Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6133

    Една жена разправя на приятелката си: – А пък на мен мъжът ми веднъж ми каза, че ако му изневеря ще се самоубие… От тогава нищо не му разказвам, и вече поне десетина пъти съм му спасила живота.

  • 5056

    …Там са се били германци и немци…

  • 7891

    Реклама на крематориум:„За загинали при пожар – намаления!“

  • 231

    Тази редица има залитания в търсене на околен ръб. Учителка по математика

  • 209

    … ако още ведньж, ти отзад свирнеш,такава свирка ще ти извьря…….

  • 9229

    Войник дежури на руска ядрена установка. По едно време задрямал и без да усети се облегнал на пулта. След малко запъхтян влиза командирът. Войникът сепнат козирува: – Господин генерал, разрешете да доложа: дежурството протича нормално… – Ти на това нормално ли му викаш бе, идиот с идиот! Ами Белгия къде е?!

  • 3063

    Бащата възмутен оглежда квартирата на сина си – студент. – Как може да облепиш и четирите стени на стаята с голи жени? – Тате, знаеш ме, не понасям голи стени…

  • 4308

    – Колко пъти се е женила майка ти? – Неудобно ми е да кажа… – Е, хайде, в днешно време човек няма от какво да се срамува… – Само веднъж!

  • 8293

    "Стоки и услуги от дърво" Надпис на магазин във Враца

  • 10294

    когато единият влиза, другият не може, защото има обратна дупка. Химически факултет на СУ – Проф. А. Добрев – Органична Химия ч. I

  • 9424

    Балканите се гъза на света, а България е хемороида на Балканите. Из постановка на Театъра на армияата.

  • 612

    Между приятелки: – Как се чувства синът ти след операцията? – Добре е, но има усложнение. – Сериозно ли е? – Много. Иска да се ожени за операционната сестра.

  • 6027

    Ако ви боли глава, значи имате такава

  • 9036

    – Каква е разликата между детето и мъжа? – Единствено в цената на техните играчки.

  • 3752

    – Пак се прецаках! – казал таралежът и слязъл от четката за коса.

  • 3244

    – Господине, знам, че сте лунатик, но вчера ви видях да ходите по покрива посред бял ден… – Часовникът ми е бил напред…