2890
Те изпитват максимално удоволствие от карането по девствения сняг.
Една баба се качва в рейс и заговаря първия седнал човек, който вижда: – Моля ви се, ще ми отстъпите ли място? – Но… отзад е пълно с празни места! – Да… но аз не мога да стигна дотам. – Не можете ли да помолите някой да ви помогне, аз не мога да стана. – Моля ви. Така след 3-4 настоятелни молби от страна на бабата човекът казал: – Ехх… тогава ще карам прав!
Баща вампир учи малкото вампирче как да си набавя храна: – И сега, тати, набелязваш си 5-6 човека и после – смук малко от тоя, смук малко от оня и докато стигнеш до петия-шестия ще си напълниш коремчето. А малкото, понеже е тарикатче: – Ииииииииии бе тати, що пък 5-6 – не може ли само един и… – Ама тати – възмутено казал стария вампир – ние сме вампири, не сме адвокати.
Клиент изучава сметката в ресторанта: – Абе, нещо не разбирам тука. Салата – 2 лева, основно – 5 лева, десерт – 1 лев, бутилка вино – 3 лева. Всичко 11 лева. А сметката е 30 лева. Как се е получило така? – Ами, не се получи! – с досада отговаря сервитьорът.