Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 95

    Между приятели: – За последен път те питам, кога ще ми върнеш 50 лева? – Много се радвам, че ме питаш за последен път.

  • 860

    Заменям жена с дете за кола с ремарке Обява в телевизия "Верея Кабел"

  • 3333

    – Докторе, всичко ли ми е наред? – Да, защо мислите че може да не е? – Ами тогава защо мъжът ми влиза в интернет пет пъти по-често, отколкото в мен?

  • 293

    Върви таралеж в горатa и пада в една пропаст и казва: – Ако след пет минути не успея да изляза ще ида вкъщи за стълбата.

  • 8612

    Иванчо пита баща си: -Тате, какво е гола вода? -Айрян без кисело мляко!

  • 4989

    Из обяснения на катастрофирала шофьорка: "Докато карах с превишена скорост, навлязох в насрещното платно, закачих две коли, качих се на тротоара, прегазих една будка, закачих някакви сергии, пак се върнах на платното, ударих един камион, след което загубих контрол над машината".

  • 2826

    Баба Илийца бръква в пазвата си, но там намира само сухи корички хляб. Ученически

  • 1776

    25 години Народен локум Надпис върху кутия локум от миналото

  • 10872

    Уличен знак за ограничение на скоростта в близост до училище. Под него надпис: "Внимавайте да не ударите дете!" Допълнен отдолу с флумастер: "По-добре изчакайте да мине някой учител!"

  • 7616

    Защо блондинките не пият разтворими сокове? Защото не могат да сипят един литър вода в такова малко пакетче.

  • 7285

    Катаджия спира шофьор и започва проверка: документи, аптечка, пожарогасител – всичко е изрядно. Резервна гума – наред. Светлини, спирачки, ръчна – изрядни. Накрая шофьора не издържа и пита: – Мога ли вече да си тръгвам? Катаджията отговорил: – Абе, тръгвай си, като нямаш съвест!

  • 10413

    Питат радио Ереван: – Как изглежда мъжът в очите на собствената си жена? От радиото отговарят: – Като куфар без дръжка – да го носиш – неудобно, да го хвърлиш ти е жал.

  • 53

    По време на сухия режим, мъж седи в бараката и вари ракия. Гледа по едно време водата се нагряла много и отива до кладенеца за вода. Връща се, а в бараката седят двама милиционери, усмихват се иронично и говорят: – Е, сядай и пиши обяснения! – И кво да пиша? – Всичко, както си е било, така го пиши! Сяда човека, пише и след това дава листа на милиционерите. – Кво си написал бе, идиот такъв? – Както си беше, така го написах: "Отивам за вода до кладенеца, връщам се, а в бараката двама милиционери, седят и варят ракия".

  • 6783

    "Часовникът ми е сверен с астрономическата консерватория!" Старшина

  • 11728

    Мъж чете вестник седнал на дивана. Жена му повече от час му прави недвусмислени намеци за любов. Накрая направо го кани в леглото. – Ама, нали си в цикъл? – Вече трети цикъл ми минава! – Господи, как лети времето!

  • 6515

    Лили Иванова инкогнито към радио Ереван: – Бихте ли ми казали какво е това "юбилей"? Радиото отговаря: – Това е когато има много цветя, а ти все още си жив!