Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1722

    След смъртта на Цезар, Октавий и Антоний си разделили империята. Октавий получил задната част на Рим, Антоний – източната и Клеопатра. В края на живота си Октавий се оттеглил в своя мавзолей. Ученически / кандидатстудентски

  • 11900

    Кое е по-голям срам в семейството от почупен Запорожец? Бременна осмокласница.

  • 5298

    Съдията пита едно борче, което го съдят, че пребило един катаджия: – Признавате ли,че пребихте главен сержант Петров? – Да! – И защо? – Щото е педераст! – Как така?! – Спира ме значи, за проверка и ми вика, че съм бил пиян и трябвало да му духам на апарата… Айде бе!

  • 466

    Съобщение на ТАСС от времето на студената война: "Вчера в района на Бермудския триъгълник са изчезнали 4 американски подводници. От наша страна загуби няма."

  • 8587

    Мота се нощно време един студент из града и попада на полицейски патрул. Ченгето започва да пита: – Такаам… Не работим значи. – Ами да. – И държавни пари харчим… – Ъхъм. – Та студенти сме казваш… – Извинявам се, ама само аз съм студент.

  • 8780

    – Келнер, сигурен съм, че готвачът на вашия ресторант няма да може да яде това ядене! – Господине, готвачът ни е тук за да готви, а не да кисне по болниците!

  • 10111

    Вълкът си купил мотор и решил да повози заека. Качили се двамата и вълкът вдигнал 100 км/ч и попитал заека: – Зайо, напика ли се? – Не. Вдигнал 150 км/ч. – Зайо, напика ли се? – Не. Вдигнал 200 км/ч. – Зайо, напика ли се? – Да. На другия ден заека си купил мотор и решил и той да повози вълка. Качили се, заека вдигнал 100 км/ч и попитал: – Вълчо, напика ли се? – Не. Вдигнал 150 км/ч. – Вълчо, напика ли се? – Не. Вдигнал 200 км/ч. – Вълчо, напика ли се? – Да. – А сега се и насери щото немам спирачки.

  • 4344

    Всички които нямат ключове от вратите да си ги свалят при домакинката. Бележка в студентско общежитие

  • 766

    – Искаш ли да ти обясня квантовата теория? – Благодаря. По-добре ми обясни кинтовата теория, че нямам кинт в джоба си…

  • 9660

    – Идвам да ви оправя водната инсталация. – Но тя е в изправност! – Не живеят ли тук Стоянови. – Ние сме Драганови. Стоянови се преместиха преди осем месеца. – По дяволите! Обаждат се спешно за водопроводчик, пък после се местят!

  • 11813

    Учителят пита Иванчо: – Можеш ли да ми дадеш исторически пример за пълен неуспех? – Да! Христофор Колумб. – Защо? – Защото не знаел къде отива, като пристигнал, не знаел къде е попаднал, а когато се върнал, не знаел къде е бил!

  • 6426

    Какво е това, което прави: Пльок! Пльок! Фсссс!Две бебета във вана с киселина.

  • 9756

    – Мога да ви препоръчам прекрасен адвокат! Един негов клиент го заплашваше смърт на електрически стол, а той успя… – Да го оправдае? – Не, да се пребори за понижение на електрическото напрежение.

  • 7180

    Сержант вика на млад войник: – За малко да застреляш генерала! А войникът гордо отговаря: – Виждате ли! А едва вчера се научих да стрелям…

  • 3515

    В момента съм се хванал за един носител на информация… Учител по информатика

  • 11853

    – Иванчо, харесва ли ти новата учителка? – Харесва ми, татко. Тя е млада и хубава, но не е интелигентна. – Защо мислиш така? – Защото за всичко пита мен!