Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 233

    – Честито господине, ще ставате баща! – Брей и в кой месец съм?

  • 6616

    При кмета се влиза само при голяма нужда. Табела

  • 2430

    Ученика, пиши по-четливо на тая дъска. Какво си ми ги нацвъкал като гларусите… Учител, НЕГ, Бургас

  • 8673

    При мен не може да се преписва нито на писмен, нито на устен изпит! Доцент от УНСС

  • 11982

    Засилва се мъж с букет в ръце при жена си и вика: – Жена, честити 70 години от нашата сватба!!! Жената: – Абе, ти луд ли си, едва 10 години са минали!!! Мъжа: – Е да, ама след първата брачна нощ моите са кучешки!!!

  • 6755

    Две кучета си говорят. Едното пита другото: – Какво става? Има ли нещо ново? – В края на улицата сложиха един стълб. – Значи трябва да се полее.

  • 6016

    – Скъпи, идва някакъв човек, който твърдеше, че е твой близък роднина и можел да го докаже. – Остави, това е бил някой идиот! – Възможно е, но той каза, че има и други доказателства!

  • 11755

    Бащата лежи на дивана и чете вестник. Майката влетява в стаята, като държи синчето за ухото: – Виж го нахалника! – оплаква се на бащата. – Не ме слуша изобщо! Бащата се обръща към сина: – Ти си бил много нагъл бе! Да не мислиш, че си с нещо повече от мен?

  • 2088

    Ахил е висок, мускулест, красив и добродушен. А Хектор е обратен. Ученическо изказване

  • 11191

    Вали проливен дъжд. Двама приятели се срещат на улицата. Единият – с чадър, а другият – мокър до кости, но носи в ръката си неотворен чадър. – Защо не си отвориш чадъра? – пита го първият. – Абе, остави… Купих си електронен чадър, японски. Отваря се с гласова команда. "Мамка ти" – няма проблем, помня; ама как се казваше "отвори се" на японски, не мога и не мога да се сетя…

  • 4574

    Крикор и Гарабед били комшии и решили да отворят кебапчийници. Минали няколко дена – при Гарабед пълно с народ, а при Крикор никой няма. Отишъл Крикор една вече при Гарабед и го пита: – А бе, как ги правиш тези кебапчета, че хората се избиват да идват при тебе, а при мене никой няма? – Ами как – 50% кайма и 50% лайна… – А-а-а, ама ти и кайма слагаш, значи…

  • 1590

    Бил хубав слънчев ден. Свекървата казва на снаха си: – Какво хубаво време, да излезнеш па да се не върнеш! На другия ден валял дъжд и снахата казала на свекърва си: – Какъв лош ден, да легнеш па да не станеш!

  • 6668

    – Гошко, купихме ти сестричка! – За колело и сладолед нямате пари, а за глупости намирате.

  • 5384

    След като пусна нов тарифен план „LOOP“ (за млади хора), вече Мтел пуска и „ТУЛУП“ само за военни и полицаи.

  • 7190

    Група лекари били на конференция в Швейцария, където трябвало да представят напредъка на медицината в страните си. – В моята страна – казал германецът – медицината е толкова напреднала, че две седмици след сърдечна операция, пациентът вече ходи на работа. – Това е нищо! – казал японският лекар – Ако сме оперирали апендектомия във Вторник, в Събота пациентът е вече на работа! – Това е нищо! – казал американският лекар – Ние можем да вземем един задник, например от Тексас, да го сложим в Белия дом и на следващия ден половината страна е без работа.