Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3386

    Колеги, тук трябва да се мъча докато стигна до удоволствието…в Германия като бях на специализация, направо ми го вадеха готов и започвах да работя по него Асистент – ТУ – София

  • 759

    …и слона казал на голия мъж: – Добре де, ти как дишаш с това?

  • 3233

    Импулсопроводна система на влагалището (вместо на сърдечния мускул). Студентка на изпит по хистология – МА-София

  • 7897

    Полицай спира мутра с БМВ, защото не дава път на бързащите зад него линейка и пожарна кола: – Не чуваш ли сирените, бе?! Какво е това?! – ядосва се полицаят. – Как к`во? Аптечка и пожарогасител!

  • 8935

    Киркор и Гарабед – на лов за лъвове. Обикалят, обикалят, и по едно време насреща им – лъв! Хвърлили пушките и побегнали. Киркор бягал с всички сили и успял да се качи на един баобаб. Гарабед не успял да дотича навреме до баобаба и да се качи. Бяга той около дървото, бяга, а лъвът след него. Отгоре Киркор му вика: – Бягай по-бързо, настига те! А Гарабед го успокоява: – Няма страшно, водя го три обиколки!

  • 5460

    Девойка пита гаджето си:– Скъпи, ние имаме вече тримесечна връзка. Не е ли време вече да ме представиш на семейството си?– Няма начин – отговаря младежът. – Жена ми е на море, а двете ми деца са във ваканция и са на село при баба и дядо.

  • 6627

    Старшина обяснява на новобранците: – В армията войникът е зает по 25 часа на ден! – Ама господин старшина, в денононощието има само 24 часа… – Нищо не разбирате вие. Войникът сутрин става един час преди началото на денонощието!

  • 10771

    Шерлок Холмс чете сутрешния си вестник. И изведнъж – какво да види – собствения си некролог! Шашнат, звъни на д-р Уотсън: – Скъпи ми Уотсън, чете ли днешния вестник? – Да, Холмс… Каква трагедия! Вече казах на г-жа Уотсън, много е разстроена от смъртта ти. Между другото, откъде се обаждаш?

  • 3286

    Наташа пита поручик Ржевски: – Поручик, а Вие някога обичали ли сте? – Ами… ебал съм. – Фи, поручик, аз говоря за човешка любов… – И с хора съм го правил. – Ах не, говоря за чистата любов. – И това е било, особено в банята. – Вижте, все пак имам предвид онази висока любов… – И на задна прашка на камбанарията съм го правил. – Поручик, говоря за любовта за цял живот! – Ааа не, благодаря. Само сифилис ми трябва…

  • 3753

    Не обичам учениците да отсъстват от моите часове по няколко причини: първо, казвам в часа много повече неща, отколкото пише в учебника! Второ: показвам повече в часа, отколкото в учебника! Трето, мисля, че можете да научите от мен повече, отколкото от учебника! Учителка по математика

  • 6670

    "- Веднага извади бравата от кошчето и я върни на място!" Учителка по литература

  • 9177

    Евреин имал много деца и всяка година му се раждало по още едно. Решил да отиде при равина за съвет: – Рави, какво да правя? Всяка година ми се ражда по едно дете. Погледни в книгите и ме посъветвай! Погледнал равина в книгите, помислил и казал: – Ако всяка година ти се ражда по едно дете, то тогава трябва да ти отрежем лявото яйце! Евреинът се съгласил с плач на операцията. След една година идва пак: – Рави, мина още една година и пак ми се роди дете! Какво да правя? Пак чел равинът книгите. – Ако на евреин са му отрязали лявото яйце и му се раждат деца всяка година, то тогава трябва да му се отреже и дясното яйце. Съгласил се бедният евреин и на тази операция. След още една година пак идва: – Рави, отново ми се роди дете! Какво да правя? Какво пише сега в книгите? Пак започнал да чете равинът. Изчел всички книги и казал: – Ако на евреин, на който са му отрязали първо лявото яйце, а после и дясното, продължават да му се раждат деца, то тогава сме отрязали яйцата не на тоя евреин на когото трябва.

  • 4608

    Мъничко, зеленичко, подскача от клон на клон. Що е то? Отговор: Зелена дъвка в джоба на Тарзан.

  • 9186

    Ти защо си в спалното и не си никъде Военен

  • 4697

    – Гражданино, на колко сте години? – На 41 и няколко месеца. – Конкретно на колко месеца? – 496 месеца.