Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4507

    Сега вие тримата ще пеете соло! Учителка по музика

  • 7603

    Чапай и Петка седят горе на едно дърво. Идва един слон и почва да клати дървото. Петка: – Василий Иванич, може би тука му е гнездото? Чапай: – Е, ти пък Петка, те живеят в дупки в земята!

  • 1402

    Застанали в точката А и катета се облещил насреща им. Николай Герасков – учител по математика, ІХ а кл. (1986/87) ПМГ – Сливен

  • 2482

    Cмерчът е малкото на тайфуна … из ученическо съчинение

  • 4815

    Сержантът хваща новобранец с едно незакопчано копче. – Охо – озъбва се той. – Слънчеви бани ли правите, редник?

  • 3711

    Пиян мъж се опитва да влезе в метрото в Москва. На входа го спира полицай: – Не може! Пияни не пускаме! – Добре де, поне ми кажи – вярно ли е, че всички спирки били облицовани с мрамор, че било чудно красиво… – Ама ти не си ли от Москва, не си ли влизал досега? – От Москва съм. Ама ето – все не ме пускате!

  • 36

    – Преди пиячката винаги се чудя в коя кръчма да отида – споделя Петров на чашка пред приятели. – А след пиячката пък се чудя в коя кръчма съм бил…

  • 10635

    -Няма смисъл да влизате,колега, ние свършваме вече! -Няма нищо, значи ще свърша с вас!

  • 1926

    Трима приятели отишли в бордей, но там имало само една свободна жена. Влязъл първият. След известно време излязъл и другите двама го попитали: – Е, как беше? – Не беше зле, но моята съпруга е много по-добра в леглото. Влязъл и вторият, а когато излязъл, казал: – Хубаво беше, но с моята жена е много по-интересно! Влязъл най-накрая и третия. Когато излязъл, казал: – Прави бяхте момчета! Напълно съм съгласен и с двама ви!

  • 9247

    Болен на смъртно легло. До него стои лекуващият лекар. Болният с последни сили проговаря: – Докторе, знам че текат последните ми минути. Кажи ми, моля те, колко още ще живее жена ми? – Така като я гледам, още най-малко 20 год. – Слава богу! Ще имам поне 20 год. спокойствие на оня свят!

  • 1559

    Мъж е на смъртно легло. Събирайки сили казва на жена си: – Ще ми изпълниш ли една последна молба? – Разбира се. – Искам шест месеца след смъртта ми да се омъжиш за Пешо… – Но аз мислих, че го мразиш? С последни сили: – И то как…

  • 7999

    Някъде из прериите. Пладне. Слънцето препича. Препускащ на кон мъж спира, пали цигара и започва да прави кръгчета дим. Изведнъж един индианец изскача иззад една скала и ядосано се провиква: – Хей, ти! Ако още веднъж ме повикаш, ще ти размажа носа!

  • 11881

    Попитали радио Ереван: – Как се гладят дантелени гащи с ютия? – Върху гъза на тъщата!

  • 9921

    Мъж се прибира подпийнал вкъщи. Жена му го посреща на вратата и му дръпва едно конско. – Искам още сега да кажеш "НЕ" на алкохола! – завършва речта си тя. – На алкохола?? НЕ!!!

  • 8690

    Две мутри седнали да хапнат в ресторант и си поръчали свинска глава. Много им харесало и на излизане казали на готвача: – Брато, утре пак ша додем и искаме пак свинска глава, ама да е от същата свиня, че много ни хареса…

  • 8725

    Антиславянската тенденция е много модна сега – има тенденция тя да се задържи по-дълго от лилавия лак за нокти… Преподавателка в СУ