Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8883

    Срещнали се веднъж филолог, логопед, и педофил…

  • 3871

    Ми, даа… То всеки вълк като го сложиш в торба и става торбест. Учител по Биология в 133СОУ

  • 2689

    Тъст се разминава със зет си по стълбите на блока и го пита: – Змията горе ли е? – И двете са вкъщи.

  • 2697

    Войник се обръща към командира: – Другарю командир, заповедта е изпълнена! – Но аз нищо не съм заповядвал! – А аз нищо не съм правил.

  • 5623

    Не ме гледай, че в гърдите съм като вафла, защото в ръцете съм като вентилатор и като ти забия едно кроше ще ми завиди и американският боксьор Майк Тайсън Ядосан учител по География към ученик

  • 8762

    Две блондинки приказват: – Забелязала ли си, че когато се съберат няколко жени, си говорят предимно за мъже? – Да, наистина. – Значи вярно е това, което мъжете смятат, че жените винаги си говорят за глупости!

  • 10150

    Мъж се прибира вкъщи и носи папагал. – Какъв е тоя папагал? – пита жена му. – Купих го от един търг. Платих за него 200 лева. Представяш ли си, искаха да го купят още десет човека. Обаче аз дадох най-добрата цена. А най-интересното е, че дори не знам дали е говорящ или не… – Как не знаеш дали съм говорящ, бе? – обажда се папагалът. – А кой според теб наддаваше на търга?

  • 4529

    Мъж купил телевизор и го носи вкъщи, а на кутията има всякакви знаци обозначителни. Жената: – А защо има нарисувана чаша на кутията? Мъжът: – Това означава че покупката трябва да се полее.

  • 6685

    Попитали радио Ереван какво ще се случи, ако всичката глупост от парламента изчезне.– Нищо в природата не се губи. – отговорили от там. – Като изчезне от някъде, ще се появи на друго място. И там ще бъде новият парламент.

  • 6370

    Ученици,виждате ли невидимите ъгли на пирамидата… Учителка по математика

  • 990

    Сексът е вятър работа, но не е зле да те подухва от време на време… Съждение

  • 9314

    Сините сливи са червени, когато са зелени

  • 4407

    Стоял си Иванчо в къщи и наблюдавал баба си как се къпела и по едно време я питал: – Бабо какво е това мужду краката ти? Бабата се изчервила и отвърнала : – Аааа нищо Иванчо, нищо особено, белег ми е от младините. – А как е станал тоя белег ? – Ами как стана? Дядо ти като беше млад и сечеше дървата отхвръкна една съчка и ме удари там, та така. – Ееее, той пък баш по путката ли те умерил…

  • 4602

    Отива жена на лекар: – Съблечете се. – Срам ме е,докторе! – Добре,добре,ще изгася осветлението.

  • 6835

    Бал. Както обикновено, поручик Ржевски седи пиян в обкръжение на ухажващи го знатни дами. Издебнал момента, корнет Оболенски го пита:– Кажете поручик, как да си обясня успеха Ви сред жените?Поручикът:– Виждате ли, корнет, приближавам се до дадена дама и й казвам: госпожо, а мога ли да Ви го начукам?Корнетът:– Но поручик, за това ще да получите плесница!Поручик Ржевски леко го потупва по рамото:– Получавам… А после най-често го начуквам…

  • 5527

    Животът е като стълба в кокошарник – къс и осран!