Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1903

    Отворете си учебниците на 31 година и си преговорете. Учител по история

  • 2260

    Киркор и Гарабед отишли на лов за лъвове. На сутринта Гарабед тръгнал да се измие на поточето. Гледа – лъв! Хукнал той към палатката, а лъвът след него. Тъкмо я стигнал, и се спънал във въженцата, които опъват палатката. Паднал, а лъвът от инерцията го прескочил и влетял вътре. Гарабед дръпнал ципа на палатката догоре и викнал: – Киркор, оправяй се с тоя, аз отивам за друг!

  • 8491

    Попитали радио Ереван: – Какво е кавалерство? – Държанието на един мъж към жената на друг мъж.

  • 7727

    Преброяването е партньорство между официалната статистика, обществеността и отделната личност. Из агитброшура Преброяване 2001

  • 11311

    Съдят един за това, че е пребил тъща си. Съдията казва: – Глобявам те $1007. – Е защо точно толкова? Защо не $1000 например? – $1000 ти е глобата за побой, а $7 е местната такса "развлечения".

  • 9461

    – Поканете, моля ви, следващия пациент, – казва лекарят след преглед на болния. – Моля, заповядайте, – казва пациентът на дамата, която чака реда си и след това излиза на улицата. След като изминал половин километър пациентът чул глас зад себе си: – А, къде отиваме?

  • 4640

    Значи, кара си една мутра новото BMW и спира на един светофар. До него спира някакво невзрачно трабантче. Мутерът го изглежда сърдито, дава газ до дупка и изчезва напред, но на следващия светофар трабантчето пак до него. Още по-вбесен, мутрата дава газ на червено и пак изчезва напред. Но въпреки това, на следващия светофар трабантчето пак е до него. Вече окончателно разярено, борчето излиза от колата, отива до трабантчето и сърдито пита шофьора: – Е, сега кво? Онзи го поглежда небрежно и още по-небрежно му отговаря: – Как какво? Сега на втора…

  • 9582

    – Докторе, лекарството което ми предписахте го вземах все три пъти по едно и до вечерта го свърших. Сега какво ще ми предпишете? – С духове не разговарям.

  • 11673

    Ало, мило, Чочо е осрал къщата и даже успях да настъпя едно лайно. Значи дадох му да яде от ония ориз в хладилника и той, де да знам – яде го! Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 5064

    Василе, на теб нещо много ти е пораснала работата… Учителка

  • 8

    Мъж се спира пред един просяк на площада и го пита: – Защо си сложил десет шапки пред себе си? – Защото, когато преди години започнах да работя само с една, бях твърде наивен, като мислех, че тя ще може да ме изхранва.

  • 329

    Срещат се двама приятели. Единият мрачен като градоносен облак. – Какво ти има, бе, Пешо? Що си такъв мрачен? – А, остави, роди ми се син… – Е, защо не се радваш тогава? – Ами щото и жената разбра..

  • 5797

    Един човек забогатял. Решил да пътува в чужбина и си приготвил голяма пачка, защото бил чувал, че на митница е страшно. Пристига сутринта на границата, привиква шефа и казва: – Можеш ли да събереш момчетата на площадката? – Мога – казал шефа. Подредили се митничарите в редичка и нашия човек дал на всички по 200 марки, на шефа 500. Поомекнали митничарите, взели да го тупат по рамото и един го попитал: – Кажи сега какво изнасяш? – Нищо не изнасям бе хора, чул съм, че се дава на митничар и ви дадох. Митничарите се подсмихнали и си казали – ще внася. На връщане се повтаря същата история, този път обаче митничарите му разкостили колата и верно нищо. Минало се време. На нашия човек бизнеса му вървял, той често ходел в чужбина и всеки път давал на момчетата по 200, на шефа – 500. Веднъж обаче идва той, подреждат се митничарите и той им връчва по 50 марки. Притеснен шефа го дръпнал настрана и го пита: – Какво става бе, човек? – Ами, бизнеса се скофти, дъщерята се зажени, а и една къща строя – тия направо ми одраха кожата. – Ти хубаво строиш – казал кисело митничаря – ама защо с наши пари, да ти еба майката?

  • 3853

    Един човек получил внезапно клаустрофобия. Попитали го от какво: – Возих се в един асансьор с Лара Крофт.

  • 1048

    Чукам, влизам…заключено!? Спалнята конюшня – само мен дето ме няма.

  • 6194

    Мимо, слез за малко да те наобичам Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".