа, най-накрая и ти веднъж да паркираш правилно! Само че не сме в нашия гараж…

  • 10059

    – Ще пиете ли нещо? – Не, благодаря. – Може би чай? – Не пия чай. – Кафе? – Не пия кафе. – Уиски със сода? – Не пия сода.

  • 10081

    -Филмът с хепи енд ли е? -Не,с Брад Пит. Разговор между тинейджърки