Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10445

    Времето е пари, а ние не разполагаме с време

  • 5892

    Пациент е на преглед при доктора със силни болки в стомаха. Доктора го пита: – Какво си ял напоследък? – Ами едни миди ядох снощи… – Случайно да ти замирисаха на лошо като ги отваряше? – Ама то трябвало ли да ги отварям?

  • 6141

    Попитали радио Ереван: – Кой телевизор е най-добрият? – Женският. Първо – чупи се само веднъж през живота. Второ – веднъж месечно е цветен. Трето – всеки жак е подходящ за него. Четвърто – работи при всякакво напрежение.

  • 11174

    По комунистическо време в СССР някаква жена се явява на изпит за вкантната длъжност "чистачка". Излиза и плаче. Питат я: – Какво стана? – Ами скъсаха ме… Питат ме отначало – какво е това: две нули, М. И аз казвам – мъжка тоалетна. После – какво е това: две нули, Ж. И аз казвам – женска тоалетна. А след това ме попитаха какво е това – две нули, Н, аз не знаех и ме скъсаха. – Ей, ама ти не знаеш ли че винаги задават два въпроса по специалността, а третият е политически?

  • 9136

    "-Нещо сладичко ми се яде. Ами една баничка ми купете. Класна ръководителка от 93 СОУ "Ал. Балан"

  • 8296

    Запишеше следната моя мисъл, която не съм измислила аз. Учителка

  • 3176

    Едно малко момченце било обвинено в изнасилване. Всички факти били против него и делото вървяло зле. Тогава майка му решила да поеме нещата в свои ръце. Свалила гащичките на момченцето и започнала да говори: – Вижте, господа съдии, вижте! Може ли моето момченце с едно такова малко нещо да изнасили? Може ли? С такова малко нещо как ще изнасили? С едно такова малко нещо не може да изнасили! Тогава момченцето прошепнало на майка си: – Мамо, не ме пипай толкова, хихихи, защото-о-о… ще загубим делото…

  • 3603

    – Келнер, това кафе ли е или чай? – заяжда се клиент. – Не можете ли да определите по вкуса, сър? – Не, не мога. – Е, щом не ги различавате, тогава какво значение има?

  • 5074

    Инструктор изпитва кандидат-шофьор: – Могат ли да се изпреварват трамваите? – Не, те се движат един след друг.

  • 6709

    Питали радио "Ереван": – Вярно ли е, че при комунизма ще могат да се поръчват продукти по телефона? Радиото отговаря: – Вярно е, но ще ги дават по телевизията!

  • 8996

    Доктор преглежда болен, чеше се по главата, чуди се нещо… Болният: – Докторе! Какво ми е? – Да-а, братче, ее-е-х да-а-а…. – Ама, лекува ли се? – Ам-и-и, какво да ти кажа… Трябва да правим операция. Но веднага ти казвам, много, много сложна операция… – Ще оживея ли след тази операция? – Ще живееш ли? След тази операция? Да. Ще живееш, навярно. Но, честно казано, аз не бих те съветвал…

  • 7637

    Срещнали се две лейки: – Я да полеем случая!

  • 9230

    – Какво предпочиташ да имаш – три хиляди лева, или три деца? – Три деца. – Защо? – Защото сега имам осем.

  • 11429

    Днес първият учебен ден в пловдивския квартал "Факултета" започна със стихотворение на английски и кючек. Ани Салич в новинарска емисия на bTV

  • 218

    Син пита баща си: – Татко вярно ли е че в някой части на Америка мъжа не познава жена си докато не се оженят? -Това се случва във всички страни, синко…

  • 2493

    Влиза човек в бръснарницата и сяда на стола. Бръснарят го пита: – Как да бъде? – Ами, от ляво – много ниско, почти голо. Отдясно – по-дълго, ама на вълни. На врата – на степени. Отгоре на главата косата да стърчи във всички посоки, а точно на средата една дупка, колкото монета от 50 стотинки. Бръснарят го гледал, мислил и накрая казал: – Братле, аз така не мога. Другият скочил от стола и взел да го налага: – Не можеш, а? Не можеш… А миналия път как можа?