Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7969

    Полицай гони крадец по улицата и вика: – Стой! Стой! Крадеца се обръща и му казва: – Стой ти, бе! Тебе поне никой не те гони.

  • 5249

    Свободни бонгала. Място за одих и почивка. Надпис пред бунгала в Ахтопол

  • 2679

    Съдията: – Следващият, който прекъсне заседанието,ще си отиде в къщи! Подсъдимият: – Ура!

  • 9934

    Eдна блондинка отива на доктор и казва: – Докторе, мисля, че имам втори гръбнак. – Ама как!? Това е невъзможно! – Да, пипнете. – Аууу! Трябва да направим снимка. Направил снимка и удивен казал: – Г-це, не са ли ви казвали, че когато си слагате нов тампон трябва да махнете стария.

  • 4170

    Момчето с дъвката да се изпразни в кошчето! Учителка по литература

  • 2179

    Попитали Дженифър Лопес: – Как се грижите за задника си? Тя отговорила: – Той е достатачно голям, за да се грижи сам за себе си.

  • 8026

    "Фюрер" е nickname на Хитлер Учителка

  • 5567

    Водата може и да е в гъзообразно състояние. ученик от 5-то Основно училище – Стара Загора

  • 6508

    Двама пияни се прибират от разпивка. Карат си колата и шофьорът попитал: – Не сме ли вече в града? – О, в града сме вече. – Е, по какво позна? – Ами вече мачкаме хора.

  • 3685

    По социалистическо време в едно село идва кореспондент на западен вестник. Кметът на селото вика заместника си и му казва: – Разведи човека из селото, из ТКЗС-то, покажи му всичко хубаво. Ама така го разходи, че само хубавите неща да види, че иначе кой знае какво ще напише във вестника ако ни види мизериите. – Абе… да клевети както си иска, империалистическа пропаганда такава.

  • 8749

    – Кажете ми, яде ли се месото на кита? – Разбира се! – А какво се прави с костите? – Поставят се на ръба на чинията.

  • 6693

    Късно през нощта солидно пийнал гост на хотела крещи на администратора: – Ей, портиер, не работи ли асансьора? – Простете, господине, но асансьорът е наред, само че вие стоите в телефонната кабина.

  • 3423

    Една баба опекла баница. Минаващо дете спряло и загледало баницата. Дядото казал: – Айде бе, Пено, дай на детето, че гледа! Бабата дала на детето малко баница, а то казало: – Бабо, ама аз пак гледам!

  • 3557

    Малко момче отива с майка си на паэар.Вижда сергиите с колела и се обръща към нея: -Мамо,купи ми колело!-помолило я то. -Няма! -Тогава като се приберем в къщи ще играем на една игра. Майката се съгласила и като се прибрали,детето каэало на майката да се съблече и да легне на леглото.Тя се учудила много,но решила да види на какво си играе синът й.Момчето облякло халата и пантофите на башта си,иэляэло от банята и каэало: -К`во си легнала като стара кранта ,ставай и се обличай да идем да купим на детето колело!

  • 9812

    – Обичаш ли ме? – Да. – Ще се ожениш ли за мен? – Не. – Слизай!

  • 9743

    По-добре страхливец за секунда, от колкото мъртъв завинаги.