Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4106

    „Уважаеми нарушители! Във връзка с недостатъка на патрони, предупредителни изстрели във въздуха повече няма да правиме!“Hадпис на граничен стълб

  • 9539

    Зайо Байо искал да сваля Кума-Лиса и тя се оплакала на Кумчо Вълчо. Кумчо Вълчо казал на Зайо Байо: – Говори й за цветя, тя много ги обича. Отишъл нашия пич и казал: – Като си го на зюмбюля, такъв ще ти натръндефиля, че чак листата ти ще окапят! Обаче нищо не станало и Вълчо му казал: – Говори й за строителство, тя много го обича. Зайко пак: – Като си го накирпича, такъв ще ти го бетонирам, че чак керемидите ще паднат! Да ама пак при кумчо: – Зайо, говори й за мотори, тя е влюбена в тях. И Заека: – Кума лисо, като си го на ямахам, такъв ще ти го нахондя, че чак гумите ще фръкнат!

  • 4133

    Майка и малкото й момиченце минавали през пазара. По едно време детенцето видяло в една клетка малко, сладичко, пухкаво бяло зайче, спряло се и замолило майка си:– Мамо, мамо, защо не си купим това сладко зайченце?А майката отговорила:– Защото ще го изядем.

  • 29

    Голмайсторът на попадението… Коментаторски

  • 6003

    Учил си, ама не ми влизаш редовно – сядай, 5. Учителка по история

  • 1680

    Каква е разликата между комара и блондинката? Разликата е в това, че като удариш комара той престава да смуче.

  • 4611

    Студент пасе трева в парк. Минава покрай него гражданин и го пита: – Абе ти що пасеш трева? – Ами студент съм, стипендията е малка, родителите ми са социално слаби, трябва да се изхранвам някак… – На ти 20 стотинки, стига си пасъл! Взел студента парите и си мисли: "Хммм, с тия 20 стотинки нито баничка мога да си взема, нито боза. Я да продължавам да си паса." Минава друг гражданин: – Що пасеш бе? – Ами студент съм, нямам пари, трябва да се изхранвам някак си… – На ти 1 лев, стига си пасъл! Взима студента парите и пак си мисли: "Абе с 1.20 мога и баничка и боза да си взема, обаче не мога да се наям. Я да си паса…" Продължава студента да пасе. По едно време минава Иван Костов: – Какъв си ти и що пасеш тука? – Ами господин Костов, студент съм, стипендията не стига, родителите ми са социално слаби, трябва да се изхранвам все някак… – Ти зимата беше ли на барикадите? – Бях, бях! – А скача ли, вика ли за нас? – Виках, скачах! – А така! – рекъл Иван Костов, извадил едно листче и написал нещо на него. Подал го на студента, а там пишело: "Разрешава му се да пасе във всички градски градинки и паркове. Подпис: Иван Костов."

  • 451

    Пубера е човек, който се държи като бебе, когато с него не се държат като с възрастен.

  • 3924

    Един терорист по време на полет се изправя, вдига една спринцовка и казва: – В тази спринцовка има вируса на СПИН, който ми се противопостави ще му го инжектирам! Българин съвсем спокойно става, взема спринцовката и почва да се боцка. – Какво правш, бе човек? – изумен е терориста. – Спокойно, ползвам презервативи – невъзмутимо го успокоява българина.

  • 9239

    В детската градина пристига комисия на проверка. Навсякъде – чистота, тишина, спокойствие… – Как сте го постигнали? – питат шашнати хората от комисията. – Ами разделихме децата на групи. – обясняват учителките и повеждат комисията по коридора. На вратите – надписи: "Много добри деца". "Добри деца". "Не особено добри деца". "Лоши деца". "Много лоши деца". "Ужасни деца". "Безнадеждни деца". "Иванчо".

  • 11744

    Натрият е твърд, ама мек метал. Сега ще се получи бял прахообразен прах. Който не внимава, ще го вдигна на лист! Бисери в час по химия в СОУ "Отец Паисий", гр. Кърджали

  • 10280

    "Любимото ми животно е мъж" Водещата на "Нощен Магазин" Белла Белчева в интервю за в.Нощен Труд/2.Х.99

  • 3727

    Мъничко, черничко, хвърчи и дрънчи. Що е то? Муха носи каса бира.

  • 1920

    Малко момченце пита приятелчето си:– Пешко, твойте родители плашат ли се от анимационните филмчета, бе?– Не, разбира се.– А моите се плашат, щом почне някое анимационно филмче и бягат в спалнята, завиват се през глава и се тресат от страх!

  • 7873

    -Знаете ли защо на хапчетата има разделителна черта? За да може, ако си прекалено болен и не можеш да го изпиеш, да ти го завинтят с отверка в задника.

  • 11564

    …Пускаме перпендикулярна отсечка с ъгъл 45 градуса… Учителка по икономика в ТЕ – Гоце Делчев