Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10114

    Поради множеството недоразумения, издателството ни е принудено да уточни: Книгата "Вкусна и здравословна храна" се състои от два раздела – "Вкусна храна" и "Здравословна храна".

  • 2821

    – Кой уши байряка? – ще запита по-късно турския военачалник. – Кой му тури знака?, но и на двата въпроса ще получи отрицателен отговор.

  • 4144

    Катаджия спира кола за проверка. Поглежда в колата, вижда, че всички са поставили предпазните си колани и процежда през зъби: – Ейййй, за десет лева ще се издушите бе!

  • 6327

    То се вижда и без да го гледаш, като го погледнеш.

  • 625

    Хан Крум издебнал самозадоволените ромеи в дерето и ги изненадал отзад .

  • 3475

    – Господи, в кътника ви виждам огромна дупка, огромна дупка! – възкликва зъболекарят. – Нямаше нужда да го повтаряте, знам – отвръща нервно пациентът. – Аз не повтарям – засяга се зъболекарят, – това беше ехото…

  • 640

    Млади родители трябвало да отидат при адвокат, за да подпишат някакви документи, но не успяли да намерят бавачка за малкия си син и затова се наложило да го вземат със себе си. Но нещата се проточили повече от предвиденото и малкият започнал да пищи с пълно гърло. – Да затворим ли вратата, за да не притеснява колегите ви? – попитала майката. – Няма проблем! – отговорил адвокатът. – Те ще си помислят, че е някой от клиентите ми, който току-що е получил сметката!

  • 9186

    Ти защо си в спалното и не си никъде Военен

  • 739

    – Прибирам се вчера, а жена ми намира червило по ризата ми… лудница, не ме остави на мира! – Не се учудвам. – Като почна да ми мрънка – и аз искам такова червило, и аз искам такова червило…

  • 10227

    – Скъпа, взех решние – спирам пиенето! – Какво? Защо? И сега кой ще ме нарича красавица?!

  • 8025

    Пред родилния дом мъж чака да му се роди дете. Излиза акушерката и казва: – Честито, вече сте баща! – Момче ли е? – попитал бащата – Не. – Ами какво е тогава?

  • 6744

    На учения, сержант се обръща към войник: – Редник Петров! Остана ли ви вода в манерката? – Разбира се, – отговаря Петров – Вземи братче! – Не отговаряте по устав. Повтарям въпроса. Редник Петров! Остана ли ви вода в манерката? – Съвсем не, господин сержант!

  • 1581

    "Нищо в закона не позволява на висшестоящ да тормози низшестоящ и обратното." Коментар по новия трудов закон

  • 5435

    Някакъв пресича границата с торба на рамото. Митничарите питат: – Какво носиш? – Храна за канарчета. – Я да видим ние… Ха, че това е кафе бе! – Е, и? – Ами канарчетата не ядат кафе. – Да стоят гладни тогава!

  • 12055

    Един ден Бай Ганйо и англичанина пътували в самолет.Бай Ганйо ял пъпеш.По едно време отрязъл малко пъпеш на англичанина. -Тенкю.-отговорил той. Бай Ганйо ллед 15 минути пак му отрязъл.Отговорът на англичанина пак бил. -Тенкю. – и така няколко пъти.Най-накрая Бай Ганйо се ядосал и подал пъпеша и ножа на англичанина и му казал. -На,щом ти е тянко нарежи си сам!

  • 7703

    Един борец се хвали на друг: – Ей, брато глей къв костюм си купих, бе! – Честито! На Версаче ли е? – Не бе брато, мой си е.