Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10194

    Катаджията дълго гледа книжката на спрелия шофьор и накрая казва: – Абе нещо не ми харесва тая книжка… Нещо със снимката май не е наред? – Какво не е наред бе, старши? Ето ме на снимката – третия отляво съм!

  • 5615

    Вчера през нощта в Перник е бил откраднат „Вартбург“. В тъмното крадците са го взели за автомобил.

  • 1527

    Попитали Радио Ереван: – Каква е разликата между НРБ и РБ? – В НРБ хората се мъчеха да намерят по магазините най-необходимото, в РБ хората се мъчат да намерят най-необходимото по кофите за боклук.

  • 2301

    Президентьт на Бьлгария Петьр Стоянов закуси с журналисти. Заглавие във вестник

  • 7474

    Докторът пита първокласник:– Някакви оплаквания от уши и нос?– Да, пречат ми като си обличам пуловера.

  • 7964

    Жена към разсеяния си съпруг: – Да не си се побъркал? Защо опитваш да отключиш вратата с цигара? – Нима? Значи съм изпушил ключа!

  • 1161

    Военни разиграват "битка" на учение. Джипът на генерала затъва в калта и генералът заедно със шофьора си почва да се лута около него и да се чуди какво да прави. Вижда група войници наблизо и им вика: – Я елате да ни избутате! – Не можем, господин генерал, ние сме "убити" в боя! Тогава генералът командва шофьора си: – Положи труповете им под гумите и излизай от тая кал!

  • 9653

    Когато пазите тишина, свършвам по-бързо Учител по физическо

  • 5235

    На приема даден от президента по случай 3 март дойдоха: председателят на конституционния съд Христо Данов и члена му Васил Гоцев… Из вестникарска статия

  • 4985

    Разговор след първата брачна нощ: – Скъпа, къде отиваш? – Отивам да си намеря истински мъж. – А би ли потърсила и за мен един?

  • 9890

    Не пускайте чешмата, защото тече! Надпис

  • 6308

    Всички вие ме мислите за прост военен, но аз съм нещо много повече от това!… Преподавател по военно обучение в гимназия

  • 4453

    Страдащ от хроничен бронхит отива при известен лекар. Докторът внимателно го преглежда и дълго пише рецепта. – Изглежда имате голям опит в лечението на бронхит – казва пациентът. – Aми да! Mоят го влача вече петнадесета година!

  • 1089

    Аргументът ти не е нито достатъчно дълъг, нито достатъчно твърд. Учител по биология от МГ Пловдив

  • 4566

    – Ден трети, и все още не ми се работи, какво ли трябва да значи това? – Сигурно днес е сряда…

  • 11601

    То, колежке, за да има изкарване, първо трябва да има вкарване! Доцент в УНСС