Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6366

    Попитали радио Ереван: Може ли да се пикае срещу вятъра? Отговор: Може, но без да си го вадиш навън.

  • 5446

    – Докторе, имам проблеми с дишането – като ходя по планините, много бързо се задъхвам. – Ами стой си у дома и дишай нормално!

  • 10243

    – Моят чичо е нумизмат. – Какво точно означава това? – Човек, който събира монети. – Какво нещо са тези чужди думи… По-рано на такъв човек просто казваха просяк.

  • 11082

    "Пловдивски локомотив дерайлира на подуенската гара!" Заглавие в столичен всекидневник след победа на "Левски" над "Локомотив"/Пд/

  • 536

    Патент – това е, като си направищ нешо да не могат да ти го вземат! Учителка по химия

  • 5935

    В рейса: – Моля, дефлорирайте ми билета!

  • 6407

    Нонка посърнала и зеленясва. Бисери и поуки от изпита по литература след 7. клас през 1998г. – Йордан Йовков – "По жицата"

  • 11971

    Мъж пребива тъща си до смърт и на съдебния процес призовават свидетел на убийството: – Вие – пита съдията – като видяхте че този мъж пребива до смърт клетата жена, защо не се намесихте? – Ами реших че и сам се справя човека.

  • 3372

    – Тате, какво е "щастие"? – Като пораснеш, ще разбереш, сине… Като се ожениш и ще разбереш какво е щастие, ама вече ще бъде късно…

  • 7353

    Аз съм вашата майка и баща. Затова само мен ще слушате, мамичката ви да е….а! Старшина в казармата

  • 4411

    Рано сутрин, разтревожена мутра звъни на своя шеф по мобифона и пита: – Шефе, нощеска сънувах, че съм картоф. Кво значи тва, бе? Шефът: – Лоша работа, Тиква. Или ще те закопаят наесен, или ще те приберат напролет…

  • 2102

    Актьор обсъжда с автора новата пиеса: – Според мен е по-добре да застрелям героя на финала, а не да го отравям! – Защо? – пита авторът. – За да събудя зрителите.

  • 7843

    Блондинка отива на лекар, за да претеглят бебето, което тя носи на ръце. За съжаление, бебешкият кантар бил на ремонт. – Няма проблем – казал лекарят – ще претеглим майката и бебето заедно, а после само майката и така ще получим теглото на бебето. – Няма да стане, докторе, аз не съм му майка, а леля.

  • 10021

    Защо полицаите стоят дълго на телефона? Защото когато полицаят вдигне слушалката, пита "кой е най-добрият полицай, кой е най-красивият, най-умният, най-смелият" и после стои да слуша как телефонът му отговаря "ти-ти-ти-ти…"

  • 4422

    Новобранци скачат за пръв път с парашут. Инструкторът командва: – Първи да скача! – Втори да скача! – Трети да скача! – Не си забравяйте парашутите!

  • 7806

    Крискооо, ше изкараш пенсия в 4 клас, ако не се научиш на будители!