Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9224

    След майчиното мляко, най-добро е млякото на аптеката. Смесеното хранене е когато майката и бащата кърмят детето подред.

  • 2625

    Репортерът: – В какво се изразява изследователската работа на професора? Икономката на професора: – Преди всичко в търсене на очилата си.

  • 8181

    Между актриси: – Как мина кастингът, скъпа? – Чудесно! Режисьорът имаше само една забележка към мен – краката ми били студени!

  • 235

    Едно дете имало навик да затапя всеки който му каже нещо. На една екскурзия учителите решили да го оставят при шофьора, но го предупредили да не казва нищо на детето. Речено-сторено, ала докато стоели детето казало: -Мама е слон и тати е слон, следователно и аз съм слонче. Шофьорът не се сдържал и казал: -Ами ако майкати беше проститутка, а баща ти гей? Детето помислило и казло: Щях да съм шофьор.

  • 1621

    Разговор между младоженци: Той казва: – Имам три изисквания: 1)Сутрин в 8.00 ч., има ме-няма ме вкъщи закуската трябва да е на масата. 2)На обед в 13.00 ч., има ме-няма ме вкъщи обяда трябва да е сервиран. 3)Вечерта в 20.00 ч., има ме-няма ме вкъщи вечерята трябва да е готова. Тя отговорила: – А моето изискване е следното: всяка вечер в 22.30 ч.,има те-няма те вкъщи сексът започва!

  • 10991

    – За какво ви е това приспивателно, – казва лекарят недоумяващо – след като всяка вечер висите до два часа в бара? – То не е за мен, а за жена ми…

  • 761

    Георги,стига си го пускал това бялото в устата на Станислава там отзад. Учителка от ФЕГ-Пловдив

  • 3000

    На оживена улица просяк спира случаен минувач: – Днес имате голям късмет, господине! В рамките на моята рекламна кампания можете да направите петдесетпроцентно намаление на онова, което мислехте да ми дадете…

  • 3816

    Как се псува човек? Обикновено с някоя дума от три букви. А компютър? С три клавиша… (Ctrl, Alt, Del)

  • 7201

    Баба Илийца,бръкнала в пазвата си,но там не намерила нищо,освен малко сухи корички… Из уч. разработка

  • 4076

    Валенсия е един много добре затворен отзад отбор Томислав Русев на мача "Олимпиакос"-"Валенсия"

  • 3385

    Иванчо пита баща си: – Тате, кой ебе бе? Който е отгоре или който е отдолу? Баща му отговаря: – Който е отгоре. Що питаш? – Малеей, да знаеш вчера мама как скъса комшията от ебане…

  • 1819

    Мадама се жалва на приятеля си: – Защо никога не ми купуваш цветя? – Ама защо? Нали още не си умряла?

  • 7929

    На много хора живота значително се е подобрил благодарение на лекарствата. Например – на фармацевтите….

  • 6068

    Пази завода от пожар! Той е твой! Табела

  • 7101

    Един митничар умрял и отишъл при Господ. Отворил той една голяма книга и казал: – Аа-уу ти си много почтен човек, дал си много дарения за домове за сираци, ти си за Рая! Но като отворил на другата страница какво да види и казал: – Ама ти толкова много си крал, ти си разорил толкова много хора! Къде да те сложа сега? И митничарят казал: – На бариерата, на бариерата!