Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10720

    Адвокат в съда: – Господа съдии, вярно е че подсъдимия е убил майка си и баща си, но ви моля да бъдете снизходителни към едно кръгло сираче…

  • 3805

    на надгробния камък на Болцман пише s = k lnW и всеки, който види тази формула, знае че там е Болцман. Химически факултет на СУ – проф. Борислав Тошев – Физикохимия II ч.

  • 2532

    – Новия пациент ще го обслужвам само ако гипсирате и другата му ръка, професоре! – оплаква се медицинската сестра.

  • 10706

    17 блондинки стоят пред един бар. Минава някакъв господин и ги пита: – Вие какво чакате? – Ами 18-тата, защото под 18 не пускат.

  • 9932

    "Без пари не работим и на роднини" Надпис на вратата на дърводелско ателие

  • 1985

    Шофьор прегазва петел на пътя. Притеснен, той спира, излиза от колата и отива при стопанката на петела. – Много съжалявам, госпожо, наистина, не беше нарочно… Ако може някак да ви го заменя… – Заповядайте – казва стопанката. – Кокошките са там, зад къщата…

  • 3644

    – Какво представлява танцът? – Вертикален израз на хоризонтални желания.

  • 9268

    – Това е просто… ужасно е да си търсиш спътницата в живота с помощта на компютър! – казва баща на сина си. – А ти как си се запознал с мама? – Нормално, спечелих я на покер.

  • 7117

    Викат мечката, заека и вълка на донаборна комисия. Минава мечката – взимат я в казармата. Минава вълкът – взимат го и него. Стоят и чакат заекът да излезе. Излиза Зайо ухилен: – Не ме взеха! – Как така? – Ами я погледнете там отсреща – виждате ли оная бреза? – Виждаме я. – А виждате ли най-долното клонче? – Виждаме го. – А виждате ли най-долното листо на клончето? – Виждаме го. – А виждате ли оная мравка, дето лази по него? – Виждаме я. – Е, а аз даже и брезата не виждам.

  • 7429

    Куршум прониза слабините му в областта на стомаха Из учебник по литература за 8-ми клас

  • 5894

    Във влака се возят епископ и посланик. Возят се и спорят, кой от тях има по-висока титла. – На мен ми викат "Ваше преосвещенство" – казва епископът. – А пък мен ме наричат "Ваше превъзходителство" – казва посланикът. След половин час спорове, седящият в купето пътник не издържал и казал: – От нас тримата, аз съм с най-висок ранг. – Какъв си пък ти? – в един глас питат двамата. – Данъчен! – Е защо да си с най-висок ранг? – Защото като ме видят търговците и веднага викат – "О господи, пак ли си ти!

  • 6821

    Пияница сяда на бара в кръчмата, слага пред себе си будилник и започва да пие бира след бира. По някое време поглежда будилника, надига се и казва на бармана: – Два. Време е да си ходя. – Какво, два часа ли стана вече? – Не, станаха два будилника.

  • 1737

    След корабокрушение две малки момчета попадат на пустинен остров в океана. Едното от тях, много уплашено, започва да се моли: – Господи, ако се върна някога вкъщи, обещавам ти, че ще стана отличник, че няма да бия брат си, няма да слагам попови лъжички в супата на сестра си, няма да запушвам с памук лулата на дядо, няма да… – На твое място веднага бих прекъснал молитвата – казва второто момче. – Насам идва параход!

  • 1587

    Академик е този, който като поостарее започне да се пита:" А КАДЕ МИ са очилата, А КАДЕ МИ е химикала…" Преподавател от катедрата по Английска филология в ПУ

  • 1496

    Влиза заекът в горската кръчма и заявява на висок глас: – Тук някой ще яде бой! Всички се споглеждат, но никой нищо не казал. На другият ден същата история, но този път нервите на лъва не издържали и той го извадил навън и го поотупал малко. След малко заека влиза и изтупвайки си праха казва: – Казах ви аз, че някой ще яде бой.

  • 9832

    Момче,веднъж ще те ударя и ще станеш спътник на стаята ! Учител по рисуване