Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6243

    Полицай спира шофьор на средна възраст, заради превишена скорост. Човекът протестира: – Но, господин полицай, аз карах в рамките на допустимото. – Сър, Вие се движехте с 53 мили в участък, където разрешената скорост е до 40 мили. – Не съм превишавал скоростта – настоявал шофьорът – сигурно Ви е повреден радарът. В този момент го прекъсва жена му, обръщайки се към полицая: – Няма смисъл да спорите с него, господин полицай. Винаги става заядлив, когато се напие.

  • 963

    "Влажността е същността на мокротата!" Реплика от филма "Зулендър"

  • 7034

    Питат радио Ереван: – Каква е разликата между бирата и жената? – Първо празната бирена бутилка можеш да я върнеш. Пък и две бири на една маса не си говорят глупости.

  • 1203

    в BMV седят двама,в костюми,при затворени прозорци,а навън е + 40 градуса.По едно време: -Пешо, хайде да отворя прозореца. -Не може! -Хайде де! -Казах, че не може. -Защо? -Нека всички мислят, че имаме климатик!

  • 4091

    Семейство се прибира от почивка на море. – Почти не ви личи, дори не сте почернели – посрещат ги близките им. – Одраха ни кожите – отговарят двамата.

  • 3959

    Марияна, престани да се опрашваш! Преподавателка по биология в СОУ "Никола Вапцаов" към говореща в час ученичка

  • 8694

    Алкохолът, който се среща в природата се нарича ракия!

  • 8760

    Студент пресякъл улица на червено. Спира го полицаят за глоба. Студентът му се примолва: – Моля ви, г-н полицай, аз съм беден студент, завършвам тази година… Дожаляло му на полицая и го пуснал. След една година друг студент пресича на червено. Спира го полицаят за глоба. Студентът му се примолва: – Моля ви, г-н полицай, аз съм беден студент, завършвам тази година… – А-а-а! – казал полицаят. – няма да ме излъжеш! Студентите завършиха миналата година…

  • 4826

    Жена крещи на съпруга си: – Как не те е срам, бе!!? Дадох ти най-хубавите години от моя живот…. Мъжът, без да отмества поглед от вестника: – Даде ми ги, ама в замяна получи най-хубавите страници от чековата ми книжка…

  • 11074

    Един мъж влиза в една пивница и си поръчва едно питие. Сяда на една маса, а на съседната маса стоят трима души и си говорят. По едно време двамата стават и почват здрав ръкопашен бой. Току-що влезлият мъж отишъл на другата маса и попитал: – Защо се бият тия? – Бият се защото са на едно и също мнение! – отговорил мъжът. – Е как така? – Ами единият каза "Знаеш ли колко хубаво се ебе жена ми?", а другият му каза "Да". Та за това се бият.

  • 6665

    – Защо краката на слона са кръгли? – За да не пада в квадратни дупки!

  • 6171

    Разговор между две блондинки. – Представяш ли си, скъпа… Кокошките помнели по три минути… – Аха, ти затова ли не ми се обади вчера…

  • 11142

    Двама приятели си говорят: – Довечера ще водя жената на театър, ще гледаме "Отело". – Какво, културна програма? – Не, предупреждение!

  • 9152

    Между съпрузи: – Мили, в този вестник пише, че някакъв бандит стрелял в един мъж, но куршумът улучил копчето на сакото му и това му спасило живота. – Щастливец! Ако беше твоя мъж, сега щеше да бъде мъртвец.

  • 6218

    Момата Гроэданка девет години го вяла и на свекър, и на свекърва. Учител по литература

  • 10099

    Първокласница пита баща си – математик: – Татко, забравих как се пише числото осем. – Това е много просто, дъще, – завърти знака за безкрайност на половин "пи".