Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7337

    Два автобуса, пълни с възрастни жени, спират пред палата на шейха. – Пак ли туристи? – пита той. – Не, това са вашите тъщи! – отговаря съветникът му.

  • 6915

    Разговор между наемател и неговата хазайка: – Когато напусках предишната си квартира, хазайката плака! – Не се вълнувайте! Това няма да се случи с мен. Вземам наема предварително.

  • 6777

    Американски лекар казва: – При нас понякога се случва да лекуваме една болест, а болния умира от друга… Руският му колега отговаря: – Ние нямаме такъв проблем… от каквото лекуваме, от това умира пациента.

  • 6811

    – Докторе, защо след като казвате, че всяка цигара е пирон в ковчега пушите толкова много? – Вие да не искате моя ковчег да остане без пирони?

  • 6680

    Разсеян професор разпитва асистентката си: – Ходихте ли снощи на театъра? – Не, професоре, прекарах вчера в леглото си. – М..д…а…а… – продължава професорът – и много ли хора имаше там?

  • 4677

    Ще Ви изгоня всичките и ще работя с останалите! Учителски

  • 6780

    Две мутри играят карти. Единия казва: – Пич, нещо ми мина през главата! – Брато, простреляха те!

  • 1530

    Блондинка чете вестник. В една от статиите пише, че в Лос Анджелис на всеки час един човек попада под гумите на автомобил. Изумена блондинката възкликва: – Господи, не му върви на бедния човечец!

  • 11326

    Не са будали да се бият, ами направо се оплакват в ОН. В час по история

  • 11936

    Ти в кошчето, дъвката отвън! Учителка по биология

  • 11094

    Седят двама наркомани на една пейка. Гледат, някой си забравил картата на България. Започват да я разглеждат с интерес. – Жоро, гледай, бе! Защо границата са я означили с точка – тире, точка – тире… – Много си прост, бе! Нали на картата всичко е в символи. И така на границата, това е символа за граничар – куче, граничар – куче…

  • 3587

    …и ни внушава идеята по ботевски силно да любим и мразим своя народ.

  • 11958

    Изгладнял човек влязъл в ресторант и си поръчал супа, но поръчката му много се забавила, а той умирал от глад. Докато чакал забелязал някакъв мъж, който четял вестник, а пред него на масата имало пълна чиния с чорба. Скришом гладният взел паничката и изял чорбата, но що да види!?! На дъното на купичката имало паднало гребенче със сплъстени косми! Човекът веднага си изповръщал червата обратно в паничката, а онзи, от когото бил взел супата, свалил вестника и попитал: – Господине и Вие ли стигнахте до гребенчето?

  • 3065

    Екскурзоводът разказва на туристите: – Някога по тези места разбойници са нападали туристите и безжалостно са ги ограбвали. – А сега? – пита някой от групата. – Сега тук построиха супермодерен хотел.

  • 11578

    – Спомням си като започвах училище – първи учебен ден в първи клас, мама ме води за ръка на училище… Спомням си и като завършвах – последен учебен ден, тате ме отнася на гръб от училище…