Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5400

    – Вчера с едни приятели се събрахме да се почерпим. И така се почерпахме, че накрая трябваше пак да се запознаваме…

  • 9271

    Еденето е у фурната. Еш! Селски лаф

  • 4125

    Въпрос: Как можеш да видиш блясък в очите на блондинка? Отговор: Като й светнеш с фенерче в ухото.

  • 4276

    Ей ти на последният чин! Кажи на този зад теб да млъкне Учител в ТМЕМ Вапцаров

  • 7479

    – Господине, защо блъснахте колата на дамата пред вас? – Господин съдия, тя ме заблуди. Даде ляв мигач и, представете си, зави наляво!

  • 7754

    Старши командир казал на войниците: – Кой казал на командира че има дървена глава? Войниците: – Ние не сме казали на командира, че има дървена глава. Ние му казахме да си сложи каската, защото прелитаха кълвачи.

  • 11819

    Сега на какво ше си играем – на мълчанието на агнетата, или на говоренето на рибите???

  • 3293

    Разговор между две приятелки: – Знаеш ли, вчера бях на гости и там най-случайно срещнах бившия си мъж. Никога не съм и подозирала, че е такъв добър събеседник!

  • 4719

    Вечният огън е в ремонт! Надпис пред входа на Мавзолея в Плевен

  • 1365

    – Абе, жена ти много се разхубавила напоследък? – Защо мислиш така? – Вчера я мярнах набързо, отивахте на някъде с колата. – Не бе, объркал си се… Карах булдога на ветеринар.

  • 1363

    Защо във всяка патрулка има по 3 ченгета? Защото едното може да чете, другото да пише, а третото обича интeлигентната компания.

  • 34

    Учителката изпитва Иванчо: – Иванчо, каква форма има земята? – Ами, кръгла госпожо. – Докажи го де. – А, няма да споря с вас, квадратна е тогава.

  • 491

    – Тате, защо ти си толкова голям а аз толкова малък? – Абе не знам, не питай… – Тате, а защо луната е по-тъмна от слънцето? – Не знам, спи сега… – Тате, а защо са измрели динозаврите? – Ами сигурно много са питали!

  • 9460

    Един борец си хванал едно такси защото валял много силен дъжд. Изминали 300-400 метра и едно хубаво младо момиче маха на таксито да спре. Шофьорът казал: – Абе, дай да я качим тая, скив ква пичка е. – Ми, качи я да не я вали дъжда. Качили момичето. Седнала на задната седалка и се оказало че била без бикини. Шофьорът гледал, дървил се, червил се и по едно време не издържал и завъртял огледалото към бореца: – Глей кво става бе! – казал шофьорът. – Леле, от тоя дъжд съм станал като путка в главата! – завайкал се бореца.

  • 3998

    лесно решение се получава, когато задачата се усложни. Химически факултет на СУ – проф. Борислав Тошев – Физикохимия II ч.

  • 1002

    Клиент звъни на адвоката си: – Какво става с моето дело? – Справеливостта възтържествува. – Веднага обжалвай!