Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10057

    При доктора идва пациент. Носът му е разбит, а под окото има огромна синина. Докторът – иронично: – Вие май сте любител на алкохола? Пациентът – твърдо: – Обиждате ме, докторе! Аз съм професионалист!

  • 1474

    Питат Радио Ереван: – Каква е приликата между демокрацията и българската демокрация? Радиото отговоря: – Като между обикновения стол и електрическия стол.

  • 357

    Немият каэал на глухия, че слепият видял как куцият гони влака да му напомпи гумите.

  • 585

    По време на погребение изведнъж се чува тропане и викове:– Мими, Мими, отвори, аз още съм жив!– Митьо, млъкни, докторите знаят по-добре.

  • 1906

    – Какъв е съвременният мъж? – На съвременния мъж винаги една бутилка му е малко, а една жена му е много.

  • 1143

    Koгато напълниш вода в една вана водата се стреми да запълне цялата вана! Учител по литература

  • 5987

    Назначили полковник о.з. Иванов, като пазач в зоопарка. Вика го шефа и му казва, че ще идва на посещение партийно-правителствена делегация от чужбина, като той ще трябва да следи болният лъв да е в добро състояние, тъй като лъва е символа на държавата. Но ден преди посещението лъвът умрял и Иванов полудял да не би да бъде отстрелян от шефа. За целта вечерта взел на рамо умрелия лъв и право при препараторите. Изкормили го те, препарирали го и Иванов пак на рамо право в зоопарка. Облякъл лъвската кожа и почнал да се разхожда гордо из клетката. В един момент към него се приближава черната пантера и той почти се насрал от страх, защото тя го усетила, че не е истински и щяла да го хапне. Но идвайки към него, изведнъж пантерата му прошепва: – Иванов, спокойно, аз съм Кинчето от счетоводтството, да ти се намира една цигара в повече, че на слона им се пуши?

  • 6608

    Попитали радио "Ереван" кое е най-ефикасното противозачатъчно средство. – Лимонада. – Ами как се прилага – преди акта или след акта? – Вместо акта…

  • 10390

    Мъничко черничко с малко червеничко. Що е то? Мравка с разбит нос.

  • 7022

    Иванчо бил овчарче. Стоял си по цели месеци сам в планината. Един ден минал попа и гледа – Иванчо си го топи в мляко и го ръга на една овца. Попитал попа: – Какво правиш, Иванчо? – Лекувам я, дядо попе, че нещо болнава. – Абе тя попадията нещо болнава, що не дойдеш да я полекуваш? Естествено Иванчо грабнал едно менче с мляко и тръгнал с попа. Отишли у тях и Иванчо почнал "лечението". Гледа попа и си вика: – Ако не беше това мляко, то си е живо ебане…

  • 10198

    Учителката на Иванчо се опитва да научи децата на фантазия и въображение: – Деца, какво може да е голямо и сиво край пътя? – Стена – казва Петърчо. – Правилно, но може и да е магаре – допълва учителката. – Деца, какво може да е голямо и кафяво на полето? – Крава – казва Марийка. – Правилно, но може и да е купчина старо сено – допълва учителката. – А може да е и купчина тор – провиква се Иванчо. Учителката: – Иванчо, още един път да кажеш някоя глупост и ще ти издърпам ушите. – А може ли и аз да попитам нещо? – казал Иванчо. – Питай, Иванчо – казала му учителката. – Влиза твърдо, сухо, гладко и право, а излиза меко, лигаво, набръчкано и увиснало. Що е то? – Марш при директора! – му казва учителката дърпайки ухото му. – Правилно, госпожо, но може да е и дъвка -казва Иванчо на излизане разтривайки ухото си.

  • 10026

    – Какъв е резултатът, докторе? Ще мога ли да имам деца? – Да, разбира се! Обаче при условие, че няма да ревнувате съпругата си.

  • 449

    "Дегустатор, това е професионален пияница, а алкохолик е медицинското му название" Bодещ в радио "Велико Търново"

  • 4687

    Ако се събудите на улицата, значи там сте заспали.

  • 7940

    Е хайде… кой иска да изстреля философската сачма преди да е отпътувал зеленият влак на литературата? Учител по литература

  • 6256

    – Бил ли си някога свидетел на железопътно проишествие? – Да, веднъж в един тунел. Тогава вместо девойката, целунах баща й.