Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9397

    Радио Париж пита: – Какво щеше да стане, ако на проститутките очите им светеха ? Радио Ереван отговаря: – Ами в Париж щеше да има бели нощи. След кратко време се обажда радио Ленинград: – Моля без намеци…

  • 2035

    – Големи грижи около тая сватба! Родителите на булката искаха църковен брак, а ние – граждански… – А младоженецът? – Той пък изобщо не искаше да се жени!

  • 11659

    Въпрос: Какво образуват наредени в редица блондинки?! Отговор: Въздушен коридор.

  • 9942

    Едно джудже отива в публичен дом. Звъни на вратата. Мадам отворила, огледала се, но нищо не видяла. След малко пак се звъни на вратата. Мадам отворила, но пак не видяла никой и точно преди да затвори вратата джуджето извикало: – Ехо, тук долу! Мадам забелязала джуджето и казала: – Ей, я се махай от тука, бе, дребен! – Абе, аз може да съм малък, ама виж с к`во звъня!

  • 2275

    Сега, като спря тока, как ще си измия ръцете? Учителка

  • 1067

    Какво е това – малко, черно, седи на границата и от никой не се плаши? Гарван с "Калашников".

  • 3820

    Един борец два дни не ходил на работа. Колегите му започнали да се притесняват: чудели се дали се е разболял или са го пребили някъде. Едва на третия ден борецът се появил. – Къде се изгуби, бе? – Купих си един пъзел. И го подредих само за три дена, а на кутията пишеше "От три до пет години"!

  • 5702

    Щирлиц вървеше по улицата и изведнъж вдигна очи. Сините очи на радистката Кет…

  • 993

    – Скъпа, мислиш ли, че някога ще можеш да ме обикнеш? – Защо не? Как обикнах да ям спанак!

  • 2653

    Понеделник. В зоологическата градина разговарят две маймуни. – Вчерашният ден беше ужасен. Започвам да изпитвам отвращение към неделите. Какво им става на тия хора в неделя, не знам, но се правят на какво ли не пред клетката. След такъв ден, как да преча на децата да ги имитират?

  • 9059

    На габровец му дошли гости. Постояли, поприказвали. По едно време домакинята подсетила мъжа си:– Няма ли да предложиш на гостите нещо освежително?– Разбира се! – отвърнал габровецът.И отворил широко прозорците…

  • 4075

    В час пик в градския транспорт: – Ама господине, какво правите отгоре ми? – Ами навалица бе госпожо, какво да правя… – Ами направете нещо де.

  • 1948

    Две мутри си приказват. Едната подава една цигара на другата и я пита: – Цигара? – Да, знам.

  • 7242

    – Госпожо, не бива толкова да плачете. Разбира се, вашият съпруг беше добър човек, но вие сте все още млада и красива. – Аз плача, защото нищо не ми остана от него за спомен! – Не говорете така. Все пак в края на краищата остана бебето, неговият син. – Де да беше така…

  • 9130

    Една българка се обажда на приятелката си: – Скъпа, посъветвай ме какво да правя. Моят нали преди две години отиде в Америка и сега ме вика да отида с двете деца. – Ама ти си луда! – обадила се приятелката й. – И още стоиш. Какво чакаш, стягай багажа! – А бе, то да замина, ама децата станаха четири!

  • 10219

    не е все едно да се играе мач и да се рита топката! Химически факултет на СУ – Доц. Стефан Иванов – Теоретична Физика