Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3165

    Добре са си блондинките… Не ги застрашава мозъчен удар.

  • 9203

    Разговор между ясновидци: – Това лято започва чудесно, нали? – Да, също като през 2007 година!

  • 6756

    Животоспасяващи геврециии! Продавачка на гевреци до х-л "Плиска"

  • 4193

    Едно момченце се изгубило и почнало да плаче. Минава минувачка и го пита: – Как се казваш? – Не знам – отговаря то. – Как се казва майка ти. – Не знам. – Баща ти? – Не знам. – Е поне адреса си не знаеш ли – Него го знам www.momchence.com.

  • 2569

    Студент закъснява за лекция и професора му се кара: – Срамота! Не си ли бил в казармата, да се научиш на точност! – Бил съм. – И какво казваше там старшината като закъснееш за строя? – Казваше "Здраве желаем, господин лейтенант".

  • 4878

    Един черен жребец препускал през пустинята-седмица, две, месец. По едно време видял кръчма. Влязъл вътре, тропнал с копито по бара и казал на бармана: – Слушай к"во, искам да ме напоиш, да ме нагостиш, и утре рано сутринта да ме събудиш защото страшно бързам! Бармана така и направил, напоил го, нагостил го и на следващата сутрин отишъл да го буди. Нямал кофа с вода, затова му лиснал кофа с бяла боя. Коня се събудил разплатил се с бармана и тръгнал на път. Препускал седмица, две и видял оазис. Решил да се освежи малко. Навел се да пие вода, видял отражението си и възкликнал: – Еееее, каъв тъп барман – събудил е друг кон!

  • 4393

    В болницата. Доктор към пациент: – Пригответе се за най-лошото! – Ще умра ли докторе? – Не, но Ви изписвам лекарство, което не се изплаща от Здравната каса.

  • 1997

    Урок в шести клас на тема "асоциации". Учителката пита: – Руменчо, като ти кажа "тухла" за какво се сещаш? – Ами за строеж, госпожо, майстори и т.н. – Добре, Руменчо! Ами ти, Марийке, като ти кажа "тухла" за какво си мислиш? – Ами за куб, госпожо, нали има същата форма! – Правилно, Марийке! Ами ти, Иванчо, за какво си мислиш, като чуеш "тухла"? – Ами…. за чукане, госпожо! – Как така за чукане бе, Иванчо? – Ами, госпожо… аз само за това си мисля!

  • 9292

    Какво ме гледаш, че те гледам – не виждаш ли, че те виждам?! Учителка по химия

  • 2811

    "Мъдра смелост – Импекс" – ЕООД се управлява от Си Джъюн Държавен вестник, брой 36

  • 2003

    При доктор непукист: – Добър ден, докторе. – Добър ден, следващият. – Докторе, бременна съм! – Честито, следващият. – Докторе, глътнах мишка! – Глътни котка, следващият. – Докторе, ухапа ме куче! – Ухапи го и ти, следващият. – Докторе, пикая на четири струи! – Глътнал си копче, следващият. – Докторе, боли ме пръстът! – Фра-а-ас! Следващият. – Докторе, умирам! – И аз, следващият.

  • 147

    Попитали икономист, каква е тайната на успеха в икономиката. Той казал: – Някои страни намират петрол. А други не…

  • 4103

    Като ти забия един плесник и ще ти вържа сополите на възел Родител се кара на детето си

  • 7431

    (Сивушка) Гръчмола й се преви на чакмак и тя умря.Преразказ на „На браздата“

  • 2467

    При психиатъра: – Докторе, говори се, че вие просто четете всичко в женските сърца. Вярно ли е? – Госпожо, при сегашните деколтета това никак не е трудно.

  • 2356

    Алеко Константинов е светло петно в нашата литература.. В час по литература